کاهش قیمت اینترنت کافی نیست به پل ‘شکاف دیجیتال’

ارائه ارزان خدمات اینترنت یک ابزار قدرتمند برای افزایش دسترسی به اینترنت در میان کم درآمد مشتریان اما قیمت گذاری تغییرات به تنهایی نمی دید شکاف دیجیتال با توجه به تحقیقات جدید.

شما می توانید تقریبا در هر نقطه در ایالات متحده و دریافت آنلاین با تشکر از کابل و ماهواره و DSL و سایر خدمات است. و در عین حال با توجه به مرکز تحقیقات پیو یکی در 10 آمریکایی نیست که در یک سال گذشته است.

درست مثل آنها با تلفن سیاستگذاران zeroed در قیمت گذاری به عنوان پاسخ به باریک شدن شکاف دیجیتال—نه فقط به عنوان یک ماده از سهام بلکه برای کمک به بلند کردن آمریکایی ها از فقر است. اگر نرخ پایین به اندازه کافی به فکر می رود, استقبال مصرف کنندگان خواهد اشتراک و شیر به کار آموزش و دیگر برنامه به طور بالقوه فقر-کاهش خدمات در حال حاضر در دسترس به آنها.

به عنوان ساده به عنوان ثابت برای تلفن های موبایل, آن را بالا می برد برخی از سوالات مهم که گرگ Rosston ارشد همکار در دانشگاه استنفورد موسسه تحقیقات سیاست اقتصادی است پاسخ: در حال کم هزینه خدمات اینترنت به اندازه کافی به درایو تقاضا در میان کم درآمد مشترکین? آیا آنها خار ثبت نام در دوره های آنلاین و یا برنامه های کاربردی برای شغل ؟ برای ارائه دهندگان چگونه کم سرعت برنامه تاثیر خط پایین خود را? و زمانی که آنها ارائه خدمات ارزان تر به یک مجموعه ای از مشتریان آنها افزایش قیمت ها را برای دیگران به جبران هزینه های خود را?

دسترسی به اینترنت و قیمت گذاری

به تاریخ و شواهد که روشن کردن این مسائل شده است و اندک. که عمده دلیل آن نبود تا سال 2011 که یک ارائه دهنده اینترنت برای اولین بار ارائه شده ارزان تر پهنای باند قصد دارد به خانواده های کم درآمد و تنها تعداد کمی از شرکت ها انجام امروز.

“شیشه ای نیمه مشاهده کامل است که کم هزینه سرویس می تواند یک تفاوت بزرگ می گوید:” Rosston که همچنین مدیر استنفورد عمومی سیاست برنامه و coauthor از یک مقاله به کار در این پژوهش است. “اما تعدادی از خانواده های کم درآمد با دسترسی به اینترنت هنوز فاصله زیادی پشت سر بالاتر از درآمد خانوار را با خدمات. اگر هدف این است که این فاصله را از قیمت گذاری به تنهایی نمی خواهد آن را انجام دهد و ما هنوز نمی دانیم که چه خواهد شد.”

Rosston همچنین تجزیه و تحلیل اینکه آیا این مشترکین جدید پس از آن در زمان استفاده از آموزش آنلاین و دیگر فقر-کاهش خدمات.

“مردم نمی بینم مزایای این برنامه” Rosston می گوید. Coauthor اسکات Wallsten رئیس جمهور از سیاست های موسسه نشان داده است در تحقیقات جداگانه است که مردم مایل به پرداخت پول به کار دوره های آموزشی آنلاین. با توجه به Wallsten مطالعه این امکان وجود دارد که مردم لازم نیست که زمان برای این کلاس ها و یا شک و تردید در مورد سودمندی خود را. تحقیقات همچنین نشان داد که برخی از مردم نمی اشتراک به سرویس اینترنت حتی با تخفیف قابل توجهی در قیمت.

بسته شدن شکاف دیجیتال

در مطالعه خود Rosston و Wallsten نگاه در پنج سال اول از یک برنامه پیشگامانه که Comcast راه اندازی شد در سال 2011 به عنوان یک نظارتی وضعیت ادغام آن با NBC Universal. چرا که دیگر ارائه دهندگان خدمات اینترنت نمی رول مشابه قصد دارد تا سال 2016 محققان تجزیه و تحلیل داده ها در Comcast در برنامه بین سال های 2011 و 2015 به منظور تمیز آزمایش.

تحت برنامه ای به نام اینترنت ملزومات خانواده در سن مدرسه کودکان واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار مدرسه ارائه شد $10-یک-ماه خدمات پهن باند, کامپیوتر برای $150 و آموزش در توابع هسته مانند مرور وب و ایمیل است.

دانشمندان با استفاده از داده ها از آمار ایالات متحده و کمیسیون ارتباطات فدرال محاسبه است که 64 درصد از خانواده های کم درآمد در مناطق Comcast خدمت تا به حال خدمات اینترنت در سال 2011. پنج سال بعد از 74 درصد از آنها انجام داد.

در حالی که 10% پرش بسیار مهم است و می گوید Rosston نه همه از آن می توان به اینترنت از ملزومات است. چرا که برخی از مشتریان جدید به احتمال زیاد باید عضو حتی بدون ارتقاء در حالی که دیگران در حال حاضر خدمات از طریق یکی دیگر از ارائه دهنده اما روشن به Comcast به دلیل نرخ پایین.

Rosston و Wallsten نتیجه گیری کرد که برنامه مشبک کمی بیش از 292,000 جدید مشترکین اینترنت و یا حدود 7 درصد از 10 درصد افزایش متصل به اینترنت خانوار.

Rosston می گوید: این واقعیت است که تعداد قابل توجهی از افراد واجد شرایط خانواده ها نمی اشتراک امتیاز به یک چالش بزرگتر سیاستگذاران در ساخت خانه دسترسی به اینترنت در همه جا: از آن ممکن نباشد.

“کاهش هزینه ماهانه برای $10 هنوز هم نمی توانید همه آنلاین” Rosston می گوید. “ما هنوز نمی دانیم چگونه این مردم آنلاین—و آن را حتی روشن است که آنها آن را می خواهم و یا می از آن بهره مند شوند.”

چند هشدارهای

Rosston اخطار می دهد که این مطالعه برخی از محدودیت. Comcast نمی کند ارائه خدمات در سراسر کشور و بازارهای آن تمایل به بیشتر شهری و برون شهری. آن را نمی شناخته یا, چگونه برنامه های مشابه که AT&T و ارتباطات منشور در دسترس ساخته شده پس از سال 2015 مطالعه دوره ها تأثیر اشتراک نرخ و یا قیمت گذاری برای غیر برنامه مشتریان.

بیشتر چه Rosston اشاره می کند که روند بازار در نهایت می تواند به ارمغان بیاورد در مورد راه حل سیاستگذاران به دنبال داشته است.

“پس از 2015 شده اند وجود دارد تغییرات بزرگ در راه مردم استفاده از تلفن های بی سیم برای دسترسی به اینترنت و من انتظار دارم که ادامه خواهد داد و بیش از پنج سال آینده” Rosston می گوید. “از آنجا که اکثر خانواده های کم درآمد باید تلفن های بی سیم این تغییرات امیدوارم دسترسی به اینترنت آسان تر برای آنها.”

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im