عشق بین پدر و مادر دارای مزایای طولانی مدت برای کودکان و نوجوانان

وقتی همسران به یکدیگر عشق بورزند و فرزندان و اقامت در مدرسه دیگر و بعد ازدواج در زندگی با توجه به تحقیقات جدید.

تحقیقات در مورد چگونگی محبت بین پدر و مادر اشکال فرزندان خود را در دراز مدت نتایج زندگی نادر است به این دلیل که اطلاعات خواسته های بالا هستند. این مطالعه جدید در جمعیت شناسی با استفاده از داده ها منحصر به فرد از خانواده ها در نپال به ارائه شواهد جدید.

“در این مطالعه ما را دیدم که پدر و مادر ارتباط عاطفی به یکدیگر تاثیر می گذارد پرورش کودک بسیار است که آن اشکال خود را در آینده فرزندان می گوید:” coauthor ویلیام Axinn یک محقق در موسسه تحقیقات اجتماعی در دانشگاه میشیگان. “واقعیت این است که ما این نوع از چیزهایی که در نپال حرکت ما [یک] گام نزدیک تر به شواهدی که این چیزها جهانی هستند.”

“عشق است نه بی ربط; تغییرات در عشق به پدر و مادر فراموش کرده اند یک نتیجه است.”

این مطالعه با استفاده از داده ها از Chitwan دره خانواده مطالعه در نپال. بررسی راه اندازی شد در سال 1995 و جمع آوری اطلاعات از 151 محله در غرب Chitwan دره.

محققان در مصاحبه زن و شوهر به طور همزمان اما جداگانه و از آنها خواست به منظور ارزیابی سطح از محبت آنها تا به حال برای شریک زندگی خود را. همسران جواب داد: “شما چقدر شما را دوست دارم (شوهر/همسر)? بسیار, بعضی, کمی, یا نه در همه؟”

سپس محققان به دنبال فرزندان این پدر و مادر برای 12 سال به سند خود آموزش و پرورش و زناشویی رفتارهای. محققان دریافتند که کودکان از پدر و مادر که گزارش آنها عاشق یکدیگر یا “برخی” یا “بسیار” ماند در مدرسه دیگر و ازدواج بعد.

“خانواده نیست فقط یکی دیگر نهاد. آن را مانند یک مدرسه و یا کارفرما. این محل که در آن ما نیز باید عواطف و احساسات می گوید:” منجر نویسنده سارا Brauner-اتو مدیر این مرکز در پویایی جمعیت در دانشگاه مک گیل.

“نشان دادن و ارائه مدارک و شواهد که عشق این جزء عاطفی از خانواده نیز این تاثیر را در زندگی کودکان است که واقعا مهم برای درک عمق خانواده بر کودکان است.”

نپال را فراهم می کند مهم زمینه به مطالعه و بررسی چگونگی روابط خانوادگی شکل زندگی فرزندان با توجه به Axinn. از لحاظ تاریخی در نپال پدر و مادر مرتب فرزندان خود را, ازدواج و طلاق نادر بود. از آنجا که 1970s شده است که در حال تغییر با بیشتر, ارتباط جنسی, ازدواج و طلاق هنوز هم نادر است اما در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است.

آموزش و پرورش نیز تبدیل به گسترده تر از 1970s. در نپال کودکان شروع به حضور در مدرسه در سن 5 و تکمیل مدرسه متوسطه بعد از کلاس 10, زمانی که آنها می توانند آزمون خود را به درآمد “School-Leaving Certificate.” کمتر از 3 درصد از همیشه-ازدواج زنان 15-49 به دست آورده بود یک SLC در سال 1996 در حالی که نزدیک به یک چهارم از زنان به دست آورده است SLC در سال 2016. در سال 2011 31 درصد از مردان به دست آورده SLCs. 2016 36.8 درصد از مردان بود.

محققان می گویند که خود را از بعدی سوال مهم خواهد بود برای شناسایی که چرا عشق به پدر و مادر کودکان تاثیر می گذارد در این راه است.

محققان حدس و گمان است که زمانی که پدر و مادر به یکدیگر عشق آنها تمایل به سرمایه گذاری بیشتر در کودکان منجر به کودکان باقی مانده در آموزش و پرورش دیگر.

کودکان محیط خانه نیز ممکن است شادتر هنگامی که پدر و مادر گزارش دوست داشتن یکدیگر به طوری که کودکان ممکن است کمتر احتمال دارد به فرار به خود ازدواج. کودکان نیز ممکن است مشاهده پدر و مادر خود را به عنوان مدل نقش و دیگر به دنبال مشابه ازدواج.

این یافته ها هنوز هم ایستاده بود بعد از محققان در نظر گرفته عوامل دیگر که به شکل یک ازدواج رابطه زن و شوهر و فرزندان خود را انتقال به بزرگسالی است. این شامل طبقه-قومیت; دسترسی به مدارس; آیا پدر و مادر تا به حال ازدواج ترتیب; باروری از پدر و مادر و چه پدر و مادر تا به حال تجربه زندگی خارج از خانواده خود که در آن ایده های غربی از آموزش و پرورش و معاشقه به طور بالقوه می تواند آنها را تحت تاثیر قرار .

“نتیجه این است که این اقدامات از عشق باید مستقل عواقب بسیار مهم است” Axinn می گوید. “عشق است نه بی ربط; تغییرات در عشق به پدر و مادر فراموش کرده اند یک نتیجه است.”

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im