یاد بگیرند که چگونه به منظور جلب از هنرمندانی که مشغول به کار در مارول و دریم

هنر predates کلمه نوشته شده و احتمالا حتی رسمی زبان گفتاری به عنوان یکی از اولین اشکال بیان انسان. و ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد هنر و آفرینش ما کشف کرده ایم که ایجاد هنر درمانی است که تحت دراز مدت درمان سرطان و برخورد با سلامت روانی و نگرانی است. هنر برای شما خوب است و آن را حتی ممکن است به خوبی برای زندگی حرفه ای خود را; یک سال 2017 بررسی هنر فارغ التحصیلان یافت می شود که 70 درصد آنها درآمد زندگی خود را در انتخاب رشته تحصیلی در حالی که 75 درصد از بنیادی فارغ التحصیلان مشغول به کار بودند در جایی دیگر.

آن را نیز هرگز بیشتر در دسترس است. که در آن قبل از اینکه شما نیاز به یک لژیون از لوازم و پول را به نگه داشتن آنها را خرید و هنگامی که آنها را در حال حاضر همه شما نیاز دارید این است که یک هنر خوب برنامه یک تبلت و یک قلم برای شروع نقاشی, نقاشی و ایجاد. این ابزار را ندارد یک هنرمند; تمرین و یادگیری انجام دهد. که در آن مداد پادشاهان شخصیت نهایی نقشه کشی و طراحی دوره بسته نرم افزاری است که فقط 35 دلار برای یک مدت زمان محدود. شما باید یاد بگیرند که از تجربه حرفه ای هنرمندان چگونه به منظور جلب بیشتر به چالش کشیدن موضوع: شکل انسان.

مداد پادشاهان رویکرد متفاوت از بسیاری از آموزش هنر. دوره های در حال توسعه و تدریس با کار هنرمندان در کتاب های کمیک بازی های ویدئویی و انیمیشن صنعت با تمرکز بر آنچه از آنها آموخته نیاز به توسعه هنر در یک مهلت. آنها نیز طراحی شده است برای استفاده در ابزار عادی مانند قرص بنابراین شما می توانید شروع به سمت راست دور با آنچه مهم به شما نقشه شروع با اصول اولیه:

ژست نقاشی: بهترین نقاشی های مردم را منعکس کند نه فقط چگونه آنها نگاه اما آنها چگونه حرکت را از طریق فضاهای که هنرمندان یادگیری از طریق حرکت نقشه در حال اجرا کردن یک سری از شمار برای ایجاد حس حرکت بلند و گرانش. دو دوره از این بسته نرم افزاری را به شما آموزش چگونه به نگاه مردم چگونه حرکت می کند با یک چشم بحرانی از مبتدی تا با تجربه. آن را با خط ساده به شمار انجام شده در ثانیه و به شما در بهبود شما صرف زمان بیشتری را بر روی هر یک مطرح را به طور کامل تصرف نکات دقیق وظریف.

آناتومی: تسلط بر آناتومی را می توان یکی از کارهای مشکل تر برای هر هنرمند است. بعد از دو دوره را به سهولت شما را به مشاهده اجسام در حال حرکت و در بقیه به درک بهتر نقشه کشی آنها را به طور طبیعی. این شروع می شود با آغاز دوره است که شما کاملا به معنای واقعی کلمه و از سر تا پا. هنگامی که به پایان رسید شما حفاری به تشریح جزئیات بیشتر با دوره های پیشرفته است که به بررسی چگونگی آناتومی می تواند تغییر در طول زمان به تصویر می کشد انواع مختلف تشریح و اضافه کردن عناصر طراحی و سبک شخصی خود را.

طراحی فیگور: هنگامی که شما تسلط به حرکت طراحی و آناتومی شما می توانید آنها را ترکیب را به شکل نقاشی به طور کامل به تصویر می کشد ، یک دوره شما را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن به ترکیب این دو و سپس شما باید یاد بگیرند که چگونه به توسعه سبک خود را و ترکیب آن را به شما آمار و ارقام خود را به هنر منحصر به فرد خود را.

بعدی مجموعه ای از دوره های آموزشی با تمرکز بر روی طراحی شخصیت در ژانرهای خاص با راه رفتن شما را از طریق یک سری از سهام مختلف انواع به یاد بگیرند که چگونه آنها طراحی شده است. SF شخصیت های غرب وحشی شخصیت های بیشتر استفاده می شود به شما در مورد آموزش طراحی لباس, تحقیق و چگونه برای ایجاد طرح های شخصیت در سبک خود را.

آیا شما هرگز برداشت یک مداد می خواهید برای بهتر درک هنر شما تجربه هر روز و یا حتی می خواهید به تیز کردن مهارت های خود را به عنوان یک هنرمند مداد پادشاهان شخصیت نهایی نقشه کشی و طراحی دوره بسته نرم افزاری می توانید آن را به اتفاق می افتد. و در 35 دلار آن را هزینه شما کمتر از یک اجرا به هنر فروشگاه عرضه.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net