عمده COVID مطالعه مواد مخدر متهم با تکیه بر تحریف اطلاعات

ماه گذشته یک نقطه عطف آشکار مواد مخدر محاکمه مطالعه منتشر شده در محترم مجله لانست , گیر افتاد, توجه گسترده رسانه ها — از جمله در فوتوریسم.

این مطالعه ادعا کرد که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین — تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان دیگران — است که در ارتباط با افزایش خطر مرگ با استناد به نتایج بالینی شامل تقریبا 100,000 بیماران از سراسر جهان است.

نتایج آنقدر محکم که آنها تحت تاثیر گزارش سازمان بهداشت جهانی و دیگر موسسات تحقیقاتی’ تصمیم به توقف آزمایش های مربوط به مواد مخدر است.

اما در حال حاضر یک نامه امضا شده توسط صدها نفر از پزشکان و محققان اشاره می کند که بسیاری از مسائل خودنمایی میکند با کاغذ تماس اعتبار آن در سوال به عنوان علم ،

برای اولین بار در اینجا آنچه را که مطالعه کردم اشتباه است. دانشمندان در پشت این مطالعه نمی کنترل برای این واقعیت است که کسانی که از مواد مخدر شد و به احتمال زیاد دور مریض تر از کسانی که در گروه کنترل که نمی دریافت دارو با توجه به علم.

این مقاله همچنین درگیر طرز حیرت انگیزی بالا بودن تعداد بیماران از سراسر جهان — به طوری که بسیاری از آن زنگ زد زنگ خطری برای بسیاری از شرکت و امضاء کنندگان این نامه سرگشاده.

خاص و بی نظمی شامل تحقیقات مثال مردم بیماران برای مثال در اوایل ماه مارس — هنگامی که وجود دارد تنها دو COVID موارد ذکر شده در کل قاره. این مطالعه همچنین گزارش شده بیشتر COVID مرگ و میر در استرالیا بودند از اختصاص توسط مقامات دولتی با توجه به نگهبان.

برخی گمان می کنند که مرموز شرکت مستقر در ایالات متحده تقریبا هیچ حضور وب و یا سابقه ممکن است در پشت این فاجعه کاغذ.

مدیر عامل شرکت Surgisphere همكاري مطالعه, اما این شرکت به نظر می رسد فاقد اعتبار است. با توجه به تحقیقات توسط نگهبانشرکت اساسا بدون حضور آنلاین. آن لیست کوتاه از کارکنان شامل داستان های علمی تخیلی نویسنده و بزرگسالان-مطالب مدل. یک “تماس” لینک در وب سایت این شرکت هدایت می شوید به یک cryptocurrency سایت.

مدیر عامل شرکت Sapan دسای حتی شده در چند قصور پزشکی مناسب البته ربطی به زمان مطالعه است.

در تعجب برگشت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus امروز اعلام کرد که مواد مخدر محاکمه هیدروکسی کلروکین سر گرفته خواهد شد و اشاره کرد در یک صدای جیر جیر که “توقف موقت” در هیدروکسی کلروکین محاکمه شد “گرفته شده به عنوان یک اقدام احتیاطی در حالی که اطلاعات ایمنی مورد بررسی قرار گرفتند.”

این هنوز مشخص نیست که آیا این خبر در مورد Surgisphere مطالعه به طور مستقیم تحت تاثیر این تصمیم.

اما برای برخی از, آن را در حال حاضر خیلی دیر است.

“مشکل این است که ما با همه آسیب هایی که انجام شده است” نیکلاس سفید مالاریا محقق در دانشگاه Mahidol در بانکوک که تحقیقات مربوط به مواد مخدر برای COVID-19 مقاصد متوقف شد توسط انگلستان رگولاتور در هفته گذشته گفت: علم. “تمام جهان فکر می کند در حال حاضر که این مواد سمی هستند.”

هر دو جدید مجله پزشکی انگلستان و لانست صادر کرده اند “ابراز نگرانی” خواستار تحقیقات بیشتر به اعتبار مطالعه است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>