یادگیری مهارت برنامه نویسی شما نیاز به زمین در کار بعدی خود را با این کلاس های آنلاین

آینده ریشه در مهارت های برنامه نویسی حتی اگر برنامه نویسی نیست و در شرح شغل. یک تجزیه و تحلیل از بازار کار را در بر داشت که 65 درصد از “غیر فنی” شغل شد “ارقام” – کارهایی که نمی به طور خاص نیاز به یک رشته علوم کامپیوتر هنوز کار متقاضیان شد و انتظار می رود که حداقل برخی از دانش برنامه نویسی.

و شواهد وجود دارد متوقف نمی شود. یک موسسه بروکینگز مطالعه نشان داد که بین سال های 2002 و سال 2016 مشاغل نیاز به “حداقل” مهارت های دیجیتال سقوط از 56 درصد از تمام مشاغل فقط 30%, در حالی که شغل نیاز به مهارت های پیشرفته افزایش یافته بود از 5 درصد به 23 درصد از تمام مشاغل. حتی اگر شما فقط کار با اکسل توابع آشنایی با علم کامپیوتر است که به طور فزاینده ای راه به جلو و استخدام کنید.

2020 حق بیمه یادگیری کد گواهینامه بسته نرم افزاری قرار می دهد ده دوره کاوش, توسعه وب, یادگیری ماشین, داده کاوی و بیشتر در نوک انگشتان شما و در رزومه کاری خود را. شامل دوره به طور معمول هزینه $2,300 کل اگر به صورت جداگانه خریداری و اما در دسترس هستند در این بسته نرم افزاری فقط برای $39.

در اینجا یک طعم و مزه از چند دیگر شامل دوره های:

یادگیری اینترنت پایه

HTML5 و CSS هستند که صلاحیتهای اصلی برای طراحی وب سایت و تعمیر و نگهداری. حتی پیش نویس ساده ایمیل فروش و تعبیه ویدئوها در مطالب وبلاگ آسان تر است اگر شما درک چگونه کد خود توابع و تعامل. اگر شما در بازاریابی و یا فروش شما نیاز به استفاده از آنها به عنوان سمبل مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ابزار ساخت سفارشی و فروش, ایمیل, و, لهستانی, مطالب وبلاگ, و اگر شما به دنبال یک سوئیچ حرفه ای HTML و CSS یک نقطه شروع خوب برای دریافت یک دسته در مبانی برنامه نویسی. در این بسته نرم افزاری شما ساخت پروژه های وب در کنار مربی برای به دست آوردن تجربه عملی با اصول اولیه وب و یادگیری روز به روز کد شما نیاز دارید.

دم برنامه با جاوا اسکریپت

هنگامی که شما را در درک اصول اولیه شما می توانید حرکت بر روی مرحله سوم از توسعه وب مدفوع جاوا اسکریپت. در حالی که شما در پیدا کردن جاوا اسکریپت در درجه اول در طراحی وب سایت را در تاخت و تاز به مناطق دیگر علوم کامپیوتر مانند سرور چارچوب اجازه می دهد تا شما را به جهان گسترده تر از برنامه نویسی پروژه با دو دوره است که شما را از مبتدی به full-stack توسعه دهنده قادر به کار بر روی هر جنبه ای از یک سایت.

گرفتن در پایتون

پایتون یکی از متداول زبان در رشته علوم کامپیوتر است و شما یاد بگیرند و به اجرای برنامه های, اجرای الگوریتم و توسعه ساختارهای داده است که زیر بنای همه چیز را از HR نرم افزار حسابداری توابع. شما همچنین یادگیری جنگو بر اساس پایتون که اجازه می دهد تا شما ترکیب نرم افزار و ابزار به وب سایت های اطراف پایگاه های داده با سهولت است که باعث می شود اضافه کردن ویژگی های مانند ارسال فایل, فرم تماس با ما و بیشتر یک فرآیند ساده تر.

ساخت برنامه های معدن اطلاعات و ایجاد تصویری

هنگامی که شما اصول اولیه پایین شما می توانید شروع به تمرین با پیچیده تر کار می کنند. این بسته نرم افزاری شامل یادگیری عمیق ترم با Keras برای شروع به کار با شبکه های عصبی و یادگیری ماشین; پیشرفته Python دوره است که به شما می آموزد که چگونه به اهرم خود را پایتون دانش معدن و پردازش مقادیر زیادی از داده ها; a beginner’s guide to R به زبان مورد نظر برای پردازش آمار و ایجاد گرافیک مانند geospatial information system (GIS) نقشه ها و ساخت-همراه پروژه های در فلوتر و دارت برای آموزش توسعه نرم افزار.

ترکیب ویژگی های دوره 195 ساعت آموزش تقسیم به بیش از 1400 درس گرفتن شما در تمام رایج ترین استفاده از برنامه نویسی در محیط کار. این که آیا شما می خواهید برای ایجاد یک وب سایت است که قیف منجر به راست فروشندگان می خواهید را به منظور جلب در عظیم بایگانی اطلاعات شرکت خود را جمع آوری کرده است برای پیدا کردن روندها و الگوهای به سر در یک جهت جدید و یا به سادگی می خواهید به درک بهتر آنچه که همکاران خود را انجام, شما پیدا کردن آن را در اینجا.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de