لیزر با هدف بررسی تصادم از طریق پیشانی

استیون Broglioمدیر میشیگان مرکز تصادم و استاد آموزش های ورزشی در دانشگاه میشیگان: ضربات مغزی در دو و میدانی شده اند در کانون توجه برای دهه های قبلی اما سربازان نیز در معرض خطر بالا. ضربه مغزی می تواند اتفاق می افتد به هر کسی.

در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ یک از آزمون است که می تواند تشخیص تصادم. هیچ اسکن بدون آزمایش خون بدون کامپیوتر تست. ما در حال حاضر تکیه بر یک آزمون بالینی و تفسیر توسط ارائه دهنده پزشکی, پس, تشخیص ذهنی است. ما اعتقاد داریم که این تکنولوژی اولین گام در تغییر است که با اندازه گیری سوخت و ساز مغز به طور بالقوه منجر به سریع تر و خاص تر تشخیص.

سریعتر به شما در شناسایی تصادم سریع تر شما می توانید شروع روند بهبود از استراحت و به تدریج به حالت عادی بازگشت و فعالیت است. تحقیقات در 10 سال گذشته نشان داده است که استراحت زودتر می تواند کوتاه شدن زمان بهبودی کمک به مردم برای بازگشت به مدرسه و کار و وظیفه نظامی.

راشل Russo, یک تروما و اورژانس جراح و بالینی سخنران: این دستگاه می تواند راهنمای درمان جدی تر آسیب های مغزی و شرایط دیگر قرار داده است که مغز در خطر است. در آن وسیعترین کاربرد آن می تواند کمک به بیمارانی که فشار خون می افتد به طوری که وجود ندارد به اندازه کافی در جریان خون به حفظ سلول های عملکرد به طور معمول. این می تواند اتفاق می افتد زمانی که یک فرد خیلی بد است و یا اینکه آنها را از دست داده اند بیش از حد خون. ما نیاز به نگه داشتن آنها را در “Goldilocks zone”—فشار خون خود را به بالا به اندازه کافی برای تامین اکسیژن به سلول ها و پایین به اندازه کافی برای تضعیف خونریزی در مجروح بافت.

در ER و واحد مراقبت های ویژه و یا ICU بیماران گاهی اوقات نگهداری در پزشکی کوماس در حالی که آنها التیام از صدمات ناشی از ضربه مغزی. این خواهد بود که اولین دستگاهی است که می تواند اندازه گیری چگونه به خوبی سلول های مغزی خود را انجام می دهند درست در اتاق بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de