مغناطیسی فوتون ترفند می تواند کامپیوتر را به سطح بعدی

برای اولین بار محققان ایجاد کرده اند یک شبه نیروی مغناطیسی است که می تواند دقیقا کنترل فوتون.

به منظور توسعه فن آوری های مربوط به اینده مانند کامپیوترهای کوانتومی دانشمندان نیاز به پیدا کردن راه هایی برای کنترل فوتون اولیه ذرات نور فقط به عنوان دقیقا به عنوان آنها در حال حاضر می توانید کنترل الکترون اولیه ذرات در محاسبات الکترونیکی.

متاسفانه فوتون ها به مراتب مشکل تر برای دستکاری از الکترون ها که در پاسخ به نیروهای به عنوان ساده به عنوان مرتب کردن بر اساس خاصیت مغناطیسی است که حتی کودکان را درک کنید.

“آنچه ما انجام داده ایم این است که پس از رمان است که امکانات تنها فقط شروع به تحقق.”

در کوتاه مدت جدید مکانیسم کنترل می تواند از ارسال داده ها در اینترنت از طریق فیبر نوری کابل. در آینده این کشف می تواند منجر به ایجاد نور مبتنی بر تراشه های که ارائه بسیار بیشتر محاسباتی قدرت از تراشه های الکترونیکی.

“آنچه ما انجام داده ایم این است که پس از رمان است که امکانات تنها فقط شروع به تحقق می گوید:” Avik دات یک محقق فوق دکترا در دانشگاه استنفورد و نویسنده اول این مقاله در علم.

اساسا محققان فریب فوتون—که ذاتا غیر مغناطیسی به رفتار مانند شارژ الکترون. آنها انجام این ارسال فوتون طریق با دقت طراحی شده mazes های در راه است که ناشی از ذرات نور به رفتار به عنوان اگر چه دانشمندان به نام “مصنوعی” یا “مصنوعی” میدان مغناطیسی بودند اقدام بر آنها است.

“ما طراحی سازه های که ایجاد نیروهای مغناطیسی قادر به هل دادن فوتون ها در قابل پیش بینی و راه های مفید می گوید:” Shanhui فن استاد مهندسی برق در دانشگاه استنفورد و دانشمند ارشد در پشت پژوهش تلاش است.

اگر چه هنوز در مرحله آزمایشی این ساختار نشان دهنده یک پیشرفت موجود در نحوه محاسبات. ذخیره سازی اطلاعات است همه چیز در مورد کنترل متغیر متحده ذرات و امروز دانشمندان با انجام این کار با تعویض الکترون در یک تراشه روشن و خاموش برای ایجاد دیجیتال صفر و آنهایی که.

یک تراشه است که با استفاده از خاصیت مغناطیسی برای کنترل فعل و انفعال بین فوتون رنگ (یا سطح انرژی) و چرخش (که آیا این سفر در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه جهت) ایجاد بیشتر متغیر متحده از ممکن است با ساده روشن و خاموش الکترون. کسانی که امکانات را قادر خواهد ساخت دانشمندان به فرآیند ذخیره و انتقال مراتب بیشتر اطلاعات بر روی فوتون دستگاه های مبتنی بر از ممکن است با تراشه های الکترونیکی امروز.

به فوتون به proximities مورد نیاز برای ایجاد این اثرات مغناطیسی محققان با استفاده از لیزر فیبر نوری, کابل و دیگر خارج از قفسه-تجهیزات علمی. ساخت این میز سازه فعال دانشمندان به استنباط اصول طراحی پشت اثرات آنها کشف شده است.

در نهایت آنها باید به ایجاد نانو ساختارهای که تجسم این اصول برای ساخت تراشه.

در عین حال می گوید فن “ما در بر داشت نسبتا ساده مکانیسم جدید برای کنترل نور و هیجان انگیز است.”

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net