بیایید ایجاد یک نخبه علمی بدن به توصیه جهانی فجایع

این COVID-19 انجام شده دانشمندان به خط مقدم از کنفرانس های مطبوعاتی به طور موقت thrusting آنها را به کانون توجه است. ما امیدواریم که که این مسابقه برای پیدا کردن یک درمان خواهد بود تا به عنوان نمایشی به عنوان مسابقه به ماه نیم قرن پیش—الهام بخش ما در جامعه و نظام سیاسی برای تشخیص بهتر ارزش علم به عنوان یک سپر در برابر فجایع جهانی.

ما باید برای پیدا کردن یک راه بهتر برای مهار قدرت از علم به نگه داشتن جهان ما را امن است. نه تنها علم به کمک ما شکست مرگبار coronavirus اما آن را نیز می توان ابزاری در مقابله با دیگر تهدیدات عمده مانند تغییر آب و هوا و مقاومت آنتی بيوتيکی. علوم حیاتی برای آینده ما رفاه و سلامت; همیشه بوده و همیشه خواهد بود.

مهم نیست که چقدر سخت تلاش ما “شناخته شده و گمنام” مانند بیماری های همه گیر را همچنان به رخ جهان ما. به زرنگ تر بودن از آنها را ما باید تقویت علمی ما تلاش های قبل از ما و در عین حال یکی دیگر از ویروس و یا یک مقیاس گسترده ای خشکسالی و یا به خصوص زلزله ویرانگر—و یا حتی برخورد یک سیارک. اگر یک شهاب سنگ مشابه است که آمار خلوت مناطق نزدیک چلیابینسک در سال 2013 یا Tunguska در سال 1908 ضربه نیویورک شهرستان, آن می تواند باعث بزرگتر تلفات و خسارت اقتصادی از COVID-19. و یا در نظر گرفتن تاثیر یک لکه از گاز داغ از خورشید به اصطلاح تاجی توده خروج از این نوع است که رفته رفته زمین در سال 2012. چنین رویدادی می تواند خاموش کردن سیستم های ارتباطی غیر فعال کردن ماهواره و آسیب های شبکه های قدرت.

ما برای این آماده نادر اما واقعی خطرات ؟ جهانی در پاسخ به COVID-19 به وضوح شده است یک تجربه یادگیری است. این بیماری همه گیر است که یک بار در یک قرن رویداد است که تجربه شده است در طول عمر حتی ما قدیمی ترین سیاستمداران و دانشمندان است. در حال حاضر آن است که کاملا روشن است که مناسب علمی آمادگی برای چنین فجایع طبیعی است که کلید برای صرفه جویی میلیون ها نفر از زندگی و تریلیون دلار در اقتصاد جهانی است. ما باید آماده به اندازه کافی آدرس شناخته شده و گمنام به طوری که آنها بهتر درک قبل از آنها به ما آسیب برساند.

در کاوش چه علمی آمادگی باید مانند نگاه ما نگاه می تواند الهام بخش در چگونه برنامه های نظامی برای “شناخته شده و ناشناخته است.” شامل روش های تصویب حالات مختلف به برنامه ریزی برای آینده ما نمی خواهید برای اما برای که ما باید آماده. ذخیره تخصصی آموزش دسترسی به منابع مشترک و نهادی پشتیبانی می کند. آن است که یک ساختار است که استفاده می شود در سراسر جهان برای اطمینان از یک کشور است که آماده برای غیر منتظره, دارای یک محافظ زیرساخت را با استفاده از یک طرح احتمالی برای یک پاسخ مناسب و انعطاف پذیری می تواند دیدار با خوشه در تقاضا.

ما معتقدیم که در حال حاضر زمان برای ایجاد یک جدید علمی, بدن, علم آمادگی ذخایر متشکل از دانشمندان و سازمان هایی که به طور داوطلبانه انتخاب و به بخشی از. آنها را با هم بهترین ها را از بخش عمومی و بخش خصوصی شناخت علمی ظرفیت هر عضو در کشور توزیع شده است در سراسر دولت, دانشگاه, مبانی و صنعت. این COVID-19 بحران رهبری به الهام بخش نمونه هایی از ائتلاف در سراسر تحقیق و توسعه جامعه اما این ایجاد شد و بدون سود از پیش برنامه ریزی. بحران و شرایط اضطراری تقاضا جایگزین رهبری بودجه و هماهنگی مکانیسم های سراسر موسسات.

از طریق برنامه ریزی در طول لحظات آرامش, علم ذخایر آماده خواهد بود و قادر به بسیج منابع مناسب هنگامی که شرایط اضطراری می رسند. بعد بین المللی نیز بسیار مهم است که محققان از انواع رشته ها و ملت ها قادر خواهد بود به نقطه آماده سازی و پاسخ به تهدیدات—به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی و ارائه جهانی هماهنگی ساز و به سرعت با هم تخصص علمی و منابع است.

که بهتر و سرمایه گذاری در تحقیقات بنیادی را به ناچار پرداخت در دراز مدت. هیچ بهتر وجود دارد avenue برای همکاری های بین المللی از علم است که بی نهایت-مبلغ بازی به جای صفر-مجموع یک. ما خطرات عمده جهانی هستند و بنابراین ما باید تعاونی پاسخ. اجازه COVID-19 pandemic به عنوان ما moon-لحظه فرود. اگر بشریت تا به حال نیاز به یک شوکی به رسمیت شناختن ارزش علمی آمادگی و همکاری مطمئنا این بیماری همه گیر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>