درس برای مشتاق بنیادی گراد دانش آموزان

ده سال پیش به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی من تصمیم گرفتم برای تبدیل شدن به یک دانشمند است. در حال حاضر در اواخر مرحله از برنامه دکترا, من می خواهم به فاش کردن برخی از (عمومی) اسرار برای کسانی که در فکر ورود به مدرسه فارغ التحصیل و یا در مراحل اولیه.

آن را در مورد شما. فارغ التحصیل مدرسه یک سفر شخصی. این مهم است که درک اوایل که نقش اصلی خود را مشاور فعال حرفه ای خود را با موفقیت. خود موفقیت بستگی به این! این ممکن است صدای عجیب و غریب, اما شما در حال کار نمی کند “برای” مشاور شما; شما در حال کار “با” مشاور خود را. این نیاز به بیش از آزمایشات و مقالات; و بالاتر از همه آن را شامل خود و رشد شخصی و حرفه ای. مطمئن شوید که برای نگه داشتن این در ذهن در طول و نترس به درخواست خود را مشاور/انواع هدایت.

آموزشی. علمی دستگاه هرمی و این امر به ویژه قابل توجه در گروه های تحقیقاتی با پیامدهای مهم برای مربیگری. در یک گروه بزرگ دانشجویان تحصیلات تکمیلی به ندرت تعامل با مشاور. به جای آنها کار تحت نظارت همکاران ارشد. این نوع از محیط زیست به خوبی کار می کند اگر شما در حال حاضر یک مقدار عادلانه از پژوهش و تجربه, روشن, اهداف پژوهش و مهارت ها/معنی/انگیزه های خود برای به انجام رساندن آنها را به طور مستقل. انتخاب یک مربی مهم تر از انتخاب یک موضوع تحقیق (مربی مادام العمر هستند و روابط و موضوعات گذرا هستند!). مطمئن شوید که شما راحت با این سطح از استقلال و سبک آموزشی قبل از شما درخواست/انتخاب یک مشاور پایان نامه. این کمک می کند تا حد زیادی به بحث فعلی و قبلی اعضای گروه به خصوص در گاه به گاه/گفتگوهای غیر رسمی.

مالی مبارزات. تحصیلات تکمیلی در بسیاری از موسسات بدان معنی است که شما نمی خواهد پول زیادی (پس از همه, ما اینجا برای علم!). اگر چه این یک راز است چه شما ممکن است تعجب است که مدارس اغلب تبلیغات در وب سایت خود و در طول مصاحبه خاص ماهانه دستمزد/حقوق و دستمزد بدون واقعا به شما اجازه می دانم از هزینه های است که نهاد طول می کشد محلی/مالیات فدرال تعهدات خاص مقررات خارجی برای فرصت های مطالعاتی و دیگر “پنهان” هزینه های. قبل از پیوستن به یک برنامه مطمئن شوید که شما را در درک امور مالی خود را; شما نمی خواهید برای مقابله با مالی مبارزات در حالی که به دنبال مدرک خود را.

روابط شخصی. بسیاری از دانش آموزان حرکت شهرستانها هنگامی که به مدرسه فارغ التحصیل. به عنوان خود را “محلی” مجموعه ای از دوستان/خانواده در دسترس نیست دیگر به خصوص اگر در حال حرکت در خارج از کشور می توان آن را سخت برای ایجاد روابط جدید و حتی بیشتر زمانی که تحقیقات خود را وظایف را بیشتر از وقت و انرژی خود را. این مهم است که به خودتان این فرصت را برای کشف محیط جدید خود و دریافت به دانستن مردم است. آن را به زمان و تلاش اما آن را به ارزش آن!

سلامت روان. دانش آموزان فارغ التحصیل تجربه افسردگی/مسائل مربوط به سلامت روان بیشتر از جمعیت عمومی است. با وجود این راز بسیاری از موسسات (و دانشگاه به عنوان یک کل) را کمی به کاهش وضعیت. متاسفانه این بدان معنی است که شما نیاز به “نگاه کردن به خودتان” است که می تواند به خصوص زمانی که تحت استرس عاطفی. سعی کنید محل کمک های حرفه ای (درمانی و مشاوره) در داخل/خارج از موسسه. بررسی خود را با همسالان. مسائل مربوط به سلامت روانی هنوز هم انگ و در نتیجه برخی از همکاران خود را ممکن است به پنهان کردن خود را در تلاش.

شبکه. بله این مهم است که به شبکه اما شما نباید احساس تحت فشار برای انجام این کار. بسیاری از دانشمندان درونگرا هستند و ممکن است احساس بی دست و پا’ نزدیک ‘غریبه’ در جلسات. کامل کنفرانس ممکن است بیش از یک هفته طولانی و در نتیجه کاملا “اجتماعی طاقت فرسا است.” آن را خوب است (حتی توصیه می شود!) به شرکت در تمام جلسات. بهتر است به انتخابی: که مذاکرات مربوط به خود کار می کند ؟ که شما صحبت کردن ؟ شانس هستند که شما خواهد شد شرکت در کنفرانس های متعدد در طول برنامه های تحصیلات تکمیلی پس از آن خوب است اگر شما از دست رفته “که” بحث همه در حال رفتن به.

تغییر ذهن خود را. دانشمندان یاد بگیرند که به سوال همه چیز حتی زندگی خود تصمیم گیری. آن را بسیار طبیعی به شک انتخاب خود را از پیوستن به برنامه های تحصیلات تکمیلی. مهم است به رسمیت شناختن اگر یک دانشجوی کارشناسی ارشد باعث می شود زندگی خود را پر از بدبختی در آن است کاملا خوب خود را به ترک برنامه. آن است که خود را رشد است که مهم است بنابراین شما نباید نگران آنچه که دیگران ممکن است فکر می کنم در مورد تصمیم خود را. در واقع خروج از دانشگاه طبیعی است در هر مرحله (حتی به عنوان یک استاد) و این می تواند منجر به یک زندگی انجام. دانشگاه تنها به طور موقت بخشی از زندگی خود را; آن را در زندگی خود را.

فارغ التحصیل مدرسه به نظر می رسد یک آزمون استقامت, و این درست است که در بسیاری از راه. اما همچنین می تواند بسیار پرارزش نه تنها در یک سطح فکری اما بسیار شخصی یکی. اما “نظام” شکسته شده است در حالی که (در این همه موافق). این مسئولیت ما را برای رفع آن بدون توجه به ما به مرحله حرفه ای و پس زمینه ما; پس از همه “علم و جامعه” است که بیشتر در مورد مردم نسبت به مورد “علم” در انتزاعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de