‘Mad Mike’ هیوز, daredevil ساخته شده است که یک موشک بخار می میرد در راه اندازی تلاش

Daredevil “Mad Mike” هیوز درگذشت شنبه (Feb. 22) در آخرین تلاش خود را برای راه اندازی به آسمان بر روی یک موشک طراحی شده توسط بخار است.

هیوز 64 شد تلاش برای راه اندازی 5000 فوت (1,524 متر) به هوا از یک مکان در نزدیکی برستو کالیفرنیا در یک موشک او ساخته شده است با شریک والدو سهام. علم کانال بود که فیلمبرداری راه اندازی اقدام به عنوان بخشی از آینده مجموعه مستند “خانه فضانوردان” را تایید کرد هیوز’ مرگ Space.com.

“افکار ما و donating به خانواده اش در طول این زمان دشوار” علم کانال نمایندگان در بیانیه ای گفت. “این همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی و علم وجود دارد به وقایع سفر خود را.”

مربوط به: ‘دیوانه’ مایک بخار موشک مبتنی توسط Craigslist آبگرمکن

با توجه به سی ان ان سان Bernadino شهرستان کلانتر دفتر در پاسخ به کشنده موشک سقوط از بزرگراه 247 در بارستو (ابهامزدایی). ان بی سی نیوز گزارش داد که راه اندازی برداشته از مالکیت خصوصی در برستو منطقه است.

کلانتر را نمی شناخت هیوز در یک بیانیه گفت که مقامات تلفظ یک مرد مرده در صحنه موشک سقوط سی ان ان اضافه شده است. علم کانال بعد از تایید هیوز’ مرگ است.

هیوز بارها از تلاش برای راه اندازی خانه راکت و در واقع راه اندازی اولیه موشک در سال 2018 است. در طول این پرواز که به حداکثر ارتفاع 1,875 پا (572 متر) Hughes دچار فشرده مهره اما هنوز هم با هدف به راه اندازی تا کنون بالاتر است.

تلاش برای راه اندازی این زمان بخار موشک در ماه اوت سال 2019 بودند مانع معیوب آبگرمکن.

در گذشته هیوز گفت: او معتقد بودند که زمین مسطح بود با برخی از نشریات خود را بیان کرد راه اندازی شد با هدف دیدن انحنای کره زمین برای خودش. در ماه اوت سال 2019 اما هیوز گفت: Space.com که زمین مسطح باور نمی شد خود را راه اندازی محرک است. او به سادگی یک کله خر هل دادن پاکت از خانه راکت هیوز گفت.

هیوز و مخاطرات ساخته شده تا یکی از سه تیم مختلف در حال کار برای ساخت و راه اندازی خود را راکت در حالی که در حال فیلم برداری برای علم کانال “همسر فضانورد” سری. تیم تیراندازی شد برای دریافت به عنوان نزدیک که ممکن است به Karman خط مرزی حدود 62 مایل (100 کیلومتر) بالاتر از زمین است.

علم کانال سری است که تولید شده توسط جهان از تعجب. آن است که در حال حاضر در تولید و برتر خواهد شد برخی از زمان در سال 2020 است.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im