‘Mad Mike’ سعی خواهد کرد برای راه اندازی خود موشک بخار دوباره برای ‘خانه فضانوردان’ نشان می دهد تلویزیون

این شنبه (Feb. 22), کله خر, از موشک ساز سعی خواهد کرد یک بار دیگر به انفجار خود را خارج از زمین به عنوان بخشی از “خانه فضانوردان” یک سری جدید در علم کانال است که به دنبال خود-تامین مالی خود ساخته تیم در تلاش خود را برای رسیدن به آسمان است.

سهشنبه, “دیوانه” مایک هیوز با کمک شریک زندگی خود را والدو سهام را امتحان کنید (پس از یک زن و شوهر از نزدیک-تماس با تلاش) برای رسیدن به 5000 پا (TK متر) در هوا در حالی که خود بخار مجهز به موشک.

هیوز و سهام را تشکیل می دهند یکی از سه تیم که در حال کار به عنوان نزدیک به فضا (یا Karman خط نامرئی “خط” 62 مایل (TK متر) بالاتر از سطح زمین است که اغلب به عنوان آغاز فضا) که ممکن است در “خانه فضانوردان.”

مربوط به: ‘دیوانه’ مایک بخار موشک مبتنی توسط Craigslist آبگرمکن

یکی دیگر از دو تیم است که به رهبری Ky Michaelson شرح داده شده توسط علم کانال به عنوان “زندگی واقعی ‘Rocketman,'” اولین بار است که پولیس تا کنون ساخت و راه اندازی یک crewless موشک به فضا است. او امیدوار است برای تبدیل شدن به اولین غیرنظامی به هر دو ساخت و با موفقیت راه اندازی یک crewed هنر و صنعت به فضا است.

سومین تیم به رهبری کامرون اسمیت که در حال ایجاد خود لباس فضایی. او خواهد بود تست کت و شلوار در نشان می دهد با در دست کت و شلوار در یک تخصصی بالون هوای گرم به آرمسترانگ خط (که در ارتفاع 60000 پا (TK متر)).

این سریال در حال تولید, توسط, جهان پر از شگفتی. آن است که در حال حاضر در تولید و برتر خواهد شد برخی از زمان در سال 2020 است.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im