به بیرون درز پژوهش: این دارو ممکن است صرفه جویی در COVID زندگی بیماران

با توجه به درز اطلاعات به دست آمده توسط آماراز داروی ضد ویروسی remdesivir ممکن است بسیار موثر برای درمان موارد شدید COVID-19.

در آزمایشگاه تست انجام شده در دانشگاه شیکاگو پزشکی و 125 نفر که تست مثبت COVID-19, 113 که تا به حال موارد شدید داده شد روزانه تزریق مواد مخدر است.

“بهترین خبر این است که بسیاری از بیماران ما در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده است که بزرگ است” کاتلین Mullane دانشگاه شیکاگو متخصص بیماری های عفونی که تحت نظارت این مطالعه گفت: در طول یک ویدیو به بیرون درز بحث برای اعضای هیات علمی به دست آمده توسط آمار. “ما تنها دو نفر هلاک.”

محققان همچنین اشاره کرد که تب شد و به سرعت نشست.

“ما را دیده اند مردم می آیند هواکش یک روز پس از شروع درمان” Mullane اشاره کرد در بحث. “پس در آن قلمرو به طور کلی بیماران ما انجام داده اند بسیار خوب است.”

آن را هنوز هم خیلی زود به رسم هر بیشتر نتیجه گیری کارشناسان می گویند.

“آنچه که ما می گویند در این مرحله است که ما به جلو نگاه به داده ها از در حال انجام مطالعات در دسترس” خواندن یک شنبه بیانیه جلعاد ساز remdesivir.

“طراحی هر گونه نتیجه گیری در این نقطه زودرس است و از نظر علمی نادرست,” دانشگاه شیکاگو پزشکی در بیانیه ای گفت: انعکاس احساسات. نیز وجود دارد هیچ گروه کنترل که داده شد دارونما بیشتر تضعیف اعتبار این نتایج اولیه.

جلعاد است انجام تعدادی از COVID-19 محاکمه که برخی از آنها جمع آوری داده از هزاران نفر از سراسر جهان است.

با وجود هشدارهای, remdesivir هنوز هم به نظر می رسد امیدوار کننده به عنوان یک درمان شدید COVID-19 موارد است.

“شدت ضربه بیماران در معرض خطر مرگ و میر” اریک Topol مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه بود که درگیر در دادگاه گفت: آمار.

“بنابراین اگر این درست است که بسیاری از 113 بيمار شد و در این رده و ترخيص شدند آن را یکی دیگر از سیگنال مثبت است که این دارو دارای اثر,” او اضافه شده است.

اما Topol اشاره کرد که خیلی زود به نتیجه گیری.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>