طرح دعوی در دادگاه: Juul هدفمند کودکان و نوجوانان با Nickelodeon, کارتون شبکه تبلیغات

در یک طرح دعوی در دادگاه ماساچوست دادستان ها ادعا می کنند بازار-مسلط vape نام تجاری Juul به بازار عرضه شده به صراحت به کودکان و نوجوانان با آگهی اقدام به خرید در وب سایت های بازی با هدف کودکان و حتی بیشتر خائنانه — tot-دوستانه تلویزیون وب سایت از جمله Nickelodeon and Cartoon Network.

“Juul آن را می دانستند فروش بود به بچه ها گفت:” دولت دادستان کل Maura هیلی در یک کنفرانس خبری که در گزارش BuzzFeed. “آنها گچ بری اینترنت.”

Juul طولانی ادعا آن بازار هدف به عنوان سیگاری سابق به دنبال کمتر خطرناک راه برای دریافت نیکوتین رفع. در حالی که هیچ سوالی وجود دارد که بسیاری از آن را پیدا کرده اند موثر است که هدف آن USB-stick-شکل vapes یک بار آمد — قبل از ممنوع بودن — در آب نبات و طعم میوه از جمله خیار و انبه است که ثابت غیر قابل مقاومت به جوانان و نوجوانان.

در حال حاضر ماساچوست’ تهاجمی طرح دعوی در دادگاه به نظر می رسد مانند یک تلاش واقعا ناخن این شرکت به دیوار (و کسب عظیم پرداخت و یا دولت حل و فصل) برای آنچه که دادستان ها می گویند یک دیرینه الگوی تلاش برای خواستگاری سودآور کاربران زیر سن قانونی.

یکی از آبمیوه گیری بیت از طرح دعوی در دادگاه اما شامل این اتهام که Juul خرید تبلیغات بنر در وب سایت ها تقریبا به طور انحصاری از علاقه به کودکان و نوجوانان از جمله کارتون های شبکه Nickelodeon و مجله Seventeen. آن را خریداری آگهی های مشابه کت و شلوار می گوید: در سایت های دیگر هدفمند به طور مستقیم به کودکان از جمله AllFreeKidsCrafts.com و GirlGames.com.

با توجه به کت و شلوار و تبلیغات بخشی از Juul را “بخار” کمپین که به تمجید در آگهی صنعت در سال 2015. دیجیتال تبلیغات از کمپین آرشیو دانشگاه استنفورد نشان می دهد جوانی, مدل های نما با Juul واحد در زمینه های رنگارنگ.

“شما انجام تکالیف ریاضی میآید و تبلیغ برای Juul,” هیلی گفت: با توجه به BuzzFeed.

در بیانیه ای به BuzzFeed, Juul سخنگوی Austin Finan تحت فشار قرار دادند در برابر کت و شلوار.

“ما قصد نداریم برای جذب کاربران زیر سن قانونی,” او گفت:.

خب پس!

کت و شلوار نیز مدعی است که:

– Juul schmoozed با نوجوان پسند وبلاگ و اثرگذارندهها اعم از مایلی سایرس, رابرت پتینسون و استوارت کیرستن به کلودیا Oshry و Cara Delevingne, به امید جمع آوری نفوذ در میان کاربران زیر سن قانونی.

– Juul در ادامه به ارسال ایمیل تبلیغاتی به صدها نفر از هزاران نفر از آدرس های که عبور نمی کند آن سن-تایید روند.

– این شرکت همچنین اغلب استفاده می شود, بازاریابی, تصاویر سرد به دنبال افراد جوان نما با آن vapes.

به عبارت دیگر این یک بینی به دم حمله نه فقط در Juul استراتژی بازاریابی — اما مسلما در هسته خود هویت نام تجاری به عنوان به خوبی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im