یادگیری ماشین پیش بینی گردش خون و نارسایی ساعت در پیشبرد

یک روش جدید است که با استفاده از یادگیری ماشین به منظور بررسی اطلاعات بیمار در بخش های مراقبت ويژه می تواند پیش بینی گردش خون و نارسایی ساعت قبل از آن رخ می دهد محققان گزارش.

بیماران در یک بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه اقامت تحت نظارت: پزشکان به طور مداوم نظارت بر علائم حیاتی مانند نبض خود را, فشار خون و اشباع اکسیژن خون.

این اوست پزشکان و پرستاران با یک ثروت از اطلاعات در مورد وضعیت بیماران خود را سلامت. با این وجود با استفاده از این اطلاعات برای پیش بینی وضعیت بیمار خواهد شد و یا به تشخیص تهدید کننده زندگی تغییرات مراتب در پیشبرد آسان است.

علائم حیاتی

روش جدید ترکیبی از یک بیمار مختلف علائم حیاتی با دیگر پزشکی اطلاعات مربوطه. در آینده محققان امیدوارند تا با استفاده از روش ارزیابی زمان واقعی از بیمارستان بیماران علائم حیاتی به ارائه یک سیستم هشدار دهنده برای کارکنان پزشکی در وظیفه که به نوبه خود می تواند اقدام مناسب را در مراحل اولیه.

محققان توسعه رویکرد جدید با استفاده از داده ها را از بخش مراقبت های گروه پزشکی در برن بیمارستان دانشگاه. در سال 2005 شد اولین واحد مراقبت های ویژه در سوئیس شروع به ذخیره سازی گرانول با وضوح بالا داده ها را برای بیماران در شرایط ویژه به صورت دیجیتال.

برای مطالعه در Nature Medicine, محققان با استفاده از داده ناشناخته خواهد ماند و از 36,000 پذیرش در بخش مراقبت های ويژه. تمام بیماران مبتلا به توافق به داده های خود را استفاده می شود برای مقاصد پژوهشی.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از روشهای یادگیری ماشین. “الگوریتم ها و مدل ما قادر به پیش بینی 90 ٪ از تمام گردش خون شکست در مجموعه ما استفاده می شود. در 82% موارد پیش بینی در آمد حداقل دو ساعت قبل که داده اند پزشکان حداقل دو ساعت به مداخله می گوید:” گونار Rätsch استاد پزشکی انفورماتیک در ETH زوریخ.

برای هر بیمار محققان تا به حال چند صد متغیرهای مختلف در ترکیب با سایر اطلاعات پزشکی را در اختیار خود.

“با این حال ما قادر به نشان می دهد که فقط 20 از این متغیرها کافی برای پیش بینی دقیق است. این شامل فشار خون و نبض و خون های مختلف از ارزش های سن بيمار و دارو تجویز می گوید:” Karsten Borgwardt استاد از داده کاوی.

بسیاری از غلط گردش خون شکست آلارم

به بهبود بیشتر کیفیت پیش بینی محققان برنامه ریزی برای ترکیب داده های بیمار از بیمارستان های بزرگ به آینده تجزیه و تحلیل. علاوه بر این, آنها را ناشناخته خواهد ماند و مجموعه داده ها الگوریتم ها و مدل های موجود را به دانشمندان دیگر.

“جلوگیری از نارسایی گردش خون است که یک جنبه بسیار مهم از درمان بیمار در بخش مراقبت های ویژه. حتی دوره های کوتاه مدت ناکافی گردش خون به طور قابل توجهی افزایش مرگ و میر بیماران می گوید:” Tobias مقرر تحقیقات کاردانی و ارشد سابق پزشک در بخش مراقبت های گروه پزشکی در بیمارستان دانشگاه در برن.

“در بخش های مراقبت ويژه امروز ما باید برای مقابله با بسیاری از سیستم های هشدار, اما آنها بسیار دقیق است. اغلب آنها باعث آلارم کاذب و یا آنها ما را تنها یک اخطار است که می تواند تاخیر شروع اقدامات کافی برای حمایت از بیماران گردش,” او می گوید.

با رویکرد خود را هدف محققان به جای تعداد زیادی از آلارم با چند بسیار مرتبط و اوایل آلارم. این ممکن است به عنوان مطالعه نشان داد که روش های جدید می تواند به کاهش تعداد آلارم 90%.

برخی از توسعه بیشتر کار مورد نیاز است را به این روش آماده برای استفاده به عنوان یک سیستم هشدار دهنده. Rätsch توضیح می دهد که اولین نمونه در حال حاضر وجود دارد اما قبل از اینکه این سیستم می تواند در هر روز بالینی قابلیت اطمینان آن باید نشان داده و در مطالعات بالینی.

سوئیس بنیاد ملی علوم تامین می شود ،

منبع: ETH زوریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de