Lyrid شهابی 2020 قله های این هفته! در اینجا چیزی است که انتظار می رود.

یکی از “قدیمی وفادار” سالانه دوش شهاب خواهد بود رسیدن به اوج خود در این هفته: آوریل Lyrids.

2020 Lyrid شهابی در این هفته همزمان با ماه جدید به این معنی است که وجود خواهد داشت هیچ وجه قمری تداخل با گرفتن یک نمایش خوب از این آسمانی streakers. Lyrid شهاب سنگ ها دیده می شود ممکن است هر شب از طریق مارس 25; آنها بالاتر از یک چهارم از حداکثر تعداد برای حدود 2.5 ماه از این زمان است.

در اوج شب رخ می دهد که یک شبه در روز سه شنبه (21 آوریل) و به ساعات اولیه روز شنبه (22 آوریل) به عنوان بسیاری از 10 تا 20 شهاب سنگ در هر ساعت ممکن است قابل مشاهده در زیر تاریک و روشن آسمان است. اوج معمولا طول می کشد فقط چند ساعت. در سال 2020 با توجه به ناظر کتاب از انجمن سلطنتی نجوم کاناداپیش بینی در این سال اتفاق می افتد حداکثر در 2 a. m. EDT (0600 به وقت تهران) در نظر گرفته است که به خوبی-به-عالی زمان بندی برای ناظران سراسر شمال امریکا است.

البته کمتر شهاب سنگ ها دیده می شود از محل مانع چراغ روشن یا انسداد که بلوک قطعات از آسمان است. در کتاب خود “رعایت شهاب سنگ” منتشر شده توسط این فصل لیگ نویسندگان دیوید لوی و استفان Edberg توجه داشته باشید از Lyrids که “… سالانه دوش شهاب این یکی که واقعا دستورات توجه یکی که شما می توانید به سازماندهی یک دوش رعایت حزب با احتمال قابل توجهی از موفقیت است.”

مرتبط با: Lyrid شهابی 2020: که از کجا و چگونه به آن را ببینید
بیشتر:
شگفت انگیز ترین Lyrid شهابی عکس از همه زمان

که در آن به نگاه و نحوه تهیه

این Lyrid شهابی از سال 2020 خواهد شد که یک دوره فعالیت از 16 آوریل مارس 30. این قله در شب مارس 21-22. حمام را درخشنده است واقع در مرکز این نقشه ستارگان در صورت فلکی شلیاق. (اعتبار تصویر: شب پرستاره)

مسیرهای این شهاب سنگ اگر تمدید عقب مانده به نظر می رسد به انشعاب از یک نقطه در آسمان حدود 7 درجه غربی (به سمت راست و پایین) از درخشان آبی-سفید ستاره وگا در صورت فلکی شلیاق (از این رو نام “Lyrids”). مشت گره کرده خود را برگزار می شود در طول بازو را پوشش می دهد حدود 10 درجه از آسمان است. درخشنده نقطه است که در واقع در مرز بین لیر و مجاور تار وسیع صورت فلکی هرکول. وگا به نظر می رسد به ظهور از شمال حدود 9 p. m. زمان محلی شما اما 4 صبح آن را تا صعود به یک نقطه در آسمان نزدیک به بالای سر. شما ممکن است بخواهید به دراز کشیدن بر روی یک صندلی که در آن شما می توانید یک نمایش خوب از آسمان است.

بسته نرم افزاری بیش از حد در حالی که نمی توان آن را سرد به عنوان یک زمستان را شب و شب را در آوریل می تواند هنوز هم کاملا سرد. در واقع زمان ملی پیش بینی آب و هوا نشان می دهد predawn درجه حرارت در روز چهارشنبه در و یا زیر نقطه انجماد در سراسر شمال آمریکا و دریاچه های بزرگ متحده و همچنین به عنوان نقاط شمالی و مرکزی رشته کوه های راکی.

ستاره دنباله دار “زباله”

ضربه محکم و ناگهانی یک شهاب سنگ عکس ؟

(اعتبار تصویر: Mark Lissick/Wildlight عکاسی طبیعت)

ارسال عکس ها و نظرات خود را نام و مشاهده محل به [email protected] به صورت بالقوه داستان یا گالری!

در حالی که به ندرت یک صفحه نمایش غنی مانند اوت بارش شهابی برساوشی یا دسامبر Geminids آوریل Lyrids شده اند به عنوان “درخشان و نسبتا سریع است.”

حدود 20 تا 25 درصد از آنها تمایل به ترک طولانی لامپ های رشته ای دنباله دار در پشت آن برای چند لحظه. خود مدار به شدت شبیه است که از دنباله دار تاچر که چرخش گذشته ما در طول بهار سال 1861. وجود دارد شانس است که هر کسی در زندگی امروز را ببینید این ستاره دنباله دار که آن را بازگشت به درون منظومه شمسی به عنوان آن است که انتظار نمی رود به نوسان با زمین دوباره تا سال 2276. اما گرد و خاکی مواد به جا مانده از این “کیهانی litterbug” در امتداد مدار خود, تولید سالانه نمایش شهاب سنگ در اواخر ماه آوریل است.

در سال 1867 پروفسور ادموند ویس در وین متوجه شده است که مدار ستاره دنباله دار تاچر به نظر می رسید که تقریبا همزمان با زمین در اطراف مارس 20 و بعد از آن همان سال ستاره شناس Johann Gottfried Galle تایید ارتباط بین این ستاره دنباله دار و Lyrids. بنابراین Lyrids هستند این دنباله دار میراث: این شهاب سنگ که ما می بینیم از این صفحه نمایش ها از ذرات کوچک است که ریخته شد توسط ستاره دنباله دار در سفر قبلی از طریق درونی منظومه شمسی است.

گاه به گاه شعله ور شدن یو پی اس

Astrophotographer جف Berkes اسیر این Lyrid شهاب در تالاب از جنوب مریلند در مارس 14, 2013. 2020 Lyrid شهابی را به اوج شبانه در مارس 21-22, 2020. (اعتبار تصویر: جف Berkes)

وجود دارد تعدادی از سوابق تاریخی از شهاب نمایش اعتقاد به Lyrids, به ویژه در 687 B. C. 15 قبل از میلاد در چین و در 1136 در کره جنوبی هنگامی که “بسیاری از ستاره پرواز از شرق” با توجه به یک حساب.

در 20 آوریل 1803 بسیاری از مردم شهر در ریچموند, ویرجینیا بود roused از تخت های اعلام حریق و قادر به مشاهده بسیار غنی نمایش بین 1 و 3 ساعت است. شهاب سنگ “به نظر می رسید به سقوط از هر نقطه ای در آسمان, در این شماره به عنوان شبیه به دوش skyrockets.”

در سال 1922 غیر منتظره Lyrid نرخ ساعتی از 96 ثبت شد و در سال 1982 چندین ناظران در فلوریدا و کلرادو با اشاره به نرخ 90 تا 100 در تاریخ 22 آوریل آن سال. Lyrids به هیچ عنوان سرنخ برای زمانی که دیگر چنین فوران ممکن است اتفاق می افتد از این رو دوش است که همیشه یکی به تماشای. در اینجا چیزی برای نگاه به جلو به: Peter Jenniskens در کتاب “باران شهاب سنگ و خود را پدر و مادر ستاره های دنباله دار” پیش بینی آینده Lyrid طغیان ممکن است اتفاق می افتد در 2040 2041 و.

در ضمن اگر خود را در آسمان روشن است اوایل روز چهارشنبه قبل از طلوع آفتاب و اگر شما در یک ورزشی, خلق و خوی, چرا سر خارج کنید و سعی کنید برای گرفتن چند “تیراندازی ستاره؟” موفق باشید!

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما ضربه محکم و ناگهانی یک عکس بزرگ Lyrid شهابی است که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, ارسال عکس در نظرات و نام خود را و مشاهده محل به [email protected]

جو رائو به عنوان یک مربی و به عنوان سخنران مهمان در نیویورک هیدن افلاک. او می نویسد: در مورد نجوم برای تاریخ طبیعی magazine, the کشاورزان سالنامه و نشریات دیگر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و در Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>