‘Mad Mike’ نبود تلاش برای اثبات کند “زمین مسطح” تئوری بر بد بخت در خانه پرتاب موشک

پس از مرگ غم انگیز ‘دیوانه’ مایک هیوز ما دوباره به دلیل واقعی چرا او راه اندازی خود را به هوا روی خود, در خانه, موشک بخار دانستن چگونه مخاطره آمیز شیرین کاری شد.

این آخر هفته گذشته (فوریه. 22), هیوز, 64, یک کله خر و هدایتکننده پرتابه یا موشک, درگذشت غم انگیز در طول راه اندازی در حالی که فیلمبرداری برای علم کانال را نشان می دهد “خانه فضانوردان.”

هیوز شد تلاش برای راه اندازی به 5000 پا (1,524 کیلومتر) به هوا بر مالکیت خصوصی در نزدیکی برستو, کالیفرنیا. او ساخته شده است موشک خود را با کمک شریک زندگی خود را والدو سهام به عنوان بخشی از نشان می دهد (علم کانال هنوز برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا یا نه تولید را ادامه خواهد داد) که مجموعه ای را برای برجسته کردن کار تیم کار را برای رسیدن به ارتفاعات باور نکردنی.

مربوط به: ‘دیوانه’ مایک بخار موشک مبتنی توسط Craigslist آبگرمکن

به گفته شاهدان در صحنه راه اندازی هیوز برداشته در موشک خود را, اما به زودی پس از این موشک سقوط کرد به زمین. با توجه به سهامکه در سایت برای راه اندازی هیوز کشته شد در این رویداد است. هیوز رسیده ارتفاع حدود 1,875 پا (0.057 متر) به هوا قبل از توفنده در مورد 1:52 بعد از ظهر به وقت EST (1752 GMT), با توجه به مطبوعات روزانه از ویکتور ویل.

جاستین چپمن یک روزنامه نگار مستقل شاهد تصادف همراه با همسرش به او گفت: AP. با توجه به چاپمن موشک “به نظر می رسد به مالش در برابر راه اندازی دستگاه است که ممکن است پاره چتر نجات متصل به آن” AP گزارش شده است.

خطرات آمده است که با راه اندازی

در سال 2018 هیوز با موفقیت راه اندازی شد به 1,875 پا (572 متر) در نسخه قبلی از خانه موشک. اما در حالی که راه اندازی یک موفقیت بود گفت: Space.com در یک 2019 که او فرود آمد بسیار سخت در صحرای موهاوی و این فرود سخت و حتی باعث شد او را به دریافت یک فایل فشرده با مهره.

به خصوص با مشکل دردناک فرود زیر کمربند خود هیوز آگاه بود که چگونه خطرناک روی کله خر شاهکار بود. “این یک چیز خطرناک را به انجام,” او گفت: Space.com. “هر چیزی [اشتباه] می تواند فاجعه بار است.”

“این یک 50-50 معامله” سهام اضافه شده در یک سال 2019 مصاحبه با Space.com. “هنگامی که شما صعود در داخل موشک وجود دارد 50% شانس شما نمی خوای صعود به خارج از آن.” اما سهام اضافه شده در زمان “مایک یک کله خر و او مایل به گرفتن خطر است.”

مخاطرات و هیوز که برای این راه اندازی به یک steppingstone به ایجاد آنچه آنها خود را به نام “rockoon,” ترکیبی از یک راکت و بالن. این “rockoon” کار می کند با استفاده از یک بالون در نظر گرفتن یک موشک نسبتا بالا به هوا (حدود 22 تا 25 مایل) که این امر جدا از این موشک است که در اوج به رابطه خط و یا خط معنابخش آغاز فضای مخاطرات گفت: Space.com. مسافر که قرار بود هیوز خواهد پس از بازگشت به زمین از طریق کمک یک چتر نجات.

رد کردن توطئه پوشش

اگر هیوز می دانستند که چگونه از آن خطرناک خواهد بود برای راه اندازی خود را در این موشک و در حال حاضر دچار یک مشکل فرود قبلا چرا او را انتخاب کنید به راه اندازی ؟

پس از این حادثه غم انگیز یک مفهوم مشترک است reemerged در رسانه ها. مردم می گویند که هیوز شد راه اندازی به “اثبات” زمین مسطح است به عنوان هیوز آشکارا مؤمن در تعدادی از تئوری های توطئه از جمله تخت نظریه زمین. اما با توجه به هیوز هیچ کراوات بین این توطئه و عشق خود را برای راه اندازی موشک.

در سال 2017, مستند در مورد daredevil با عنوان “Rocketman: Mad Mike ماموریت برای اثبات این زمین مسطح” هیوز اظهار داشت: “من قصد ندارم به هر کس دیگری برای آن کلمه یا ناسا و یا به خصوص Elon Musk با SpaceX,” او گفت:. “من قصد دارم برای ساخت خود من موشک حق در اینجا و من قصد دارم به آن را ببینید با چشم خود چه شکل این جهان ما زندگی می کنند.”

اما در مصاحبه با Space.com هیوز روشن “اگر چه من معتقدم در زمین مسطح بود و هرگز از تلاش برای ثابت کند که.”

“این زمین مسطح است و هیچ ربطی به بخار راه اندازی موشک آن هرگز هرگز از آن خواهد شد. من کله خر!,” او اضافه شده است. او علاوه بر این به اشتراک گذاشته است که او می خواست برای راه اندازی “برای الهام بخشیدن به مردم است.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de