گوش دادن: این مرد را دیدم COVID-19 pandemic آینده

در حالی که به شدت از COVID-19 همه گیر blindsided خیلی از ایالات متحده, گاوین Yamey دیدم آن در آینده.

در اوایل 2018, Yamey یک استاد در دانشگاه دوک در سنفورد دانشکده سیاست عمومی و مدیر مرکز سیاست تاثیر در بهداشت جهانی مستقر در دوک جهانی سلامت نوشت: یک op-ed به نام “شانس یک بیماری همه گیر ویرانگر فقط بالا رفت.”

“من باید می گویند وجود دارد بسیاری از مردمی دیگر نه فقط من در درون جامعه علمی که برای سال های بسیاری نگران بودند که ما بین المللی سلامت و توسعه جامعه بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی می گوید:” Yamey.

“ما روش ما مداخلات ما آمادگی تلاش نمی شد متناسب با اندازه خطر است. هیچ یک از ما احساس هر گونه حس من به شما گفتم تا هیچ کدام از ما احساس خوبی در مورد این وضعیت به وضوح.

“ما احساس می کنیم تنها توخالی گودال در معده ما زمانی که بسیاری از ما صدایی زنگ برای سال های بسیاری از کسانی که درخواست طنین انداز نیست با این که می توانست بودجه مناسب همه گیر پاسخ سیستم مناسب برای هدف.”

در تاریخ 30 ژانویه 2020 سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی در پاسخ به گسترش سریع COVID-19. این بیماری همه گیر است به سرعت رشد کرده و ایالات متحده به سرعت تبدیل به کانون.

در این پادکست Yamey توضیح می دهد که شرایط است که ابتدا آمریکا برای COVID-19 pandemic آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر به مبارزه با آن, و چگونه ما می توانند یاد بگیرند که از آن برای جلوگیری از شیوع آینده:

شما می توانید پیدا کردن متن برای قسمت اینجا.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>