زندگی در مهار منطقه

یک ماه پیش این شهر کوچک که در آن زندگی من بود و هیچ معامله بزرگ است. مطمئن نیو راشل یک بار معروف به عنوان تنظیم معشوق 1960 طنزهای دیک ون دایک نشان می دهد; این سطح تقسیم صفحه اصلی از غارت و لورا پتری شد در این ناب نیویورک و حومه. اما تعداد کمی از افراد زیر سن 60 شنیده بود از محل.

چیزهایی تغییر در مارس 10.

ناگهان ما منصفانه شهرستان (جمعیت: 79,946 در سال 2017—هفتم بزرگترین در دولت) بود و در صدر اخبار است. چرا که ما باید تمایز مشکوک بودن به بزرگترین شیوع کروناویروس در ایالت نیویورک و یکی از مهمترین و متمرکز در کشور است. از 173 مورد در نیویورک که از آن تاریخ 108 بودند در نیو راشل به گفته فرماندار ما, اندرو کومو. ما تا به حال سه بار به عنوان بسیاری از موارد به عنوان شهر نیویورک هر چند ما کمتر از یک صدم اندازه.

کومو اعلام کرد که بعد که او ایجاد یک “منطقه مهار” با یک شعاع مایل محور در اسرائیل کنیسه کانون محلی ما شیوع آن ده ها تن از عبادت و خاخام حال تبدیل شدن به آلوده. گارد ملی فرستاده خواهد بود به این منطقه است.

گوشی من آغاز شده pinging با متون ایمیل ها و تماس های. شد من و همسرم خوب است ؟ می تواند ما را ترک خانه ؟ ما قرنطینه?

من squinted در فازی نقشه منتشر شده توسط دفتر فرماندار, نشان دادن یک خط خال خال قرمز که تمدید—قورت—به خیابان. بله من در این منطقه.

مدت اعمال محله ما برای تلفن های موبایل مانند چیزی از فیلم سرایت و آن را ناشی از بسیاری از زنگ. در واقع ما صرفا محدود از جمع آوری در گروه های بزرگتر از 50; سه مدارس از جمله ما, ظریف هاگوارتز-مانند مدرسه بسته شد که شد خانه ها و دیگر مکان های تجمع. (پس از آن همه مدارس در منطقه شده اند توقیف.)

مدرسه صبحانه و ناهار ادامه خواهد داد به توزیع توسط پرسنل مدرسه و گارد ملی که همچنین کمک به پاکسازی ساختمان های عمومی.

بسیاری از مردم تصور اشتباه است که آن را یک منطقه قرنطینه و یا یک منطقه ممنوعه “را به عنوان اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس نظامی که محیط نگه داشته و مردم از ورود و خروج,” ما, شهردار, Noam Bramson به من گفت در یک جامعه فاصله مصاحبه تلفنی. او همچنین زندگی در CZ و مانند بسیاری از مقامات دولتی در کار دور ساعت در گیر مسائل مربوط به (“من مرتب کردن بر اساس در حال اجرا بر روی آدرنالین و قهوه و M&M هست.”)

با نزدیک به روزانه robocalls به ساکنان شهردار سخت کار می کرد برای روشن شدن “چه مهار منطقه است و نیست و من فکر می کنم ما باید تا حد زیادی پاک کردن هر گونه سردرگمی داخلی در نیو راشل” او به من گفت. “اما این یک چالش همیشگی برای مقابله با سردرگمی خارج است. و است که عواقب واقعی.”

یک نتیجه این است که برخی از خدمات و تحویل هستند که به اشتباه رد به زندگی مردم در این منطقه. Bramson شنیده است از برخی از ساکنان که فدرال اکسپرس, Amazon, Best Buy, Home Depot و دیگران فرمان روشن از منطقه ما.

“اگر ما در حال تشویق مردم به ماندن در خانه و اجتماعی فاصله خود قادر به دریافت و تحویل در واقع خطرناک” او مشاهده. موارد مراجعه به Westchester County, گروه حمایت از مصرف کننده. “من هم شنیده ام از خانه بهداشت مشاوران که حاضر به نشان می دهد تا. که بسیار خطرناک است.”

احتمالا بیشتر خوش آمدید اندازه گرفته شده در پاسخ به محلی ما شیوع بود باز از coronavirus مرکز آزمایش ما خدمت به منطقه است. عدم تست شده است یک مشکل عظیم در سراسر ایالات متحده, اما آن را خیلی سریع اتفاق افتاد اینجا. در مارس 13, تنها سه روز پس از فرماندار اعلام یک درایو از طریق مرکز تست ظهور بر گلن جزیره شهرستان پارک جایی که من اغلب پیاده روی سگ من. آن شش خطوط می تواند بنا به گزارش خدمت به 200 خودرو در روز swabbing مردم به عنوان آنها باقی می ماند در ماشین خود را برای کوروناویروس. این پارک که در دسترس است توسط یک پل متحرک است و بسته به هر کسی که ندارد یک پزشک جهت تست است.

است که مهار کار به کم کردن سرعت ما outsized محلی شیوع? زمان خواهد شد بگویید. اما در روز پس ما منطقه اعلام شد, همان سختگیری اعمال شده است در خیلی از کشور است.

یکشنبه, مارس 15 رئیس جمهور تهمت خواسته کل کشور برای جلوگیری از تجمعات بزرگتر از 50 است. روز بعد او و مشاوران معنادار گفت: هیچ گروه های بزرگتر از 10.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در مارس 17, Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این امر می تواند “چند هفته و یا شاید دیگر قبل از ما می دانیم که آیا ما تا به حال یک اثر است.”

اگر این اقدامات در اینجا کار ما می تواند امید آنها کار خواهد کرد در همه جا. در واقع همه ما در مهار منطقه در حال حاضر.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im