لکسوس: فیلم های جدید خلبان اتوماتیک-مانند قابلیت به شما اجازه می دهد بدون دست رانندگی

بدون دست

لکسوس ادعا آینده آن کمک تکنولوژی راننده بزرگراه تیمی خواهد بود به طوری پیچیده درایور می توانید دست خود را روی فرمان در حالی که رانندگی در بزرگراه.

شرکت رئیس جمهور Koji ساتو افتخار است که سیستم خواهد بود پیشرفته تر و امن تر از تسلا مشابه خلبان اتوماتیک و تکنولوژی و توصیف آن به خودرو, اخبار, اروپا به عنوان “دست کردن اما نه چشم است.”

ایمن ماندن

بزرگراه تیمی خواهد بود بیشتر شبیه به جنرال موتورز سوپر کروز کمک رانندگی سیستم از روی خلبان اتوماتیک با توجه به کسب و کار خودی. سوپر کروز همچنین اجازه می دهد تا رانندگان را دست چرخ اما تنها فعال هنگام رانندگی در یک بزرگراه چند خط در حال حاضر نقشه برداری توسط GM — یک حکومت در نظر گرفته می شود بسیار امن تر از خلبان اتوماتیک است که نمی باید محدودیتهای جغرافیایی.

“همه وسایل نقلیه ما نیاز به ارائه امن, اعتماد به نفس, رانندگی,” او گفت: ANE. “هدف ما این است که برای به اشتراک گذاشتن و رول از این تکنولوژی به سایر وسایل نقلیه است.”

به روز رسانی آینده

ساتو گفت , خودرو, اخبار, اروپا, است که لکسوس امیدوار است در نهایت رول کمک رانندگی فناوری به تمام وسایل نقلیه خود را بسته است که نظارتی انواع فریم, تصمیم گیری به عنوان یک ماده در ساخت جاده ها امن تر است.

آیا (یا چگونه) بزرگراه تیمی خواهد شد و در واقع آن را به خیابان ها باقی مانده است دیده شود با توجه کشورها و مناطق مختلف متفاوت مقررات مربوطه در semiautonomous وسایل نقلیه, اما یک چیز خاص: جنگ برای کامپیوتر-کمک رانندگی تسلط شدت گرفتن قوی تر از همیشه قبل از به عنوان مسن تر بازار همچنان به تاخت و تاز در تسلا یک بار بلامانع زمین.

ادامه مطلب: لکسوس معرفی یک رقیب تسلا خلبان اتوماتیک در این سال خواهد شد که یکی از ویژگی های بزرگ است که خلبان اتوماتیک نیست [کسب و کار خودی]

بیشتر بر روی خلبان اتوماتیک: تسلا درایور اتوماتیک اغلب منحرف به سمت همان سد است. یک روز آن او را کشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>