‘از دست رفته در فضا باز خواهد گشت برای فصل 3 در Netflix بکشد

اگر شما تماشا نیست Netflix بکشد “گمشده در فضا” پس بروید و انجام دهید تا این لحظه. خود را شیر جو اسپرسو را فراموش کرده ام در مورد آن ارائه پاورپوینت و ورود به Netflix بکشد. شما از ما تشکر.

“گمشده در فضا” است reimagining از سال 1965 پیشگام sci-fi در مجموعه ای به همین نام که برای اولین بار در سیاه و سفید صفحه نمایش تلویزیون در سراسر امریکا است. که نشان از تخیل ایروین آلن و showrunner زاک Shroff انجام داده است به این که چه ران د مور را به Glen A. Larson را در سال 1978 “Battlestar Galactica.” این به روز شده است reimagined, regendered بهینه سازی و تنظیم و نتیجه نهایی این شده است یکی از sci-fi را نشان می دهد در تلویزیون به تازگی.

مربوط به: عالی ناسا تخم مرغ عید پاک از Netflix بکشد از دست رفته در فضا’
بیشتر:
چه انتظار از “گمشده در فضا” فصل 2

Netflix را تایید کرد و در بیانیه ای در این ماه است که این نمایش تمدید شده است برای آن سوم و نهایی فصل است.

Shroff در بیانیه ای گفت:: “از همان ابتدا ما همیشه این داستان خاص از Robinsons به عنوان یک سه گانه است. سه بخش حماسه, خانوادگی, ماجراجویی, روشن, شروع, میانه و پایان است.”

و با توجه به چه سرعتی کمی خواهد رابینسون (Maxwell جنکینز) در حال رشد است تا در ادامه فراتر از این امر احتمالا دو CGI بودجه در تلاش برای پنهان کردن این واقعیت است که او را کمی نیست هر بیشتر.

مرتبط با: Netflix بکشد از دست رفته در فضا’ فصل 1 در حال حاضر در دسترس بر روی Blu-ray/دی وی دی

رابطه بين خواهد و ربات بود و سفر عاطفی در فصل اول. (اعتبار تصویر: Netflix)

Netflix نیز اعلام کرد که آن را وارد یک چند سال مقابله با Shroff برای تولید بیشتر را نشان می دهد به طور انحصاری برای شبکه جریان.

“بنابراین در حالی که این فصل از دست داده در فضا’ در حال آمدن است به یک محرک نتیجه” Shroff در بیانیه ای گفت: “من هیجان زده در مورد ادامه به کشف داستان های جدید با دوستان من در Netflix بکشد و تمام امکانات باور نکردنی که پیش روست.”

بیایید امیدوار باشیم که او در پروژه های بعدی نیز sci-fi.

“از دست رفته در فضا” بازیگران شامل مولی پارکر (مورین رابینسون), Toby Stephens (John Robinson), ماکسول (جنکینز خواهد رابینسون), Taylor راسل (جودی رابینسون) مینا Sundwall (پنی رابینسون), Ignacio Serricchio (به غرب) و Parker Posey به عنوان دکتر اسمیت.

فصل 1 و 2 “گمشده در فضا” در حال حاضر در دسترس در Netflix بکشد و فصل 3 انتظار می رود که زمانی در 2021.

“گمشده در فضا” است که تنها در دسترس در سرویس اشتراک Netflix بکشد. اشتراک در شروع $8.99 در ماه است.

دنبال دوریس Elin Urrutia در توییتر @salazar_elin. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>