زندگی به اندازه نوزاد Yoda ماکت باز می شود برای قبل از سفارش بلافاصله سقوط سایت

تخصص تولید کننده pop-فرهنگ کلکسیونی استقلالی است پرده برداری کرد frighteningly زندگی مانند کودک Yoda مجسمه سفالین رنگی است که در دسترس برای قبل از سفارش – و به طور طبیعی وب سایت خود را بلافاصله سقوط کرد پس از اعلام (از طریق برخورد را Steven Weintraub).

خوشبختانه وب سایت به نظر می رسد مناسب جهت کار در زمان نوشتن وجود دارد هیچ گفتن چه مدت قبل از دستور گذشته قبل از فروش است.

1:1 مقياس مجسمه سفالین رنگی اقدامات 16.5″ قد بلند و غرفه های کوچک سیاه و سفید پایه. اما بیشتر قابل توجه است ساخت. اگر چه ما می توانیم تنها یک نمونه اولیه برای لحظه ای همه چیز از دسته هایی از مو سفید در نوزاد Yoda سر به کمی اشاره ناخن کاملا در نقطه. اگر شما از خواب cradling خود را بسیار خود کودک Yoda پس از شایان ستایش ارشد اولین بار ظاهر شد در Mandalorian برتر این ممکن است نزدیک ترین شما می آیند.

“با الهام از آن منحصر به فرد روی صفحه ظاهر این رسانه های مخلوط, مجسمه, ویژگی های یک قهوهای مایل به زرد پارچه کت قنداق کودک آن را به عنوان نگاه با, جذاب, چشمان, پنهان کردن نقره دکمه شیفت از تیغ تاج در آن دست راست” خوانده شده توضیحات رسمی.

استقلالی عزیزم Yoda هزینه $350 و – قبل از اینکه شما بخواهید وجود دارد برنامه پرداخت. قبل از دستور در حال حاضر در دسترس برای تحویل انتظار می رود پنجره بین ماههای اوت و اکتبر این سال است. محصول همکاری بین استقلالی که به کار گرفته شده در طراحی و توسعه و میراث اثر که در قالب مجسمه سازی, نقاشی, و غیره.

اگر شما ترجیح می دهند بیشتر انتزاعی, cuddly, جمع آوری, مراقب کودک Yoda در Build-a-Bear مکان در ماه های آینده. در اینجا همه چیز ما در مورد کودک سیاه Yoda فصل 2, er, این Mandalorian فصل 2.

دریافت آخرین از GamesRadar+.

این مقاله ارائه شده توسط GamesRadar+, آینده PLC انتشار.

پیوستن به ما فضای انجمن به خاطر صحبت کردن فضایی در آخرین ماموریت آسمان شب و بیشتر! و اگر شما یک اخبار نوک اصلاح و یا نظر به ما اطلاع دهید: community@space.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de