آنهایی که کمی در 16 کشور عشق شنوایی کودک صحبت

نوزادان در سراسر جهان آن را دوست دارم هنگامی که بزرگسالان به آنها صحبت می کنند در بحث کودک, پژوهش می یابد.

این یافته از بزرگترین مطالعه تا به امروز نگاه کنید چگونه نوزادان از سراسر جهان پاسخ به روش های مختلف بزرگسالان صحبت می کنند.

در این بررسی که به نظر می رسد در مجله پیشرفت در روش ها و شیوه ها در علم روانشناسی, تست شده 2,329 نوزادان از 16 کشور در اولویت خود را برای بحث کودک به آواز خواندن-songy بالا سخت تن به تن راه است که بزرگسالان اغلب به طور طبیعی صحبت کردن با کودکان کوچک است.

“به طور کلی نوزادان از هر سایت دلخواه بحث کودک می گوید:” مایکل فرانک استاد انسان شناسی در دانشگاه استنفورد دانشکده علوم انسانی و علوم است.

محققان دریافتند که نوزادان بزرگتر ترجیح کودک صحبت بیشتر از جوان نوزادان و کودکان در تمام سنین ترجیح کودک صحبت کنید هنگامی که آن را ادا زبان مادری خود را—احتمالا به دلیل این است که آنچه آنها را تشخیص فرانک می گوید.

“اغلب پدر و مادر دلسرد از استفاده از بحث کودک توسط واقفین و دوستان و یا حتی بهداشت حرفه ای” فرانک می گوید. “اما شواهد نشان می دهد که این در واقع یک راه بسیار خوبی برای تعامل با کودک خود را به دلیل نوزادان فقط آن را دوست دارم—آن را به آنها می گوید” این سخنرانی را برای شما به معنای!'”

آزمایشگاه های سراسر جهان

در حالی که آن را شناخته شده از تحقیقات قبلی که بچه ها ترجیح می دهند کودک صحبت بیش از بزرگسالان سخنرانی فرانک می خواستم بدانم که آیا این یافته را متفاوت در سراسر فرهنگ ها و قاره است.

“فرهنگ های مختلف در سراسر جهان کودک صحبت بیشتر و کمتر به بچه های خود می گوید:” فرانک. “آیا کودکانی که شنیدن کمتر بحث کودک مانند آن را کمتر و یا نه در همه؟”

اغلب محققان قرعه کشی جهانی نتیجه گیری از مطالعات در یک دانشگاه با تنها چند ده نوزادان است. فرانک نمی خواهم به این دام. بنابراین او فکر می کردم بزرگتر است.

“ما می خواستیم به آزمایشگاه با هم از سراسر جهان برای تست چگونه مشابه یا متفاوت نوزادان اولویت ها را در سراسر محیط های مختلف” فرانک می گوید.

از طریق “ManyBabies” پروژه—بین المللی تحقیقات کنسرسیوم Frank شرکت تاسیس در سال 2015—یک تیم از 67 آزمایشگاه در شمال امریکا و اروپا و استرالیا و آسیا گرد هم آمدند. (همکاری برای تست نوزادان در آفریقا و آمریکای جنوبی در حال انجام). متوسط سن نوزادان در این مطالعه حدود 9 ماه با عنوان جوان به عنوان 3 ماه و به عنوان قدیمی به عنوان 15 ماه.

هر آزمایشگاه به دنبال همان تجربی پارامترهای آزمایش پدیده های مشابه و با استفاده از همان محرک های خاص کلیپ های صوتی از دیگر مادران در صحبت کردن در کودک صحبت کردن با نوزادان و مادران به طور معمول صحبت کردن به یک فیلم در آمریکای شمالی به زبان انگلیسی.

بحث کودک در خانه

به طور کلی محققان دریافتند که نوزادان ترجیح کلیپ از مادران صحبت کردن با کودک خود را. اولویت برای این کودکانه chit-chat نیز قوی تر زمانی که سخنرانی الگوهای همسان یک نوزادان به زبان مادری—نشان می دهد که قبل از قرار گرفتن در معرض به بحث کودک در خانه اهمیت می گوید: فرانک.

“ما فکر می کنیم بچه ها’ تنظیمات احتمالا آمده تا حدودی از تجربه خود را با بحث کودک در خانه بلکه تا حدودی به دلیل ملودیک تر بیان فقط برای تلفن های موبایل بهتر است به آنها می گوید:” فرانک.

پشتیبانی برای جمع آوری داده ها از یک کمک مالی به انجمن علوم روانشناسی از لورا و جان آرنولد پایه و اساس است.

فرد شرکت کننده آزمایشگاه های بیشتر اذعان حمایت مالی از علوم طبیعی و مهندسی شورای پژوهشی کانادا; یک علوم اجتماعی و علوم انسانی شورای پژوهش کانادا بینش اعطای; انگلستان اقتصادی و اجتماعی شورای پژوهشی; Agence Nationale de la Recherche; یک شورای تحقیقات اروپا همکاری گرانت SOMICS ؛ آلوین V. جونیور و Nancy C. بیرد استادی; ملی کره صندوق تحقیقات; ایالات متحده موسسه ملی بهداشت; لایبنیتس علم پردیس پستانداران شناخت بذر بودجه; علم آکادمی, ترکیه, جایزه دانشمند جوان برنامه BAGEP; تحقیقات Manitoba, University of Manitoba; و بیمارستان کودکان موسسه تحقیقات مانیتوبا.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net