زنده علوم پادکست ‘کوچک زندگی, رمز و راز’ 20: مرموز سیاه چاله ها

در این قسمت از کوچک زندگی, رمز و راز, یک پادکست از دوستان ما در زندگی علم ما نگاهی دقیقتر به سیاه چاله اسرار آمیز کیهانی اشیاء که در یک کشش گرانشی بسیار قوی است که حتی نور می تواند فرار.

جایی که سیاه چاله ها از آمده است ؟ می تواند از خورشید ما تبدیل به یک سیاه چاله می شود ؟ و اگر سیاه چاله ها خیلی عالی است, چرا نام خود را معمولا خسته کننده است ؟ گوش دادن به زندگی را کمی اسرار 20: مرموز سیاه چاله ها برای پیدا کردن!

ما همچنین در مورد نحوه شنیدن سیاه چاله ها می توان به “مو” و چگونه دانشمندان به تازگی قادر به ضبط اولین مستقیم تصویر از سیاه چاله M87 در مرکز برج سنبله یک کهکشان است.

شرکت میزبان: بهترین Bryner و Mindy Ern

مهمان: Tia Ghose دستیار سردبیر در زندگی علم

گوش دادن به زندگی را کمی اسرار 20: مرموز سیاه چاله ها در زیر یا در ikea saudi arabia یا عضویت در اپل پادکست ها و Spotify بنابراین شما از دست ندهید در قسمت جدید.

Follow us on Facebook و Twitter برای حتی بیشتر کوچک زندگی, رمز و راز و گرفتن آخرین life’s Little Mysteries مقالات. شما همچنین می توانید عضویت گفتگو در انجمن های ما که در آن شما می توانید مطرح کوچک زندگی, رمز و راز سوالات خود را و یا حتی نشان می دهد موضوعات برای آینده قسمت های پادکست.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>