لگو اروپا نوزاد Yoda’ BrickHeadz و حماسه تیغ تاج از “Mandalorian’

لگو است که در آن دوباره با دو جدید به طور جدی, جذاب, Mandalorian-الهام BrickHeadz و راد تیغ و تاج.

شما می توانید در حال حاضر ساخت لگو BrickHeadz نسخه از محبوب ستاره ها از سری جدید “جنگ ستارگان: Mandalorian” — کودک (که همه ما می دانیم و عشق به عنوان “کودک Yoda”) و Mandalorian. این buildable ارقام پر از معتبر جزئیات از سری. این 295 قطعه اسباب بازی طراحی شده است برای سنین 10 سال به بالا. با تمرکز بر روی ساختمان و جنبه های اسباب بازی وجود دارد بدون باتری های مورد نیاز.

شما می توانید کودک hoverpram و تنظیم آن گوش به ایجاد یک تعداد مختلف (به همان اندازه شایان ستایش) عبارات. این hoverpram “شناور” با نشستن در چهار شفاف قطعات لگو.

مرتبط با: امپراتوری حملات آجر با لگو لوقا لیلا Boba Fett BrickHeadz!

لگو نشان داده است خود را دوستداشتنی buildable جدید BrickHeadz از Mandalorian. (اعتبار تصویر: لگو)

این Mandalorian همراه با شخصیت امضا سلاح — تفنگ بلستر و یک بلستر تپانچه. در ساختمان شخصیت, شما می توانید کلیپ های تفنگ به Mandalorian را به عقب قرار داده و تپانچه به دست خود را.

این BrickHeadz در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش و راه اندازی خواهد شد در اوت. 1 در سال 2020 است.

شما می توانید در حال حاضر ساخت تیغ تاج از Mandalorian. (اعتبار تصویر: لگو)

با نام تجاری جدید لگو تیغ مدل تاج — زرهی حمل و نقل شاتل از Mandalorian است که در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش و ضربه قفسه در سپتامبر. 1 در سال 2020 است.

تیغ تاج حمل محموله در سراسر کهکشان در انیمیشن سری و این لگو اجازه خواهد داد که شما را به کاوش در کیهان مانند مورد علاقه خود را “جنگ ستارگان” شخصیت.

شایان ستایش minifigure از “کودک Yoda” می آید با یک مجموعه جدید از لگو. (اعتبار تصویر: لگو)

این 1,023 قطعه تنظیم طراحی شده است برای سنین 10 تا و نه تنها شامل قطعات برای ساخت شاتل, اما همچنین 5 کلکسیونی لگو “جنگ ستارگان” شخصیت 4 Lego minifigures از جمله Mandalorian این کودک Greef کرگ دیده بانی سپاهی و یک IG-11 لگو شکل است. این مجموعه همچنین شامل دو Lego minifigure کابین خلبان و یک فرار غلاف با طرف که باز کردن.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>