Lysol التماس مشتریان به نوشیدن آن تمیز کردن محصولات

Reckitt Benckiser شرکت انگلیسی پشت تمیز کردن مارک محصول Lysol و Dettol است اصرار مشتریان به مصرف آن تمیز کردن وسایل بعد از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دانشمندان باید سعی کنید برای تزریق COVID بيماران با مواد ضد عفونی کننده.

ما در حال ساخت این.

در بیانیه این شرکت مجبور شد به تکرار است که Lysol دستمال مرطوب نباید در منو است.

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” شرکت نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده یک سری از ذهن ترا درهم میشکنند ادعا می کند در روز پنج شنبه در مورد تزریق محصولات — تمیز کردن و حتی اشعه ماوراء بنفش نور به بدن انسان بدون پایگاه هر یک از آنها را در هر گونه شواهد علمی یا حتی حس مشترک.

“و پس از آن من می بینم مواد ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همانطور که به نقل از سی ان ان. “وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن… این امر می تواند جالب برای بررسی است. آن را برای تلفن های موبایل برای من جالب است.”

این یک توهم بیانیه ای که ممکن است باعث شود برخی از کسانی که نمی دانم بهتر است برای قرار دادن خود در معرض خطر و در بدترین زمان ممکن.

در روز شنبه — روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بیهوده گویی — مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اشاره کرد که سم مرکز تماس مرتبط با پاک کننده ها و ضد عفونی کننده بودند تا 20 درصد بیش از سال گذشته است که به احتمال زیاد مربوط به ترس از coronavirus.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

disclosure

دن قطعه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im