اجازه دهید محصولات خود را به رشد در داخل خانه در تمام طول سال های طولانی با این کاملا خودکار رشد جعبه

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


با توجه به وضعیت فعلی جهان توانایی داشتن سبزی تازه و میوه ها و سایر گیاهان رشد در داخل خانه و بدون ترک خانه خود را احتمالا هرگز صدا خیلی خوب است. اما باغبانی داخل سالن است نه یک سرگرمی آسان به کارشناسی کارشناسی ارشد. خوشبختانه نوآورانه کانادا فناوری راه اندازی ایجاد کرده است یک دستگاه است که به طور کامل از بین می برد باغبانی داخل سالن منحنی یادگیری اجازه می دهد تا شما را به رشد انواع گیاهان سرسبز و در هر اتاق در خانه خود را با لمس ساده یک دکمه. و که یک دستگاه خودکار رشد داخلی جعبه به نام Grobo.

grow indoors
Grobo

این Grobo خودکار است هیدروپونیک در حال رشد سیستم است که بلافاصله تبدیل هر کسی به یک استاد از داخل باغبانی. همه شما باید انجام دهید این است اضافه کردن دانه آب و مواد مغذی و سپس را انتخاب کنید “رشد العمل” در Grobo برنامه. Grobo طول می کشد مراقبت از بقیه.

با استفاده از یک سیستم برش لبه سنسور برای نظارت بر شرایط رشد و گیاهان خود را’ پیشرفت Grobo به طور خودکار تنظیم آب و نور و دما و مواد مغذی به تولید گیاهان مناسب هر زمان. تنها چیزی که شما باید انجام دهید این است که دوباره پر کردن آب مخزن در حدود یک بار در هفته و انجام کارهای جزئی مانند هرس زمانی که دستور به انجام این کار توسط Grobo برنامه.

که ممکن است صدای بیش از حد خوب درست باشد, اما آن را نمی. Grobo رشد می تواند فقط در مورد هر گیاه است که متناسب با آن 14x14x48-اینچ قاب این نرم افزار دارای یک کتابخانه گسترده ای از رشد از دستور العمل های. این دستگاه شگفت انگیز در اصل طراحی شده برای دیدار با چالش های خاص از تلاش برای کشت با کیفیت بالا دارویی شاهدانه در خانه. و شما قطعا می توانید هنوز استفاده از آن را برای که.

Grow indoors with Grobo.
Grobo

وجود دارد دو Grobo مدل را انتخاب کنید. هر دو از ویژگی های خودکار مواد مغذی دوز; اتوماتیک pH متعادل; پاسخگو روشنایی چراغ را تنظیم که بسته به مرحله رشد چرخه; around-the-clock نظارت بر محیط زیست; فیلتر کربن برای از بین بردن بوی نشت; سه گالن مخزن آب و دوگانه مصرف طرفداران برای گردش هوا و خشک شدن. هر دو نیز از ویژگی های همان نگرفته و طراحی مینیمالیستی رد پای آنها را مناسب برای هر دکور. تنها تفاوت بین این دو مدل است ،

Grobo Solid
Grobo جامد

Grobo جامد جامد درب فلزی. این باعث می شود Grobo شبیه عادی کابینه در نتیجه ترکیب به پس زمینه از هر اتاق در خانه. این است راه حل ایده آل برای کسانی که لزوما می خواهید خود را باغبانی داخل سالن برای تبدیل شدن به یک موضوع گفتگو با هر کس که بازدیدکننده داشته است خانه خود را.

Grobo
Grobo

به جای یک solic فلزی درب Grobo حق بیمه یک درب ساخته شده از برش لبه مایع شیشه ای است که می تواند از شفاف به مات با لمس یک دکمه. این به شما می دهد حفظ حریم خصوصی زمانی که شما آن را می خواهم اما همچنین اجازه می دهد تا شما به راحتی بررسی کنید در کارخانه خود را بدون اجازه دادن به اشکالات و یا بوی ،

بر خلاف آنچه که شما ممکن است انتظار می رود با توجه به این سطح از تکنولوژی بالا اتوماسیون Grobos نیست هزینه بسیار به کار گیرند. اکثر کاربران که رشد در داخل خانه صرف خواهد شد در حدود 5 دلار در ماه در انرژی و 10 دلار در ماه در سفارشی Grobo مواد مغذی است. حتی زمانی که شما عامل تمام پول شما را نجات نمی خرید حق بیمه خرده فروشی محصولات Grobo می توانید پرداخت خود را در عنوان کمی تا 18 ماه.

همه Grobos ساخته شده است حق در اینجا در شمال امریکا است. در بالا از آن آنها می آیند با رایگان روز بعد تحویل و آنها کشتی به طور کامل مونتاژ. این بدان معناست که شما می توانید خود را باغبانی داخل سالن در خیلی زودتر از شما فکر می کنم.

این که آیا شما علاقه مند در حال رشد میوه و سبزیجات و گیاهان, گیاهان و یا حتی شاهدانه, اگر شما می خواهید به انجام آن را در آسایش و حریم خصوصی خانه خود را, شما نمی خواهد پیدا کردن یک مطلب اثبات احمق راه حل از Grobo.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>