زنده علوم پادکست ‘کوچک زندگی, رمز و راز’ 16: مرموز بیگانگان

در این قسمت از کوچک زندگی, رمز و راز, یک پادکست از دوستان ما در زندگی علم خواهیم نگاهی دقیق تر علمی رمز و راز است که یک موضوع مورد علاقه ما: بیگانگان.

چگونه دانشمندان جستجو برای حیات فرازمینی? اگر ما برای کشف بیگانگان چه هستند پروتکل برای برقراری ارتباط? و اگر ما برای مواجهه با بیگانگان … خواهد آنها شبیه ما ؟ گوش دادن به زندگی را کمی اسرار 16: مرموز بیگانگان برای پیدا کردن!

ما همچنین شنیدن در مورد امکان هوشمند فرازمینی “شنود” یک سنگ فضایی به استراق سمع در زمینیها و چگونه جستجو برای هوشمند فرازمینی موسسه یا SETI است بررسی سیگنال های رادیویی که می تواند نقطه نسبت به پیشرفته تمدن بیگانه.

شرکت میزبان: بهترین Bryner و Mindy Ern

مهمان: Seth Shostak ارشد شناس و موسسه همکار با موسسه SETI; استفانی Pappas یک کمک نویسنده به صورت زنده به علم است.

گوش دادن به زندگی را کمی اسرار 16: مرموز بیگانگان زیر و یا در ikea saudi arabia یا عضویت در اپل پادکست ها و Spotify بنابراین شما از دست ندهید در قسمت جدید.

Follow us on Facebook و Twitter برای حتی بیشتر کوچک زندگی, رمز و راز و گرفتن آخرین life’s Little Mysteries مقالات. شما همچنین می توانید عضویت گفتگو در انجمن های ما که در آن شما می توانید مطرح کوچک زندگی, رمز و راز سوالات خود را و یا حتی نشان می دهد موضوعات برای آینده قسمت های پادکست.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im