مطالعه بزرگ: هیدروکسی کلروکین مرتبط با افزایش خطر مرگ

بر اساس یک مطالعه جدید از 96,000 بستری COVID-19 بيمار از سراسر جهان, ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین مرتبط است به افزایش خطر جدی ریتم قلب عوارض است که می تواند در نهایت مرگ.

اخبار کاملا می آید روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به مصرف مواد مخدر اشاره کرد که او “بسیاری از مثبت و تماس در مورد آن” به نقل از BBC.

“این اولین بار است که در مقیاس بزرگ مطالعه برای پیدا کردن آماری قوی شواهدی وجود دارد که درمان با کلروکين یا هیدروکسی کلروکین می کند نه به نفع بیماران مبتلا COVID-19,” Mandeep Mehra نویسنده سرب از مطالعه منتشر شده در مجله لانست امروز و مدیر اجرایی بریگهام و بیمارستان زنان مرکز بیماری قلبی پیشرفته در بوستون در بیانیه ای گفت.

“به جای یافته های ما نشان می دهد ممکن است در ارتباط با افزایش خطر ابتلا به مشکلات جدی قلبی و افزایش خطر مرگ” Mehra اضافه شده است.

دانشمندان دریافتند که خطر مرگ و میر افزایش هشدار دهنده 34 درصد برای آن داده شده هیدروکسی کلروکین. خطر ابتلا به مشکلات قلبی جدی 137 درصد افزایش یافت. بیشتر به طور خاص به نظر می رسد در ارتباط با “د-novo آریتمی بطنی” یک بیماری است که در آن ضربان قلب بیش از حد سریع, جلوگیری از خون غنی از اکسیژن را از رسیدن به مغز و بدن است.

این مطالعه یافته های قبلی را تأیید میکند. محققان توجه داشته باشید که این هنوز خیلی زود است برای پی بردن به علت و معلولی بین این داروها و مشکلات قلبی — چنین نتیجه گیری می تواند تنها از آینده کارآزمایی های تصادفی.

در حالی که معمولا بیشتر استفاده می شود برای درمان بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و برخی از آنها شروع به مصرف هیدروکسی کلروکین به امید دفع coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته که او به طور فعال در نظر گرفتن بحث مواد مخدر است.

“من آن را برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر و من هنوز اینجا هستم و هنوز هم در اینجا,” او گفت:, به نقل از BBC. “من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب [درباره هیدروکسی کلروکین] و اگر خوب نیست من به شما بگویم حق من قصد ندارم به صدمه دیده است.”

هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی که هیدروکسی کلروکین هر گونه اثرات مثبت در مبارزه با کروناویروس.

در واقع ترکیب این دارو با آنتی بیوتیک چیزی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال انجام می دهند در ارتباط بود و حتی بالاتر افزایش خطر مرگ ناشی از مقایسه فقط مصرف هیدروکسی کلروکین ،

این یک مشکل نتيجهگيری اما علم هنوز هم نیست 100 درصد تایید شده.

“کارآزمایی بالینی ضروری برای تایید هر مضرات یا مزایای مرتبط با این عوامل” Mehra در بیانیه ای گفت:. “در ضمن ما نشان می دهد این داروها باید استفاده نمی شود به عنوان درمان برای COVID-19 خارج از آزمایش های بالینی.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de