دیگر thumbs منجر به بیشتر گوشی های هوشمند لمسی خطاهای

مردم با thumbs باید یک زمان سخت تر ضربه زدن به کلید های سمت راست بر روی گوشی های هوشمند خود را بر اساس یک مطالعه جدید.

دانشمندان کامپیوتر مورد مطالعه چگونه اندازه و شکل دست ها و انگشتان نفوذ دقت کاربر عملکرد لمسی در تلفن. آنها دریافتند افراد با thumbs هستند بیشتر احتمال دارد به اشتباهات خود به صفحه لمسی.

“مطالعه ما نشان می دهد که طولانی thumbs به تنهایی می تواند توضیح دهد که 12% از تمام اشتباهات ساخته شده [توسط] کاربرانی که تا به حال برای ضربه زدن به اهداف خاص بر روی صفحه نمایش در حالی که نگه داشتن گوشی با یک دست می گوید:” Henning Pohl, یک فوق دکترا در علوم کامپیوتر در دانشگاه کپنهاگ.

او و گروهی از دانشجویان علوم کامپیوتر برای اولین بار قرار دادن تعدادی چگونه دست شکل تأثیرات دقت است.

بزرگ دست و به ضخامت انگشت

عقل متعارف شده است که دست یا انگشتان ضخیم به سرزنش برای اکثر خطاها. اما این مورد با توجه به محققان.

“این طول انگشت شست خود را نه ضخامت آن است که باعث می شود تفاوت بزرگ” Pohl می گوید.

مردم با thumbs به خصوص به چالش کشیده وقتی که می آید به دقت در پایین صفحه نمایش. این آزمایش ها نشان می دهد که دیگر خود را شست و سخت تر از آن این است که راهنمای آن را با دقت در گوشه های پایین تر.

“حتی اگر ما به طور مداوم با استفاده از تکنولوژی لمسی, هیچ کس واقعا نمی داند که چرا ما کاربران را از اشتباهات است که ما انجام می دهیم. نه بزرگ تولید کنندگان تلفن—که حل و فصل برای شناسایی و تصحیح خطا به جای پیدا کردن آنچه باعث می شود آنها را. ما امیدواریم که تحقیقات ما می تواند کمک به تغییر است که می گوید:” Pohl.

محققان با انجام آزمایش با 27 شرکت کنندگان هر کدام مجهز به دو متفاوت اندازه گوشی های هوشمند—آی فون 6 و Nexus 6P. در میان چیزهای دیگر, دانشمندان کامپیوتر آزمایش شرکت کنندگان با سرعت و دقت در هدف قرار دادن طیف گسترده ای از اهداف بر روی صفحه نمایش خود را. سپس آنها را تجزیه و تحلیل مجموع 54,000 لمس در یک مدل کامپیوتری.

گوشی های هوشمند اندازه مسائل بیش از حد

این یافته ها همچنین تایید می کنند که اندازه تلفن نقش مهمی در کمیت و طبیعت از اشتباهات ساخته شده است.

“با یک تلفن بزرگ شما باید به کشش دست خود را بیشتر به تنظیم خود را گرفتن و از بالا به پایین صفحه نمایش. بنابراین به طور متوسط کمی بیشتر اشتباهات ساخته شده در تلفن های از کوچک آنهایی که” Pohl می گوید.

“راه را به شما نگه دارید و گوشی شما نیز تاثیر می گذارد که چگونه بسیاری از اشتباهات شما را. و گرفتن شما انتخاب می کنید مربوط است به اندازه دست خود را. اگر شما یک دست بزرگ شما نیاز به نگه داشتن گوشی خود را متفاوت از اگر شما یک دست است.”

Pohl امیدوار است که تولید کنندگان گوشی های هوشمند را با استفاده از یافته های جدید در طراحی گوشی هایی که کار بهتر برای تمام انواع از دست. در ضمن توصیه به مصرف کنندگان به دنبال یک گوشی جدید این است:

“اگر شما دست بزرگ شما ممکن است وسوسه به خرید واقعا بزرگ تلفن. اما مطالعه ما نشان می دهد که این لزوما یک مزیت—حداقل نه زمانی که آن را می آید به تجربه کاربر. قبل از خرید گوشی آن را یک ایده خوب را به تلاش برگزاری آن را و ببینید اگر شما نیاز به پیچ و تاب دست خود را در راه های عجیب و غریب برای رسیدن به قسمت های مختلف صفحه نمایش است.”

محققان به تازگی ارائه شده است این مقاله در تاریخ 21 کنفرانس بین المللی تعامل انسان و کامپیوتر با دستگاه های تلفن همراه و خدمات در تایوان است. این ERC تحت اتحادیه اروپا در افق سال 2020 برنامه کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>