دام و حیوانات خانگی و مردم را تسلط بر آینده فسیل

انسان را تبدیل به یک نیروی غالب در این سیاره, رانندگی, گونه, انقراض, تبدیل چشم انداز و تغییر آب و هوا. و این نفوذ به احتمال زیاد بیشتر از دوام بیاورید انسانهای هوشمند توسط میلیون ها سال: ما نیز به دنبال مجموعه ای برای تسلط بر دیرین شناسی در آینده با توجه به تحقیقات منتشر شده در ماه مارس در Anthropocene. مطالعه جدید نشان می دهد که پستانداران فسیل از مردم در حال حاضر محور زمین شناسی سن تشکیل شده است تقریبا به طور کامل از انسان و بهائم و حیوانات خانگی.

“ما و حیوانات ما فقط رفتن به کاملا سیل پستانداران فسیل می گوید:” روی Plotnick دیرین شناس در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو و نویسنده سرب از مطالعه. “آینده فسیل از امروز خواهد شد و شامل تعداد زیادی از اسکلت انسان همه در یک ردیف به صف.”

های اخیر پژوهش های طبیعی را دنبال کنید تا به یک سال 2016 مقاله است که در آن Plotnick و همکارانش به بررسی اینکه آیا گونه های در خطر انقراض را در باد فسیل. آنها دریافتند که کمتر از 9 درصد از پستانداران در حال حاضر با خطر انقراض به احتمال زیاد خواهد شد را کاهش دهد. پس از یادگیری است که فسیل می شود در حال حاضر Plotnick می گوید او کنجکاو به دیدن آن خواهد بود.

بنابراین او و co-نویسنده: کارن Koy دیرین شناس در میسوری غربی دانشگاه دولتی exhaustively بررسی مطالعات انجام شده از تعداد انسان, دام و حیوانات وحشی و توزیع آنها را در طول زمان تغییر هر دو در سطح جهان و در ایالت میشیگان. برای دومی آنها در مقایسه با گورستان ها و مکان های دفن زباله به سایت های که در آن پلیستوسن و هولوسن پستانداران فسیل تمایل به رخ می دهد. آنها نیز در نظر گرفته چگونه انسان درمان باقی مانده است متفاوت از فرآیندهای طبیعی است.

محققان دریافتند که حتی به عنوان حیوانات وحشی اعداد شاقول در سراسر جهان توسعه انسانی نیز از ازدحام تالاب ها و مکان های دیگر منجر به فسیلی-فرآیندهای شکل دادن. همراه با تعداد زیادی از انسان ها و حیوانات اهلی اشغال سیاره—96 درصد از تمام پستانداران بر روی زمین هستند و مردم و یا دام با توجه به یک سال 2018 مطالعه این یافته ها نشان می دهد بسیار کم شانس حیوانات وحشی بودن نمایندگی در فسیل. (Plotnick و Koy همچنین پیش بینی سگ ها و گربه ها خواهد شد به احتمال زیاد حفظ شود و بر اساس جغرافیایی خود را گسترش.) و آینده فسیل احتمالا بسیار متفاوت از بسیاری یافت می شود امروز. برای مثال آنها را شامل اره استخوان حیوانات از صنعتی در مقیاس گوشت پردازش کامل و تراز وسط قرار دارد اسکلت انسان در قبرستان و توده assemblages از لاشه دام در محل های دفن زباله.

این تغییرات’ مقیاس است “سرسام آور” می گوید: کیت لیون یک paleoecologist در دانشگاه نبراسکا–لینکلن بود که نه درگیر در تحقیقات جدید است. “همانطور که من در خواندن این مقاله فکر می کردم که متاسفانه تمام سوالات زیست محیطی است که من قادر به درخواست استفاده از دوره پلیستوسن فسیل خواهد شد که بی جواب با استفاده از این آینده فسیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im