دیگر پره های توربین را کاهش وزش هزینه های انرژی

دیگر باد پره های توربین در طول دهه گذشته اجازه داده اند وزش نسیم تا توسعه دهندگان به تولید برق بدون ساخت توربین های بلندتر و می تواند همچنان به رشد در آینده در این صنعت است.

اما آن را نمی ممکن است بسیار برای جلب رضایت مردم محلی که ناراحت هستند در مورد افزایش دید کسانی که توربین.

افزایش میانگین اندازه تیغه یک عامل تعیین کننده اصلی از آنچه دانشمندان از آن به عنوان یک توربین را “جاروب منطقه”—اساسا اندازه دایره مسیر سفر توسط تیغه.

از سال 2009 متوسط جاروب منطقه از یک توربین دو برابر شده است به لطف 20 درصد دیگر تیغه های انرژی, گروه محققان گفت: در یک وبینار دیروز.

اجازه داده است که امروز توربین را به تصرف خود بیشتر از باد است که جریان گذشته ساخت آنها به مراتب کارآمد تر و کاهش هزینه های انرژی خود را به میزان 50 درصد در بازارهای عمده فروشی.

“خیلی بیشتر پیشرفت است و ممکن است در این جبهه گفت:” علامت گذاری بولینگر یک دانشمند محقق در Lawrence Berkeley National Laboratory.

که ممکن است درست است به خصوص در مناطق که در آن وجود دارد مقدار زیادی از انرژی باد در حال حاضر مانند تگزاس و میانه و یا در بخش هایی از انگلستان که در آن انتقال محدود از قدرت خطوط تمایل به استفاده بیشتر که در آن توربین های در حال کارآمد تر.

“به وضوح وجود دارد و بیشتر را به دست آورد با ادامه این روند,” او گفت:.

طول تیغه ترین تفاوت مشخص در سال های اخیر مهندسی توربین به گفته محققان. دمای توربین ارتفاعات مثلا دیده می شود قابل مقایسه با “متوسط” رشد 12 درصد در طول دهه گذشته با توجه به بولینگر و همکارانش از LBNL و ملی انرژی های تجدید پذیر آزمایشگاه.

اما در مجموع این تغییرات همچنین می توانید آن را سخت تر برای دریافت مجوز برای مزارع بادی آنها اذعان کرد.

بلندتر توربین می تواند حرکت کند به حریم هوایی طی شده توسط هواپیما محققان گفتند. تیغه های دیگر می تواند تداخل در روش های مشابه در حالی که تولید سر و صدا بیشتر و بیشتر نیاز به زمین های منطقه به کار گیرند.

آنها همچنین می تواند در طول فرایند اجازه و علت درگیری با ساکنان که فکر می کنم آنها را به عنوان لکه دار کردن در چشم انداز.

در مریلند در شرق ساحل برای مثال مقامات در شهر رفت و آمد مکرر از اقیانوس شهرستان در حال فشار دادن تنظیم کننده دولت به رد پروژه توسط دو بادی دریایی شرکت پس از شرکت ها اصلاح شده برنامه های خود را به ترکیب GE انرژی های تجدید پذیر را Haliade-X توربین—بلندترین مدل در جهان (Energywireآذر. 24).

در غرب ویرجینیا, شهرستان سرپرستان تحصیل هستند که آیا برای اصلاح قوانین منطقه بندی محلی به نفع اولین خشکی مزرعه بادی در دولت پس از توسعه دهندگان Apex انرژی پاک خواسته به استفاده از 700 پا توربین به جای 500 فوت نسخه برای اولین بار ارائه شده است.

هنوز هم محققان در آزمایشگاه ملی در حال تلاش برای توسعه ماشین آلات هستند که هر دو بلندتر و طولانی تر از تیغه.

این پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان انرژی بودجه یک مطالعه به یک “فوق العاده بزرگ” 50 مگاواتی توربین—حدود چهار بار به عنوان قدرتمند به عنوان جنرال الکتریک Haliade-X هر چند تنها حدود 75 فوت بلندتر است.

دیگر انرژی بخش بودجه تیم ها با هدف توسعه توربین های بادی که به صورت downwind اجازه می دهد برای تیغه های دیگر و یا به تیغه های بیشتر انعطاف پذیر به طوری که دیگر انواع را می توان خم و حمل و نقل بیشتر به راحتی بیش از زمین است.

اما در یک گزارش منتشر شده در کنار وبینار بولینگر و همکاران او نوشت که آن را نامشخص که به نوعی از پیشرفت های فن آوری را به دست آوردن محبوبیت در سراسر صنعت است.

در “more-چاشنی وزش توسعه مناطق با وزش منابع” آنها گفت: شرکت ها به نظر می رسد در حال حرکت به سمت بالاتر-ظرفیت توربین اما نه کسانی که با بزرگترین جاروب منطقه است.

دراز تیغه تمایل به اعمال فیزیکی بیشتر تلفات در بقیه توربین در علاوه بر این به آنها را سخت تر برای حمل و نقل و ایجاد مسائل با “پذیرش اجتماعی و موانع نظارتی”.

“در بخشی به دلیل این مبادلات تا چه حد که این روند اخیر … ادامه خواهد داد به دور از برخی” این گزارش گفت:.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im