کاهش باروری ممکن است به دنبال سزارین برای نوزاد اول

کسانی که تحویل اولین فرزند خود را به طريق سزارين کمتر به احتمال زیاد برای باردار شدن یک فرزند دوم از کسانی که تحویل واژینال با وجود اینکه فقط به عنوان به احتمال زیاد برای برنامه ریزی های بعدی در بارداری, محققان گزارش.

محققان به دنبال بیش از 2 ، 000 زنان برای سه سال پس از تحویل اولین فرزند خود را.

اگر چه مطالعات قبلی نشان داد که زنانی که تحویل داده شده توسط سزارين (C-بخش) کمتر به احتمال زیاد پس از آن فرزندان آن مشخص نیست به محققان این بود که آیا با توجه به مادری انتخاب و یا یک نرخ پایین تر از مفهوم می گوید کریستن Kjerulff, استاد بهداشت عمومی علوم در پن استیت کالج پزشکی است.

مفهوم پس از سزارین

محققان به دنبال زنان از قبل از تولد اولین فرزند خود و مصاحبه با آنها را هر شش ماه تا سه سال پس از خود تحویل. در هر مصاحبه از آنها خواسته زنان به گزارش چگونه اغلب آنها تا به حال مقاربت محافظت نشده در هر یک از شش ماه گذشته.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها از 2,021 زنان بین سنین 18 و 35 که آمارهای ارائه شده در مقاربت محافظت نشده و در نتیجه مفاهیم برای سه سال پس از اولین تولد. نزدیک به 600 از آن تحویل اولین فرزند خود را توسط C-بخش و کسانی که زنان بیشتر احتمال دارد به در خانه اضافه وزن و چاقی و کوتاه تر و بیشتر احتمال دارد به دنبال باروری مشاوره تست و یا درمان.

حدود 69 درصد از زنانی که تحویل داده شده توسط C-بخش تصور پس از مقاربت محافظت نشده نسبت به حدود 78 درصد از زنانی که تحویل واژینال. زنانی که تحویل داده شده توسط C-بخش نیز کاهش احتمال تولد زنده. انجمن باقی ماند و بعد از محققان برای محاسبه سن مادر قبل از بارداری و شاخص توده بدن زمان به مفهوم فرزند اول حاملگی افزایش وزن قبل از القاء سقط جنین, دیابت و فشار خون و بستری شدن در دوران بارداری و عوامل دیگر.

می تواند زخم بود به چه دلیل ؟

کنترل برای مقاربت شد و یک قدرت کلیدی از مطالعه و اجازه محققان برای رد کردن ضربه و یا طولانی درد از سزارین می گوید: coauthor ریچارد Legro صندلی از گروه زنان و زايمان در پن استیت سلامت Milton S. هرشی مرکز پزشکی. اگر چه مطالعه نمی بررسی دلایل کاهش مفهوم رای او مظنون ممکن است برخی از دلایل فیزیولوژیکی.

“این امکان وجود دارد که لگن یا [رحم] لوله زخم به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض هوای آزاد و آلاینده ها ممکن است بر تلاش های بعدی در باردار شدن” Legro می گوید. “همچنین ممکن است که اسکار از زخم جراحی در رحم, هر چند نه در منطقه که در آن حاملگی ایمپلنت ممکن است اثرات طولانی در روند لانه گزینی.”

بر اساس یافته های حاصل از این مطالعه Kjerulff و Legro توصیه می کنند که زنان زیر 35 که موفق برای باردار شدن پس از یک سال مقاربت محافظت نشده پس از سزارین به دنبال کمک های پزشکی. Legro یادداشت داده های حاصل از این مطالعه ممکن است مفید باشد برای پزشکان مشاوره زنان که انتخاب به C-بخش.

“این مهم است که زنانی که منتخب به سزارین می دانید که این شانس وجود دارد که ممکن است مشکل حاملگی در آینده” Legro می گوید.

این تحقیق به نظر می رسد در JAMA باز کردن شبکه. بودجه برای این مطالعه از یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی از موسسه ملی بهداشت. این مطالب صرفا به عهده نویسندگان بوده و لزوما نمایندگی رسمی نمایش NIH.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de