ژن طول عمر ممکن است محافظت در برابر بدنام آلزایمر خطر ژن

مصرف کننده آزمون های ژنتیکی گاهی اوقات می تواند نتیجه وحشتناک تعجب ظاهر می شود در همان گزارش است که ملا می سازند که آیا یک گشنیز گریزی و یا مرطوب و یا خشک کردن جرم گوش. داوطلبان آزمون ممکن است دریافت اخبار ویرانگر است که آنها باید یک نسخه از یک ژنآپوليپوپروتئين E epsilon 4 (APOE e4)—که تا حد زیادی افزایش شانس خود را از گرفتن بیماری آلزایمر. این شوک می تواند آنقدر بزرگ است که برخی به دنبال آرامش در یک گروه پشتیبانی برای کمک به آنها را تنظیم کنید به این احتمال که آنها می تواند اجرا به مشکلات شناختی آغاز در 50s و 60s.

یکی از چیزهایی است که باعث می شود این اطلاعات بسیار دشوار است برای جذب این است که هیچ اطمینان وجود دارد در مورد آن. یک فرد با یک کپی از APOE e4 ژن است که بیش از سه بار به احتمال زیاد به باد با آلزایمر (یک کپی را می توان به ارث برده از پدر و مادر). یک ضربه از دو نسخه خطر با 10 بار یا بیشتر. APOE e4 نیز ممکن است در کاهش سن این بیماری شروع و تا یک دهه است.

هنوز هم نه هر کسی که یک APOE e4 حامل در نهایت دریافت یک تشخیص آلزایمر رایج ترین شکل زوال عقل است. با توجه به ابهامات دانشمندان به مدت طولانی تعجب که آیا ژن دیگر ممکن است متعادل APOE e4 اثرات. یک مقاله جدید داشت ممکن است یک نامزد برای فقط یک ژن است.

یک تجزیه و تحلیل در سراسر مطالعات متعدد—با نتایج حاصل از بیش از 20 ، 000 نفر پیدا شده که APOE e4 حامل بین سنین 60 و 80 که نیز تا به حال یک نوع خاص از یک ژن به نام یونان الهه از سرنوشت klotho (نام Clotho یکی از یونانی سرنوشت که چرخش موضوع زندگی) بودند 30 درصد کمتر احتمال دارد برای دریافت آلزایمر تشخیص از حامل بدون آن. مردم در اواخر 70s تنها با یک کپی از یونان الهه از سرنوشت klotho نوع نیز کمتر مستعد به تجربه اولیه شناختی زیان (خفیف اختلالات شناختی) است که اغلب قبل از آلزایمر تشخیص است. شرکت کنندگان در مطالعه با, مربوط, نوع, نیز کاهش می یابد علائم مشخصه توده های بتا-آمیلوئید پروتئین که در مغز قبل از علائم بوجود می آیند.

این مطالعه جدید منتشر شده در روز دوشنبه در JAMA Neurology. دو کوچکتر تحقیقات انجام شده در سال های اخیر نگاه کرده بود که آیا یونان الهه از سرنوشت klotho, یک ادعا طول عمر ژن ممکن است به ارائه برخی از مزایای برای APOE e4 حامل. یکی از کسانی که مطالعات تأیید کرد که ژن نوع دادیم و دیگر پیشنهاد مخالف است. مایکل Greicius—نویسنده ارشد این JAMA Neurology مقاله استادیار مغز و اعصاب در دانشگاه استنفورد و مدیر پزشکی دانشگاه استنفورد مرکز اختلالات حافظه—تا به حال شده است با توجه به انجام تحقیقات در یونان الهه از سرنوشت klotho زمانی که او یاد گرفته از این مطالعه با نتایج منفی. “من نوع آماده به پرتاب در حوله,” او می گوید. “اما مایکل Belloy [از دانشگاه استنفورد] اولین نویسنده در [جدید] کاغذ در حال حاضر بدست دندان های خود را به این خوشبختانه. و ما همه از این مجموعه داده مورد این APOE e4 فعل و انفعالات. و [آنها] واقعا بسیار قوی و سازگار است.”

در یونان الهه از سرنوشت klotho نوع مطالعه Greicius و همکاران استنفورد نادر است. از 10,000 نفر با حداقل یک کپی از APOE e4 بررسی توسط محققان در داده های بزرگتر تلفیقی وجود دارد 2,700 که انجام این نوع صرفه. APOE e4 غیر معمول نیست یا: ژن می شود تا در حداقل 15 تا 20 درصد از جمعیت است. آن است که در حال حاضر در حدود نیمی از بیش از پنج میلیون نفر به آلزایمر موارد در ایالات متحده آمریکا

این یافته های جدید ممکن است اضافه کردن دقت به طراحی آزمایشات بالینی و به طور بالقوه می تواند با ارائه ایده هایی برای درمان. APOE e4 حامل گاهی اوقات استخدام برای مطالعات از مواد مخدر برای جلوگیری از آلزایمر به دلیل احتمال که آنها را به این بیماری است. به استثنای حاملان که یونان الهه از سرنوشت klotho نوع ممکن است اطمینان حاصل شود که استخر از شرکت کنندگان در مطالعه است که واقعا در معرض خطر بالا به عنوان در نظر گرفته شده. Greicius و همکارانش نتیجه گیری نیز ممکن است منجر به جدید مبارزه با مواد مخدر اهداف. “کل مسیر از پروتئین است که شامل یونان الهه از سرنوشت klotho و تعامل آن با APOE e4 است که در حال حاضر به دنبال,” او می گوید.

دانشمندان دیگر که نه درگیر با تحقیقات معتقدند که نتایج جدید حکم گرفتن نگاه نزدیک در یونان الهه از سرنوشت klotho. “من فکر می کنم این مهم یافته و این واريانت باید در نظر گرفته شود برای الحاق به حال و آینده تحقیقات بالینی مربوط به [آلزایمر] می گوید:” David M. Holtzman استاد و رئیس گروه مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. او می گوید که انسان-حیوانات – و تلفن-بر اساس تحقیقات در حال حاضر باید بررسی چرا یونان الهه از سرنوشت klotho نوع ممکن است تا حدی محافظت از APOE e4 حمل—و این که آیا آن را ممکن است کمک به زود و یا در اواخر دوره بیماری. مطالعات جدید نیز باید تمرکز بر روی افرادی که از شمال غربی و اروپایی تبار بودند به عنوان کسانی که در دانشگاه استنفورد کاغذ.

“من فکر می کنم این یک بازی هیجان انگیز پیدا کردن” می گوید Guojun بو که تحقیقات APOE ژن و استاد و رئیس بخش علوم اعصاب در کلینیک مایو. او اشاره می کند که در حالی که یونان الهه از سرنوشت klotho در نظر گرفته شده است طول عمر ژن APOE e4 یافت شده است به کوتاه شدن طول عمر در انسان—حتی زمانی که آن لینک به آلزایمر با تخفیف بود. اما دانشمندان مشکوک وجود دارد که ژن دیگر است که محافظت در برابر اثرات بد. در مورد یونان الهه از سرنوشت klotho یک عمر ژن ممکن است در مقابله با یک antilongevity یکی.

استنفورد مطالعه Bu می گوید: نیاز به حمایت از تحقیقات دیگر که به بررسی یونان الهه از سرنوشت klotho سطوح در هر دو خون و مایع مغزی نخاعی و مقایسه آنها با اقدامات مختلف از بیومارکرهای آلزایمر و آسیب شناسی. موش حمل انسان نسخه APOE e4 ژن نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به دنبال مربوطه مسیرهای بیولوژیکی است که می تواند توضیح دهد که این یافته ها. و حتی برخی از عوامل رفتاری می تواند در ادامه میخوانید. “به چندین عوامل شیوه زندگی از جمله ورزش و رژیم غذایی شناخته شده برای محافظت در برابر APOE e4 مرتبط با خطر” Bu می گوید: “این امر همچنین می تواند جالب برای بررسی اینکه آیا آنها تغییر سطح یونان الهه از سرنوشت klotho به عنوان یک پتانسیل مکانيسم.”

دنا Dubal های یونان الهه از سرنوشت klotho محقق که به عنوان استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و سردبیر برای JAMA مغز و اعصاب همكاري همراه تفسیر است که برای تحقیقات بیشتر به نام در پرسش چنین است که آیا این ژن می تواند کاهش APOE e4 را اختلال در تلفن همراه و مغز-فعالیت های شبکه ای. “مطالعه حمل هیجان انگیز مفاهیم برای آینده درمان,” او می گوید. “یکی از شگفتی که آیا به افزایش از یونان الهه از سرنوشت klotho هورمون خود را که قطره در پیری و بیماری آلزایمر می تواند یک درمان جدید برای افراد در پیشگیری و یا درمان بیماری آلزایمر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>