نگاه کردن! زهره و خوشه ستاره ای پروین در حال قرار دادن در یک شب نادر نشان می دهد

این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است محدود ما حرکات اما ما چشم و ذهن می تواند هنوز هم پرسه زدن در آسمان است. و وجود دارد یک دلیل بزرگ برای نگاه کردن بیش از چند شب.

زهره و خوشه پروین خوشه ستاره ای, معمولا شناخته شده به عنوان هفت خواهر را با هم در یک رابطه دراماتیک رخ می دهد که فقط یک بار در هر هشت سال. که رابطه را به اوج شب جمعه (3 آوریل) هنگامی که زهره و خوشه پروین ستاره Alcyone خواهد بود از هم جدا شده توسط یک صرف 0.25 درجه است. (برای چشم انداز: مشت گره کرده خود را برگزار می شود در طول بازو را پوشش می دهد در حدود 10 درجه است.)

نگاه در آسمان غربی پس از غروب آفتاب روشن است; زهره بسیار سخت خواهد بود به از دست ندهید.

“زهره تابش خیره کننده را عملا پایمال خوشه ای به صورت برهنه و چشم ناظران هنگامی که آن را نزدیک است اما دوربین شکاری و میدان گسترده تلسکوپ را نشان می دهد هر دو سیاره و خوشه زیبایی” Space.com skywatching نویس جو رائو نوشت: دوشنبه (2 آوریل) در یک داستان در مورد چگونه به رعایت زهره در این ماه.

زهره و خوشه پروین را حرف ربط هر سال اما این فوق العاده نزدیک آنهایی که خاص هستند; آنها رخ می دهد هر هشت سال همیشه در اوایل ماه آوریل. و این آسمان را نشان می دهد را حفظ خواهد کرد بهتر و بهتر بیش از چند دهه آینده با توجه به رائو.

“به عنوان ونوس در ادامه به تصویب کمی دورتر در شمال آن واقع خواهد شد رفتن را از طریق اصلی پروین ستاره در سال 2028, 2036, 2044 و 2052” او نوشت: روز پنج شنبه در این داستان.

که برخی از دلداری های کوچک برای مردمی که از دست زمان رابطه. اما اجازه ندهید که به شما می شود! در شب جمعه مکث “جو عجیب و غریب” و یا هر آنچه که نشان می دهد شما در حال شراب خواری-تماشای برو بیرون و خیس خوردن تا این نادر آسمانی عینک.

و در صورتی که شما تیره و یا در غیر این صورت مانع از دیدن رابطه نزدیک آنلاین مجازی تلسکوپ پروژه را ارائه پخش زنده جمعه شروع در 1:30 p. m. EDT (1730 به وقت تهران).

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>