زندگی در نزدیکی نفت یا گاز چاه ممکن است تا تولد زودرس خطر

زندگی در مجاورت نزدیک به چاه های نفت و گاز ممکن است با افزایش خطر تولد زودرس با توجه به تحقیقات جدید در تولد در کالیفرنیا اصلی تولید کننده نفت منطقه است.

این مطالعه می تواند اطلاع رسانی و بحث و گفتگو در مورد دولت اجرای عقب نشینی از استخراج نفت و گاز امکانات.

محققان 225,000 تولد از مادران که زندگی در حدود شش مایل از چاه های نفت و گاز در San Joaquin Valley از سال 1998 تا 2011.

حدود 17 میلیون نفر در ایالات متحده زندگی می کنند در داخل یک مایل از یک فعال نفت و یا گاز هست.

نتایج نشان می دهد که زنانی که زندگی در نزدیکی چاه های اول و دوم سه ماهه شد 8 تا 14 درصد بیشتر احتمال دارد به تجربه زايمان زودرس—که خواهد بود در غیر این صورت غیر قابل توضیح—در 20 تا 31 هفته. زايمان زودرس که در دوران بارداری به پایان می رسد قبل از هفته 37 بارداری, علت مرگ نوزاد در ایالات متحده است.

مطالعه اپیدمیولوژی محیط زیست می افزاید: به یک جامعه مبتنی بر پژوهش با هدف درک بهتر چگونه عوامل محیطی ممکن است بر سلامت از بارداری و در این میان برای اولین بار به بررسی پتانسیل لینک بين مسکونی نزدیکی به نفت و گاز عملیات و زايمان زودرس در کالیفرنیا.

حدود 17 میلیون نفر در ایالات متحده زندگی می کنند در داخل یک مایل از یک فعال نفت و یا گاز از جمله 2.1 میلیون نفر در کالیفرنیا.

“وجود دارد برخی از شواهد که محیط زیست قرار گرفتن در معرض افزایش خطر تولد زودرس اما این خاص قرار گرفتن در معرض—نفت و گاز دریافت کرده است توجه بسیار کمی در کالیفرنیا با وجود داشتن میلیون ها نفر از مردم ساکن در مجاورت نزدیک به چاه می گوید:” منجر نویسنده David Gonzalez یک دانشجوی دکتری در امت های میان رشته ای برنامه در محیط زیست و منابع (E-IPER) در دانشگاه استنفورد مدرسه زمین, انرژی و محیط زیست علوم (دانشگاه استنفورد زمین).

“ما در حال گرفتن یک حس است که این اتفاق به طور بالقوه دارای اثر سوء بر سلامت از بارداری است.”

“…خطر بالاتر برای اسپانیایی و غیر اسپانیایی سیاه علامت مهمی است و این باعث می شود من می خواهم برای پرسیدن سوالات بیشتر.”

این تجزیه و تحلیل با تمرکز بر چگونه قرار گرفتن در معرض به چاه ممکن است تحت تاثیر قرار زودرس خودبخودی تولد. بنابراین محققان از مطالعه حذف چند قلویی و زنانی که تا به حال شرایط پزشکی مرتبط با زايمان زودرس مانند مادری پره اکلامپسی. حدود 225,000 تولد نتایج تجزیه و تحلیل بیش از 13 سال دوره 28,000 شد زودرس خودبخودی تولد.

تاثیر منفی از زندگی در نزدیکی یک خوب به نظر می رسد قوی ترین در میان زنان بودند که اسپانیایی, سیاه, یا تا به حال کمتر از 12 سال آموزش و پرورش است.

“برای من خطر بالاتر برای اسپانیایی و غیر اسپانیایی سیاه علامت مهمی است و این باعث می شود من می خواهم به درخواست بیشتر سوالات” گونزالس می گوید.

یافته های جدید متفاوت با کسانی که از یک مطالعه اخیر که در بر داشت که زندگی در نزدیکی نفت و گاز عملیات در سراسر کشور ممکن است با افزایش خطر وزن کم هنگام تولد و سن حاملگی—اما نه تولد زودرس. محققان توجه داشته باشید که یک چیز آنها متفاوت بود که به دنبال تنها در موارد زودرس خودبخودی تولد که محققان در حال کار بر روی مطالعه قبلی انجام نمی شود.

“علل زايمان زودرس به خصوص کسانی رخ می دهد که خود به خود یک راز باقی می ماند. اگر شما تمام انواع زودرس و تولد با هم آن را می سازد آن را بسیار سخت برای شناسایی علل احتمالی می گوید:” نویسنده ارشد گری شاو استاد طب اطفال در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد. “ما به طور انحصاری در خود به خودی زودرس با بهترین تلاش های ما برای نگاه باریک برش زمانی که نوزادان متولد شد.”

در حالی که مطالعات قبلی در شناسنامه نتایج در پنسیلوانیا تگزاس و کلرادو را متمرکز در غیر متعارف گاز طبیعی استخراج (معمولا شناخته شده به عنوان fracking) اکثر چاه در کالیفرنیا در حال حفر با استفاده از روش های مرسوم است. محققان تنها تحليل چاه که فعال بودند و یا در مرحله پیش تولید—هنگامی که چاه ساخته می شد—پس از آن انتظار می رود که بیشترین تولید گازهای گلخانه ای.

این تجزیه و تحلیل شامل مورد 83,000 چاه 12,000 که در پیش تولید. آنها شامل مادران ساکن در شش مایل از یک به خوبی به تجزیه و تحلیل آنها از بالاترین خطر قرار گرفتن در معرض.

“کالیفرنیا است که با توجه به تنظیم چگونه به سایت های حساس مانند مدارس این چاه باید اجازه داده شود به کار گیرند. من فکر می کنم این مقاله شواهد قوی است که ما نیاز به فکر می کنم با دقت در مورد آن تصمیم گیری می گوید:” coauthor مارشال برک استادیار در سیستم زمین وزارت علوم.

“کلید مرحله بعدی من فکر می کنم پیدا کردن به صراحت چگونه نزدیک شما باید به خوبی برای آن به علت آسیب برساند.”

محققان همچنین امیدواریم که برای بررسی بیشتر به همین دلیل زندگی در نزدیکی یک به خوبی می تواند در ارتباط با زايمان زودرس. ساکنان در نزدیکی چاه ممکن است در معرض طیف وسیعی از آلاینده های زیست محیطی و عوامل استرس زا است. برای مثال آنها می تواند تنفس مواد شیمیایی مورد استفاده در استخراج تجربه استرس از حفاری سر و صدا نوشیدن آب آلوده و یا تنفس در سطوح بالاتر از ذرات معلق در هوا در اطراف این سایت.

“ما نمی دانیم چه چیزی باعث تولد زودرس اما ما درک می کنیم که برخی از عوامل افزایش خطر زیست محیطی و مواجهه در میان کسانی که عوامل” گونزالس می گوید.

اضافی نویسندگان از دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. حمایت از تحقیق و پژوهش در آمد از موسسه ملی بهداشت و مارس Dimes نارس مرکز تحقیقات در دانشگاه استنفورد.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de