LeVar Burton در مذاکرات برای بازگشت به ‘Star Trek: پیکارد’

“پیشتازان فضا: نسل بعدی” بازیگر LeVar Burton است که در مذاکرات به تلافی نقش خود را به عنوان Geordi La Forge برای فصل دوم از فردا همه دسترسی’ “Star Trek: پیکارد.”

“من فکر می کنم آن را معقول و منطقی به فرض که این افراد بخشی از پیکارد زندگی” برتون گفته سرگرمی امشب قبل از تایید ظاهر در آثار. “چه جهنم کاملا. شما ببینید همه ما است.”

“من پیشنهاد به تولید کنندگان است که ما پیدا کردن Geordi در یک موقعیت که در آن تدریس عبور دانش خود را به دیگر مردم” برتون توضیح داد. “خواهیم دید. [Alex Kurtzmann] و مردمی مسئول در حال انجام یک کار شگفت انگیز زمانی که آنها تماس بگیرید و هر آنچه در آن است آنها می خواهند مرا به انجام, من کاملا مطمئنم که این میخوام دیدنی و جذاب است.”

برتون در رفت و به تایید می کنند که هیچ فیلمبرداری صورت گرفته و ظاهر خود است که هنوز در مرحله مذاکره. چند دیگر از “نسل بعدی” castmembers از جمله تالیف جاناتان michael [tm] smith و Brent Spiner به نظر می رسد در “پیکارد” فصل یک.

در اینجا مصاحبه کامل:

در اصل منتشر شده در Newsarama.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>