مرد می میرد پس از گیج کننده Fishtank تمیز کننده با مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن مشک

هر کسی با توجه به دادن (یا غذای) بی حد و حصر توصیه های پزشکی ممکن است به خوبی به توجه: یک مرد مرده است پس از خوردن یک ماده شیمیایی به معنای پاک کردن آکواریوم که او اشتباه با کلروکين ضد مالاریا مواد مخدر است.

در یک گریم پیچ و تاب و همسر مرد گفت: ان بی سی نیوز که آنها در زمان تمیز کردن عامل پس از دیدن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن tout کلروکين بالقوه در مبارزه با کروناویروس.

چند آمار و ارقام را ضبط کرده و در کلروکين در هفته های اخیر. در مارس 16, مثلا, مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk — که مانند تهمت است نه یک پزشک شیمیدان داروشناس و یا حرفه ای پزشکی از هر نوع — به کرات از این دارو بالقوه خود را به 32.7 میلیون پیروان توییتر:

روز بعد تهمت نیز خواندم ستایش از کلروکين در برابر COVID-19 در جلسات مطبوعاتی در مارس 19 و 20 مارس. مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی در مورد کلروکين آمد و کنار به طور کامل نادرست بیانیه ای که FDA به حال سریع ردیابی خارج از برچسب استفاده از آن برای درمان COVID-19.

ناشناس, زن و شوهر دیده می شود تهمت به رخ کشیدن مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل نوش دارو تصمیم به گرفتن برخی از کلروکين فسفات آنها تا به حال نشسته در اطراف خانه به شکل قرص مخلوط با یک مایع است. که در مقایسه با هیدروکسی کلروکین استفاده شده است که بیشتر مرسوم به عنوان یک داروی ضد ویروسی است و به نظر می رسد خطرناک تر است.

هر سی ان ان: “هیدروکسی کلروکین است که آنچه شناخته شده به عنوان یک آنالوگ از کلروکين معنی دو دارای ساختار مشابه اما متفاوت شیمیایی و بیولوژیکی خواص. سابق در نظر گرفته شده است کمتر سمی مشتق با توجه به مطالعات.”

ما نمی دانیم که با نام تجاری و یا دوز زن و شوهر در زمان, آیا قرص های موجود هر گونه مواد دیگر و یا اینکه آیا آنها تا به حال هر موجود شرایط است که ممکن است منجر به عوارض خطرناک.

اما آن را سخت به تصور کنید یک زن و شوهر مسن دست پاچه درباره یک ویروس مرگبار پاره طریق ملت, جلسه رئیس جمهور با مشتری جلب کردن یک داروی معجزه است که او گفت: “نمی خواهید برای کشتن هر کسی” — و در وحشت تلاش خود را ذخیره کنید.

است که آنچه که آنها انجام داد. شنیده تهمت بگویید ملت که ضد مالاریا در درمان, در برابر COVID-19 بود “تغییر بازی” آنها سعی کردند هر آنچه که آنها تا به حال در خانه خود را برای محافظت از خود.

هر NBC News, این چیزی است که اتفاق افتاده است:

“من شروع به استفراغ” زن گفت: NBC News. “شوهر من آغاز شده در حال توسعه مشکلات تنفسی و می خواستم به نگه داشتن دست من است.” او به نام 911. این پاسخ اضطراری “شد و درخواست بسیاری از سوالات” در مورد آنچه که آنها می خواهم مصرف می شود. “من با داشتن یک زمان سخت, صحبت کردن, در حال سقوط است.” مدت کوتاهی پس از او وارد شده و در بیمارستان درگذشت شوهرش.

این چیزی است که زن به حال به می گویند پس از:

ما نمی توانیم این به اندازه کافی استرس: اگر شما اقدام به خود درمانی در برابر هر گونه بیماری بالقوه کشنده — و به خصوص coronavirus — استفاده از هر نوع درمان است که توسط FDA تایید شده از CDC و یا دارای مجوز با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما خواهد شد در نظر گرفتن زندگی خود را در دست خود. و اگر شما یکی از ترویج آن درمان شما می شود گرفتن دیگران به مال شما.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im