لگو ما یک مشکل

امروز 11 فوریه است, روز بین المللی زنان و دختران در علم ایجاد شده توسط سازمان ملل متحد به عنوان یک راه برای پیشبرد برابری جنسیتی برای زنان و دختران در بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی). چه بهتر روز برای من به انتخاب مبارزه با لگو?

من می دانم من می دانم که: هر کس دوست دارد لگو! چرا من می خواهم به این طبقه اسباب بازی شرکت ؟ اما لطفا بخوانید. من داستان را نشان می دهد که حتی با نیت خوب شرکت های معلمان و پدر و مادر ممکن است انحراف دختران دور از زمینه های بنیادی.

به تازگی من یک زنان از ناسا لگو مجموعه به عنوان هدیه چرا که او می داند که من یک قهرمان از دختران و زنان در علم است. من تصمیم گرفتم که این امر می تواند یک فعالیت سرگرم کننده برای انجام با من شش ساله خواهر زاده. بسته مشخص اسباب بازی برای سنین “10+” اما—و من مغرضانه در اینجا—من خواهر زاده من می تواند آن را اداره کند.

به عنوان ما باز بسته و شروع به قرار دادن قطعات با هم من متوجه شدم که این مجموعه شامل به سادگی از سه سیستم عامل و چهار دانشمندان است. ظاهرا همه ما قرار است انجام شد ساخت یک پلت فرم های مربوط به هر یک دانشمند قابل توجه ترین دستاورد و سپس ضمیمه هر دانشمند به پلت فرم خود را. که در آن بود. هیچ بازی بدون خلاقیت هیچ چیز علمی و قطعا هیچ سرگرم کننده درگیر در ورزش است.

من را دریافت نمی اشتباه: هر زمان ما می توانیم جشن و آموزش دختران (و پسران) در مورد مهم زنان در بنیادی مانند Nancy Grace, رومی, مارگارت همیلتون سالی سوار و مع Jemison همه آنها در برجسته پلاستیک مینیاتوری در لگو, مجموعه, من هیجان زده هستم. هر یک از این زنان ساخته شده است که تاثیر فوق العاده ای روی ساقه و انگیزه بسیاری از دانش آموزان هر دو دختران و پسران به دنبال استخدام در فیزیک و علوم کامپیوتر و مهندسی و دیگر زمینه های بنیادی.

من این را تحسین لگو تلاش برای ایجاد این مدل نقش تاریخی و چهره های شناخته شده برای کودکان است. اما من نگران که فرمت آنها استفاده می شود می تواند سهوا ترویج بسیار کلیشه ای است که مانع از پیگیری این زمینه است.

زنان نماینده به سختی 15 درصد از نیروی کار در مهندسی و کمتر از 30 درصد در فیزیک و ریاضی و علوم کامپیوتر. دلایل بسیاری وجود دارد که این یکی بودن راه شکست قاب در فرهنگ ما به ویژه برای دختران است. هر کسی که تا کنون استقامت از طریق یک کار حرفه ای و یا یک درجه می داند که شکست بخشی از فرآیند یادگیری است. اما دختران ابتدا به عنوان اوایل به عنوان مدرسه ابتدایی در حال به طور ضمنی آموخت که “دختر ایده آل” است دقیق و سازمان یافته توجه داشته باشید یادداشت برداری که تنها صحبت می کند که بر نامیده می شود. و هنگامی که بر نام او می داند که پاسخ درست است. او رنگ بین خطوط و نمی کند زیرا او نمی تواند خطرات.

اما موفقیت دانشمندان در خطر است. آنها باید خطر عدم بارها و بارها به منظور یاد بگیرند. اما دختران که خطرات شاید متزلزل در این فرایند هستند و نه پشتیبانی و نه پاداش بر خلاف مرد خود همسالان. (دختران و پسران در رنگ حتی کمتر پشتیبانی می کند که در نظر گرفتن خطرات و در واقع اغلب منظم برای آن—اما این است که برای مقاله دیگری است.) مطالعات نشان داده اند که حتی در مدرسه آزمایشگاه تنظیمات پسران بیشتر احتمال دارد به بازی و سرهم بندی کردن با این مواد در حالی که دختران بیشتر احتمال دارد به notetaker برای این گروه است.

علم است و با تعریف کامل شکست. هنوز اسباب بازی مانند زنان از ناسا لگو مجموعه ایجاد کسل کننده اسکریپت تجربه به طور کامل در تقابل با راه این زنان استقامت از طریق messiness از علم است. در لگو کیت دختران به سادگی به دنبال گام به گام دستورالعمل ها (نشان می دهد که وجود دارد تنها یک راه برای انجام آن بسیار غیرعلمی طرز فکر) برای ایجاد یک شکل است که فقط می ایستد و در آن پایه و لبخند, مانند یک ملکه زیبایی است. آنها استاتیک ناخوشایند کاریکاتور هیچ چیز مانند پویا, پر انرژی, درخشان زنان آنها را نمایندگی کند. این استاتیک ارقام پس از آن قرار داده شده بر روی یک قفسه به عنوان یک “موفقیت” برای دختران که مونتاژ آنها.

اما در زندگی واقعی در علم دستاورد نیست پس جهت و ایجاد یک تروفی; آن را تبدیل شدن به یک خطر یک متفکر انتقادی شاید حتی یک دانشمند. ما باید برای متوقف کردن آموزش دختران که اشتباه در اشتباه هستند و جلوگیری از تقویت رفتارهای متفاوت در خانه های ما و کلاس های درس بر اساس جنسیت و نژاد و قومیت.

دیدگاه من است که نه فقط از یک پسر که می خواهد برای توانمند سازی خواهرزاده او اما به عنوان یک محقق که در مطالعات تنوع و شمول در زمینه های بنیادی. طی ده سال من کار کرده اند با دختران-تنها STEM, summer camp به نام SciGirls اجرا شده توسط ملی میدان مغناطیسی بالا آزمایشگاهی در تالاهاسی فلوریدا., در همکاری با ما محلی PBS ایستگاه WFSU. در اصل راه اندازی شده توسط Twin Cities Public Television به عنوان محبوب سری PBS و سایت آن به رشد شامل تحقیقات مبتنی بر برنامه های آموزشی که بهبود دختران بنیادی هویت.

تحقیقات من در این برنامه همراه با کمک های شگفت انگیز دیگر محققان نشان می دهد که دختران تمایل بیشتری به ادامه طریق وظایف دشوار هنگامی که آنها احساس موفقیت و ارزش های مرتبط به وظیفه. پس مدل های نقش معلمان و والدین نقش مهمی در کمک به دختران و پسران بدانند که برخی از وظایف نیاز به تلاش اعم از جسمی یا روانی. رشد و یادگیری تنها می تواند رخ دهد هنگامی که ما فشار خودمان را در خارج از محدوده آسایش ما. ما SciGirls اردوگاه ها و صدها همفکر برنامه ها در سراسر جهان در حال تشویق دختران به خطرات و اشتباهات را در یک محیط حمایتی است که کمک می کند تا آنها را ببینید که آنها نه تنها در تعلق بنیادی اما می تواند رشد وجود دارد.

ما نیاز به آموزش همه از جوانان ما که خلاقیت messiness و اشتباهات یک بخش طبیعی از یادگیری در مسیر تبدیل شدن به ستاره های آینده مانند Nancy Grace, رومی, مارگارت همیلتون سالی سوار و مع Jemison. ما باید آنها را تشویق به شکستن قالب بود درهم و برهم بود ، به جای زیر را جهت گاهی اوقات آنها نیاز به دنبال حس کنجکاوی خود را و قلب خود را. این نوع از عمل آنها نیاز به یک روز بعدی ایجاد کنید کوانتومی, کامپیوتر, ابررسانای دمای بالا, کشتی های فضایی و تلسکوپ منجر خواهد شد که همه ما را به آینده ای بهتر.

با این که من پرتاب دور لگو جهات به یک نقطه در برابر کمال است. دفعه بعد من خواهر زاده بر می آید ما به شما بازی دوباره—این زمان مقدار زیادی از سرگرم کننده خلاق کثیف “اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im