زندگی به عنوان ما نمی دانیم که آن

در سال 1985 زمانی که من یک کودک بود, روزنامه نگار, نوشتن اولین کالج, روزنامه, داستان من تحت پوشش یک سمپوزیوم در دانشگاه هاروارد افتتاح Megachannel فرازمینی شد (متا) یک سیستم کامپیوتری طراحی شده توسط فیزیکدان Paul Horowitz به غربال کردن از طریق میلیون ها نفر از باریک کانال های رادیویی برای سیگنال های از تمدن های دیگر.

کارل ساگان در دست بود که آخر هفته به نمایندگی از سیارهای جامعه که تا به حال کمک به تامین مالی پروژه است. طوری بود که استیون اسپیلبرگ که نوشته بودم 100.000 دلار را بررسی کنید. پس از رشد در ساگان را کیهان و اسپیلبرگ برخورد نزدیک از نوع سوم و E. T.: The Extraterrestrial, من star-struck. اما من هم هیجان زده شاهد چه احساس مانند راه اندازی یک سفر است که در نهایت به نوبه خود داستان های علمی تخیلی به علم واقعیت است.

هیچ کس در این همایش بود راش به اندازه کافی برای پیش بینی اینکه آیا یا زمانی که هوروویتس پروژه موفق نخواهد بود. اما اگر شما می خواهم گفت: مونتاژ دانشمندان که 35 سال خواهد بود و بدون متا و یا هر یک از جانشینان آن تشخیص حتی یک اشاره از یک سیگنال آنها می خواهم که در واکنش با ناامیدی و ناباوری. بیگانگان باید به خارج وجود دارد وجود دارد; آنها باید به صدا و سیمای ما باید قادر به آنها را بشنود. اما یک سال 2020 فصل مجله مقاله جزئیات جستجو 1,327 در نزدیکی ستاره ها در بالاترین حساسیت به تاریخ یافت صفر نامزد سیگنال. پس چگونه است که سکوت بزرگ—به استفاده از عنوان عبارت از ستاره شناس میلان Ćirković را 2018 کتاب— ادامه ؟

خوب داشتن فقط نوشته خود من کتاب در مورد تاریخچه این سوال (موجودات فرازمینیMIT Press, مارس 2020) من آمده ام به شک که وجود دارد چیزی است که گم شده در رویکرد ما به جستجو برای خاموش-جهان هوش. این جستجو ساخته شده است در اطراف این امید که اگر تکنولوژیکی جوامع وجود دارد آنها در برقراری ارتباط (1) با استفاده از بخش هایی از طیف الکترومغناطیسی ما می توانیم به راحتی اسکن از سطح زمین یعنی رادیو و فرکانس های نوری و (2) با استفاده از رمزگذاری طرح مانند پالس مدولاسیون است که ما می توانیم به راحتی تشخیص دهند. فرضیات آن ساخته شده حس در اوایل روز SETI در دهه 1960 هنگامی که میدان شد و هنوز هم دمدمی شاخه ای از ستاره شناسی رادیویی.

اما امروز به نظر می رسد آنها به ضرب زمین-محور و انسان محور. به عنوان Nathalie Cabrol از موسسه SETI نوشت: در یک پارادایم متلاشیکننده 2016 Astrobiology مقاله “[S]o کنون در تلاش ما برای پیدا کردن همکاران ما تنها جستجو شده برای نسخه های دیگر از خودمان است.”

چه ما نمی دانیم که در دهه 1960 است که وجود سیارات در اطراف ستاره بیشتر—و در حالی که بسیاری از آنها در “مناطق قابل سکونت” از سیستم های خود را که در آن سطح آب خواهد بود نه جوش و یخ چند تا از آنها دقیقا شبیه به زمین است. ما همچنین درک نمی کنند چگونه مقاوم و سازگار در زندگی می شود: ما در بر داشت آن را در مکان های با خرد کردن فشارها و scalding درجه حرارت در قطب جنوب دریاچه قطع از خورشید برای هزاران سال و حتی در داخل راکتورهای هسته ای که در آن تغذیه تابش. و ما درک نمی خیره کننده انواع ارتباطات سبک در میان موجودات ما فراموش می دانم—حیوانات دیگر که سهم زمین است.

Cabrol مناسب است: از آن زمان به حرکت فراتر از این ایده که موجودات فرازمینی فکر می کنم مثل ما و یا استفاده از فن آوری های مانند ماست. حتما اجازه دهید نگه دارید گوش دادن به technosignatures مانند سیگنال های رادیویی. به عنوان SETI Institute بنیانگذار جیل تارتر به آن اشاره شده ما جستجو تا کنون مقادیر برای نمونه یک لیوان آب از اقیانوس. اما اجازه دهید همچنین نگاه کنید biosignatures مانند نشانه هایی از فعالیت های صنعتی در اتمسفر سیارات فراخورشیدی—داده هایی را که ما به زودی قادر خواهید بود به جمع آوری با استفاده از ناسا James Webb Space Telescope. بیایید گسترش جستجو فراتر از آشنا sunlike ستاره ها و کوتوله های قرمز است. بیایید نگاهی که در آن سیارات عجیب و غریب بیوشیمی ممکن است سلطنت. بیایید با استفاده از رایانه های ما به مدل جهان چگونه ممکن است نگاه به انسان که تکامل یافته در محیط های مختلف و ممکن است بسیار متفاوت اندامهای حسی و سیستم عصبی. و سپس اجازه ساخت جدید مشاهده و فیلتر کردن سیستم برای انواع پیام های آنها ممکن است ارسال شود.

شاید ما خوش شانس دریافت و تشخیص سیگنال های رادیویی فردا که می گوید “سلام” ساده ریاضی کد راه ساگان پیش بینی شده در سال 1985 رمان تماس بگیرید. اما به احتمال زیاد اگر ما می خواهیم برای پیدا کردن آنچه Cabrol تماس “زندگی به عنوان ما نمی دانیم که آن” ما باید به خارج سر خود ما و فکر می کنم بیشتر شبیه به بیگانگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>