برنامه های وفاداری حفظ مشتریان آینده

ساده برنامه های وفاداری می تواند افزایش حفظ مشتری برای کسب و کار محققان گزارش.

زمانی که اقتصاد ایالات متحده لبه و نزدیک به حالت عادی پس از جهانی coronavirus همه گیر چنین برنامه هایی ممکن است یک روش برای کمک به کسب و کارهای عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.

برای خود مطالعه جدید محققان در یک نگاه برنامه های وفاداری در یک زنجیره ای از مردان در سالن های جمع آوری داده ها در بیش از 5,500 مشتریان. تحت این برنامه برای هر 100 دلار یک مشتری صرف او دریافت $5-خاموش کوپن.

“…حضور برنامه پاداش می تواند مشتری احساس عاطفی متصل به یک شرکت خاص…”

“این برنامه وفاداری را افزایش وفاداری می گوید:” رافائل Thomadsen یک استاد بازاریابی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “در واقع اندازه اثر فوق العاده زیادی با توجه به این سادگی از این برنامه است.”

این برنامه همچنین شناخته شده به عنوان یک برنامه پاداش—افزایش ارزش طول عمر مو سالن مشتریان 29 درصد با بیش از 80 درصد از این آسانسور که از افزایش حفظ مشتری محققان دریافتند.

افزایش آسانسور اتفاق افتاده است با وجود این واقعیت است که کوپن رستگاری کم بود نشان می دهد که عوامل روانی و نه منطقی عوامل اقتصادی در حال رانندگی ،

“برای مثال حضور برنامه پاداش می تواند مشتری احساس عاطفی متصل به یک شرکت خاص که منجر به مشتری در بازدید از این شرکت بیشتر,” نویسنده در این مقاله که به نظر می رسد در علم بازاریابی.

محققان نمی مطالعه پاسخ به برنامه های وفاداری در طول زمان بحران اقتصادی است. اما آنها موافق چنین برنامه ای می تواند کمک به کسب و کار به بهبود می یابند.

“آن اغلب آسان تر برای شرکت ها برای دریافت در تماس با برنامه وفاداری خود را به اعضا از با مشتریان دیگر می گوید:” coauthor یولیا Nevskaya استادیار بازاریابی است.

“است که یکی دیگر از مزایای داشتن یک برنامه وفاداری. با لحن حق و پیام و حساس بودن به احتمال زیاد تغییر نیازهای مصرف کنندگان در طول و پس از COVID-19 اپیدمی قطعا باید کمک کند.”

برنامه های وفاداری هستند محبوب در بسیاری از کسب و کار. برخی از برنامه ها مانند کسانی که برای شرکت های هواپیمایی و هتل های زنجیره ای که پیچیده هستند و شامل چندین ردیف ثابت کرده اند کاملا موفق است. اما تعداد زیادی از برنامه های وفاداری را ساده تر نمیشود هیچ ردیف.

در طول زمان مدیران و دانشگاهیان باید در مورد اثربخشی ساده برنامه های وفاداری پیدا کردن آنها را کم و یا بدون سود با توجه به این مقاله است. اما مطالعات قبلی شامل یک نقص قابل توجهی نویسندگان می گویند.

آنها اندازه گیری موفقیت برنامه های افزایش فروش برای هر مشتری مراجعه و یا افزایش بازدیدکننده داشته است. نقص? آنها نمی گیری برنامه ها’ تاثیر بر نگه داشتن مشتریان.

مدیریتی پیامدهای این یافته ها روشن Thomadsen می گوید. بسیاری از کسب و کار در حال رفتن به اجرای مجموعه برنامه های وفاداری یا به دلیل مقیاس کسب و کار خود فکر ماست و مغازه های پیتزا, سرو قهوه خانه—و یا اینکه آنها فلسفی مخالفت با راه اندازی یک سیستم محکم.

“تحقیقات ما نشان می دهد که حتی یک برنامه ساده است که به احتمال زیاد به خوبی کار” Thomadsen می گوید. “حتی اگر یکی دیگر از کسب و کار تنها نیمی از آسانسور ما ساده برنامه های وفاداری هنوز اضافه کردن ارزش قابل توجه است.”

اضافی نویسندگان از دانشگاه رایس و دانشگاه.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>