نگرانی کمتر ممکن است به این معنی بیشتر COVID-19 خطر برای مردان مسن

مردان مسن تر ممکن است در معرض خطر بیشتری از ابتلا COVID-19 چرا که آنها نگرانی کمتر مورد ابتلا و یا مرگ ناشی از آن بر اساس یک مطالعه جدید.

این یک نگرانی است چرا که مردان مسن تر در حال حاضر بیشتر در معرض خطر شدید یا کشنده COVID-19 عفونت. داده ها از CDC نشان می دهد مرگ و میر COVID-19 به طور پیوسته افزایش می یابد با سن و سال و مردان بیشتر در معرض خطر از زنان است.

برای تست سطح نگرانی و محافظ رفتارهای محققان اداره یک پرسشنامه آنلاین ارزیابی COVID-19 ادراک و تغییر رفتار.

در مقایسه با دیگر شرکت کنندگان در مردان مسن تر بودند و کمتر نگران COVID-19 و تا به حال به تصویب رسید که کمترین تعداد تغییر رفتار.

آن را به خوبی ثابت شده است که نگرانی در این است که یک کلید محرک از سلامت رفتاری تغییرات می گوید: سارا سلمانی یک علم پیری شناسی و روانشناسی محقق در دانشگاه از جمله ایجاد انگیزه در مردم برای شرکت در مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه فعالیت هایی مانند غذا خوردن سالم و ورزش و موقع نمایش فیلم. در کل نگران شروع به سهولت با سن و نیز کمتر در میان مردان بیش از زنان است.

“نه تنها افراد مسن نمایشگاه کمتر احساسات منفی در زندگی روزانه خود را,” او می گوید: “آنها همچنین نمایشگاه نگرانی کمتر و کمتر نشانههای PTSD زیر بلایای طبیعی و حملات تروریستی است.”

او می گوید که این ممکن است زیرا افراد مسن بهتر راهبردهای شاید به دست آورده از طریق تجربه و در نتیجه قادر به تنظیم خود پاسخ های عاطفی بهتر است.

دانستن است که افراد مسن تمایل به نگرانی کمتر آرایشگر انجام مطالعه برای دیدن چگونه این تاثیر پاسخ به جهانی همه گیر.

“در شرایط عادی می گوید:” باربر “نگران کننده نیست به خیلی چیز خوبی است. زندگی روزمره است که احتمالا شادتر اگر ما نگرانی کمتر است. که در آن COVID-19 نگران است ما انتظار می رود که مقادیر کمتر از نگرانی در امر ترجمه به کمتر محافظ COVID-19 تغییرات رفتاری.”

COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس و پرسشنامه صورت گرفت از مارس 23-31. بسیاری از مردم در حال حاضر در حال تغییر رفتار خود از جمله آغاز پناه در خانه و اجتماعی فاصله.

همه شرکت کنندگان زندگی در ایالات متحده و در درجه اول قفقازی با حداقل برخی از کالج آموزش و پرورش است. محققان 146 بزرگسالان جوان بین سنین 18 و 35 و 156 افراد مسن بین 65 و 81.

پرسشنامه ارزیابی شدت درک شده از COVID-19 مانند اینکه آیا پاسخ دهندگان فکر مردم بودند بیش از حد واکنش به تهدید COVID-19 و اینکه آیا آن را مشابه در خطر ابتلا به آنفولانزا.

آن را نیز مورد ارزیابی قرار نگرانی در مورد COVID-19 از جمله چگونه نگران کنندگان احساس خود را در مورد ابتلا به این ویروس خود را در حال مرگ به عنوان یک نتیجه از آن یکی از اعضای خانواده و ابتلا به آن, شیوه زندگی, اختلالات, غرق, بیمارستان, یک رکود اقتصادی شخصی و یا خانواده درآمد رو به کاهش و فروشگاه های در حال اجرا از غذا یا دارو.

پرسشنامه ارزیابی تغییرات رفتاری که می تواند به کاهش خطر ابتلا به عفونت از شستن دست اغلب به پوشیدن ماسک و اجتناب از معاشرت اجتناب از اماکن عمومی مشاهده کامل قرنطینه و یا در نظر گرفتن مراقبت بیشتر با یک رژیم غذایی متعادل و خرید اضافی مواد غذایی یا داروها.

جای تعجب نیست که آرایشگر می گوید بسیاری از شرکت کنندگان حداقل در حد متوسط در مورد COVID-19 و تنها یک فرد, یک مرد بود “به هیچ وجه نگرانی در همه.”

همچنین همانطور که انتظار می رود نگرانی ترجمه برای محافظ رفتار: بیش از 80 درصد از شرکت کنندگان گزارش شستن دست های خود را بیشتر مصرف بیشتر در مورد مراقبت از پاکیزگی دیگر تکان دادن دست و اجتناب از مکان های عمومی.

بیش از 60 درصد از شرکت کنندگان نیز گزارش دیگر معاشرت با دیگران است. شرکت کنندگان که داشتند بیشتر نگران COVID-19 نیز به احتمال زیاد به پیاده سازی این تغییرات رفتاری.

گرفتن مردان مسن: در مقایسه با سایر شرکت کنندگان در مردان مسن تر بودند و کمتر نگران COVID-19 و تا به حال به تصویب رسید که کمترین تعداد تغییر رفتار. آنها نسبتا کمتر احتمال دارد به فرسوده یک ماسک به گزارش داشتن متوقف لمس کردن چهره خود و یا به خریداری مواد غذایی اضافی.

آرایشگر نیست فکر می کنم پاسخ این است که سعی کنید برای برانگیختن نگرانی در مردان مسن تر است. او فکر می کند بهتر است پاسخ این است که برای کمک به آنها را درک خطر خود را با دقت.

“مطالعه ما نشان داد که برای مردان مسن تر و دقیق درک خطر کرده و همچنین نگرانی برای پیش بینی رفتارهای پيشگيری کننده,” او می گوید.

اگر مردان مسن می تواند تبدیل به تحصیل بهتر در مورد این ویروس ممکن است آنها اتخاذ محافظ رفتارهای حتی اگر آنها احساس نمی کند و نگران است. او همچنین اشاره می کند که این بررسی صورت گرفت “درست پس از همه گیر اعلام شد و همه ما امیدواریم که دقیق تر درک از خطر تکامل یافته است بیش از دو ماه گذشته.”

در هر صورت میگه آرایشگر مردان مسن تر ممکن است نیاز به یک کمی اضافی مربیگری و توجه به ارزیابی خطر و محافظ رفتارهای هر دو نگران از اعضای خانواده به عنوان به خوبی به عنوان خود درمانی پزشکان.

این تحقیق به نظر می رسد در این مجلات از علم پیری شناسی.

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de