آخرین متحده Coronavirus مورد نشان می دهد دامنه واقعی کشف نشده گسترش ناشناخته است

این کشف که در کالیفرنیا بود به احتمال زیاد شما با رمان coronavirus توسط قبلا ناشناخته مورد در جامعه است اثبات یک مشکل بسیار زیادی در این کشور مواجه است در حال حاضر با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی. روشن است که این ویروس در حال گسترش است کشف نشده در ایالات متحده—اما چگونه گسترده آن گسترش است مطلق رمز و راز است.

قبل از اینکه روز شنبه یک طوفان کامل از مشکلات در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از توسعه از کیت های آزمایش و آژانس عدم تمایل به گسترش آن توصیه چه کسی باید آزمایش می شود با توجه به در دسترس بودن محدود از کیت—به معنای بسیار کمی تست شده است در کشور انجام می شود. همانطور که از چهارشنبه CDC گفت که 445 نفر آزمایش شده است—کسری از تعداد آزمون است که کشورهای دیگر باید اجرا شود.

مورد جدید در کالیفرنیا باعث می شود آن را پاک کردن این ویروس در حال گسترش است کشف نشده حداقل در یک منطقه از یک کشور. زن است و نه اعتقاد به سفر خارج از کشور بود و بدون تماس با یک مورد شناخته شده است. به عنوان وضعیت او بدتر شده—او در یک ونتیلاتور—مقامات بهداشتی در کالیفرنیا خواسته CDC به آزمون خود را برای ویروس. چرا که او تا به حال نه به چین بوده است و تا به حال نشده یک تماس از یک مورد شناخته شده آژانس گفت: هیچ.

در نهایت بیش از 10 روز پس از او رفت و به بیمارستان CDC موافقت او می تواند آزمایش می شود. ده ها تن از کارکنان بهداشتی که ممکن است در تماس با او در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل کالیفرنیا در حال حاضر در حال نظارت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom حیاتی بود از تست افتضاح در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. دولت خود را تنها 200 کیت تست برای کروناویروس جدید, او گفت:.

“تست پروتکل شده است یک نقطه از نا امیدی برای بسیاری از ما” Newsom گفت. او اضافه کرد که بر اساس گفتگو با CDC متحده مطلع شده است پروتکل های جدید در حال آمدن است و آنها وعده داده شده است “به صورت تصاعدی” افزایش ظرفیت آزمون.

در واقع در روز پنج شنبه CDC اعلام کرد تست پروتکل پنج شنبه است که تا حد زیادی گسترش تعداد افرادی که باید تست شود.

درخواست برای اظهار نظر از CDC در روز پنج شنبه بدون جواب رفت. نیویورک تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است که همه اظهارات در coronavirus بود قریب طریق دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که به نام رئیس دولت coronavirus پاسخ در روز چهارشنبه توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

به گفته کارشناسان آن بوده است مدت زمان طولانی گذشته به گسترش و تست پروتکل فراتر از افرادی که به چین سفر کرده. شیوع بیماری در حال جمع آوری سرعت در, ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی, و ده ها تن از کشورهای دیگر هستند گزارش موارد است.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر آژانس آیا درست است که در دستورالعمل جدید برای جامعه پزشکی که برای تست Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. مردم با علائم سازگار با Covid-19 که به تازگی از سفر به چین, ایران, ایتالیا, ژاپن و یا کره جنوبی باید آزمایش ویروس جدید هدایت می گوید.

CDC خود توصیه به مسافران, هشدار آمریکایی ها به سفر به کره جنوبی به دلیل coronavirus خطر و مردم با شرایط پزشکی برای جلوگیری از سفر به ایتالیا, ایران و ژاپن در این زمان.

“این است که دقیق می گویند که ما به رسمیت شناخته شده 60 نفر در ایالات متحده از بازگشت مسافران و یکی در حال حاضر غیر قابل توضیح با سفر در کالیفرنیا است. اما آن را دقیق می گویند که ما 60 نفر گفت:” تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی. “ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از موارد ما. ما نمی توانیم تخمین می زنند که تا زمانی که ما انجام داده ایم تست بالینی و نظارت تست.”

جدید ارشاد همچنین آزاد کردن بیمارستان برای آزمایش بیماران مبتلا به ARDS—سندرم زجر تنفسی حاد—که برای آن وجود ندارد تشخیص داده شود برای دیدن اگر آنها آلوده به این ویروس جدید یک حرکت Inglesby نیز نامیده می شود.

CDC توسعه یافته و فرستاده کیت های آزمایش برای دولت و آزمایشگاه های محلی در اوایل فوریه. حتی پس از آن کسانی که در آزمایشگاه شدند و تقاضاهای مصرانه برای توانایی تست و سوال که چرا این شد تا به منظور توسعه روش جدید کروناویروس.

از آنجا که دولت فدرال اعلام کرد شیوع کروناویروس اضطراری ایالتی و محلی آزمایشگاه ممنوع است, با استفاده از آزمون تهیه شده در خانه. آنها تنها می تواند با استفاده از آزمون است که تا به حال دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از اداره غذا و دارو. در این زمینه این بدان معناست که سی دی آزمون.

زمانی که آزمایشگاه شروع به استفاده از جدید CDC-طراحی آزمون آنها به ارزیابی توانایی های خود را به اجرای آزمون با دقت و گزارش CDC در صورتی که با داشتن مشکل گرفتن آزمون به کار در دست خود را. آن را به سرعت آشکار شد که بسیاری از دولت های ایالتی و محلی آزمایشگاه با داشتن مشکل با یک بخش از آزمون بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: خانه راه و وسیله کمیته در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که CDC “احتمالا در نگاه به گذشته شاید بیش از مهندسی [آزمون] کمی.”

CDC گفت: چند متحده که نیست داشتن یک مشکل برای ادامه تست و عقب کشیده کیت از دیگران, که بدان معنی است که هر زمان این کشورها تا به حال یک بیمار که نیاز به آزمایش می شود آنها تا به حال به ارسال نمونه به CDC.

این سازمان که نشان دهنده ایالتی و محلی labs—انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه—مربوط می شد که در روز دوشنبه آن را خواسته FDA در نامه ای اگر آزمایشگاه های محلی می تواند شروع به استفاده از در خانه آزمون, مدیر اجرایی, اسکات بکر گفت.

“این واقعا چیزی است که منجر به رسیدن به FDA در واقعا یک راه عمومی گفت: ‘چه چیز دیگری می توانیم انجام دهیم ؟ چون ما صالح در اینجا. ما بین یک سنگ و یک محل سخت,’,” او گفت: آمار.

بکر گفت: دولت و آزمایشگاه های محلی در حال حاضر گفته شده است که کسانی که می تواند اجرا شود هر سه بخش آزمون باید انجام دهید; کسانی که نمی توانند بخش سوم به درستی کار می تواند در حال حاضر به رها کردن آن بخش. در ضمن نسل بعدی آزمون آماده شدن.

“من انتظار می رود آن را به رفتن بسیار به سرعت در چند روز آینده” بکر گفت. “من واقعا احساس می کنم مثل دیروز”—یکشنبه—”یک نقطه محوری و وجود دارد برخی از مثبت جنبش است.”

داشتن بیشتر آزمایشگاه ها قادر به آزمون را تنها به حل بخشی از مشکل ، به پزشکان و بیمارستان ها بیشتر گریز به تست بیشتر بیمارانی که نگاه مانند آنها ممکن است Covid-19 بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها سفر کرده ایم یا نه کمک خواهد کرد که بیشتر تعریف سطح انتقال در این کشور ،

Inglesby به نام برای نظارت تلاش—تعیین برخی بیمارستان و یا شهرستانها به آزمون به طور گسترده تر برای این ویروس به تلاش برای ارزیابی اینکه آیا وجود دارد که کشف نشده ،

CDC گفت: چند هفته پیش چنین برنامه ای خواهد بود راه اندازی شد در شش شهرستانها. اما تست مشکلات تاخیر در اجرای.

مگان Thielking کمک گزارش.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در فوریه 27 سال 2020

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im