مارمولک toepads رشد در پاسخ به طوفان

یک چنگال خوب می تواند به معنای زندگی یا مرگ برای مارمولک در طوفان—و به عنوان یک نتیجه جمعیت که تجربه طوفان اغلب بزرگتر toepads.

یک مطالعه جدید برای اولین بار به نشان دادن تکاملی واکنش به طوفان در گسترده جغرافیایی در مقیاس. این تحقیق به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

جدید تجزیه و تحلیل دهانه 12 جزیره جمعیت Anolis sagrei مارمولک و به طور جداگانه 188 Anolis گونه با محدوده از فلوریدا به برزیل.

دانشمندان برای مدت طولانی شناخته شده است که مارمولک در جزایر کارائیب بزرگتر toepads از کسانی که در سرزمین اصلی. اما این تفاوت فیزیکی هرگز قطعی مربوط به یک تکاملی پاسخ به طوفان است. طوفان اتفاق می افتد به طوری که به ندرت محققان استفاده می شود به فکر می کنم اثرات آنها خواهد بود پاک شده توسط انتخاب طبیعی مطلوب شرایط عادی.

“بهترین حدس من این است که این فقط یک مارمولک چیز است.”

“آنچه ما در بر داشت این است که طوفان در واقع باید تکاملی اثرات مارمولک که دهانه هر دو جغرافیایی و فیلوژنتیک ترازو می گوید:” کالین Donihue یک همکار فوق دکترا در زیست شناسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “ما نشان داد که طوفان بر یک anole گونه در Turks & Caicos و اثرات آن به احتمال زیاد به ارث برده به نسل آینده—نشان می دهد یک تغییر تکاملی. این اثرات عبارتند از: paralleled در سراسر 12 جزیره جمعیت های مختلف anole گونه و در نهایت تشخیص داده می شود در سراسر کل جنس بسیار دورتر مربوط anole مارمولک.”

طوفان اثر بسیار گسترده تر از هر کسی پیش بینی شده است.

“نقش من در این مقاله این بود که بگویم Colin به زحمت او هرگز به پیدا کردن هر چیزی که می گوید:” جاناتان Losos استاد و مدیر زمین زندگی می کنند مشترک است.

“من فکر کردم آن را بسیار بعید است که طوفان را به اندازه کافی بزرگ و طولانی مدت به اندازه کافی اثر بر جمعیت است که این امر نشان می دهد تا زمانی که شما مقایسه جمعیت یا گونه” Losos می گوید. “البته من کاملا اشتباه و کالین شد کاملا حق با شماست. و الگوهای او در بر داشت بسیار هیجان انگیز است.”

اثرات قابل مشاهده در سطح جامعه و در سطح گونه و گسترده در سراسر منطقه از neotropics از جمله کارائیب و آمریکای مرکزی و جنوبی امریکا است. جدید تجزیه و تحلیل متکی بر 70 سال از NOAA hurricane داده ها از شمال اقیانوس اطلس و شمال اقیانوس آرام و صدها anole toepad اندازه گیری از سراسر کل neotropical محدوده.

“ما برخوردی خشن روبرو و در معرض عموم قرار داده و هر کدام راه به سعی کنید برای پیدا کردن اگر هر گونه سوراخ در آن” Losos می گوید. “و من متقاعد شده است که آن قوی است.”

شدید باد و مارمولک, انگشتان پا

در سال 2017 Donihue تا به حال فقط به پایان رسید در یک بررسی دقیق از Anolis مارمولک در Turks & Caicos برای یکی دیگر از تحقیقاتی که طوفان ایرما زده جزایر به طور مستقیم یک دسته 5 طوفان با وزش باد در بیش از 170 مایل در ساعت. دو هفته بعد طوفان ماریا گل دوم ضربه مستقیم در جزایر. Donihue فوری قبل و بعد مقایسه نشان داد که بازماندگان این طوفان تا به حال مختلف فیزیکی از جمعیت به طور کلی قبل از طوفان.

برای مطالعه جدید Donihue و همکاران بازگشت به Turks & Caicos یک سال بعد و در زمان اندازه گیری های جدید. مارمولک در نسل بعدی تا به حال toepads به عنوان بزرگ به عنوان بازماندگان که تا به حال اندازه گیری شده است و بلافاصله پس از طوفان.

محققان تصور می کردند که اگر طوفان واقعا تحت تاثیر قرار toepad تکامل آن مارمولک است که در مناطقی زندگی می کنند ضربه طوفان بیشتر باید بزرگتر toepads—همه چیزهای دیگر برابر است. اما آن را در واقع ممکن است به عقب برگردید و ببینید که چگونه بروز طوفان تحت تاثیر toepad اندازه. به عنوان گام بعدی محققان در نگاه بسیاری از متفاوت مارمولک جمعیت با تاریخ متفاوت—جایگزین کردن یک مقایسه در سراسر فضا برای مقایسه در طول زمان است.

برای تعیین کمیت قرار گرفتن در معرض طوفان الکس همکار Kowaleski یک محقق فوق دکترا در کالج ایالتی پن زمین و مواد معدنی علوم مورد استفاده قرار داده از NOAA در تاریخی طوفان راه در درجه اول ضربه زدن به حوضه اقیانوس اطلس طوفان پایگاه داده (HURDAT 2) بایگانی مسیر و شدت تمام آتلانتیک شمالی مکش. حتی در میان اولین مجموعه از 12 جزیره جمعیت که Donihue می خواستم برای مقایسه وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در قرار گرفتن در معرض. برای مثال یک جمعیت ضربه شده بود چهار بار در گذشته 70 سال و یک تا به حال تجربه نکرده یک ضربه مستقیم است.

HURDAT 2 شامل موقعیت و شدت داده هر 6 ساعت اما برای این مطالعه Kowaleski درون یابی مسیر و شدت داده ها برای هر 15 دقیقه.

“این مهم است زیرا ممکن است برای یک طوفان به اعتصاب یک محل بین دو timesteps,” Kowaleski می گوید. “الحاق به ما اجازه می دهد برای بهتر گرفتن طوفان حملات در هر محل.”

بزرگتر toepads برای anoles

“تصحیح برای چیزهایی مانند تفاوت در اندازه بدن ما یافت می شود که جزیره جمعیت بود که ضربه طوفان بیشتر [غالبا] تا به حال بزرگتر toepads,” Donihue می گوید. “طوفان به نظر می رسد به نوعی از اثر افزايشی در تکامل این مارمولک ها—که بیشتر طوفان شما بزرگتر toepads شما باید به طور متوسط.”

“Toepads ممکن است یک کلید صفت برای کمک به مارمولک در تنگ نگه دارید به پوشش گیاهی در طول طوفان,” او می گوید. “اما احتمالا وجود دارد یک معاوضه بین صفات که شما واقعا خوب در بازمانده از طوفان و صفات است که شما را واقعا خوب بودن یک مارمولک روز در روز است.

“بسیاری از انتخابی فشار است که فقط به خوبی به عنوان یک مارمولک: به رفتن گرفتن مواد غذایی, پیدا کردن یک همسر و اجتناب از شکارچیان. این طوفان حوادث بسیار نادر و غیر قابل پیش بینی است, بنابراین ما انتظار داریم که دیگر وجود فشارهای انتخابی که در حال اقدام در toepads. به عبارت دیگر بیش از این toepads در حال رفتن به نوبه خود به بزرگ برفی و یا چیزی شبیه به آن. وجود یک تعادل است.”

نتایج ممکن است مفاهیم برای دیگر انواع حیوانات—نه فقط مارمولک—و همچنین برای دیگر تغییرات جدید آب و هوا حالات.

“ما بهترین ایده در حال حاضر این است که طوفان گرمسیری تبدیل خواهد شد کمتر در سطح جهانی; اما یک درصد بالاتر از آنها را تبدیل به طوفان شدید,” Kowaleski می گوید. “افزایش دریا-دمای سطح باعث خواهد شد که یک درصد بالاتر از طوفان گرمسیری است که آیا فرم برای تبدیل شدن به رده 4 یا 5 طوفان است.

“آسمانی شدت نیز انتظار می رود افزایش در طوفان گرمسیری با توجه به گرم شدن آب و هوا,” Kowaleski می گوید.

“بهترین حدس من این است که این فقط یک مارمولک چیز” Donihue می گوید. “برای هر گونه دیگر تحت تاثیر طوفان که در آن بقا است غیر تصادفی شما را پیش بینی کند این همان نوع از الگوی اتفاق می افتد.

“من واقعا امیدوار است که این در حال رفتن به جرقه برخی از تجزیه و تحلیل جدید از داده های قدیمی و یا جدید جمع آوری داده ها رفتن به جلو فکر کردن در مورد چگونه طوفان ممکن است مؤثر بر چیزهایی مانند تکامل گیاهان و درختان و یا حلزون و … و یا هر یک از گونه های دیگر تحت تاثیر طوفان در این منطقه است.”

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>