‘زبان از سلول ها می تواند کشف جدید آسم و آلرژی و درمان

Rnaهای کوچک ribonucleic اسید است که درایو ارتباطات بین سلول های, پیشنهاد جدید بالقوه مسیر برای درمان آلرژی و آسم بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان دریافتند که خاص microRNA شناخته شده به عنوان miR-1 دارای تاثیر مستقیم بر حساسیت التهاب راه های هوایی و تغییر سطح آن می تواند کمک به تسکین علائم آسم و آلرژی.

این روش روش درمان برای آلرژی و آسم از یک به طور کامل پارادایم جدید است که با تمرکز بر “زبان از سلول ها می گوید:” شروین Takyar استاد و متخصص در بیماری های ریوی در دانشگاه ییل.

حدود 10 سال پیش Takyar و همکاران شروع به دنبال در سلول های اندوتلیال که عروق خونی داخل بینی و بافت ریه که در آن آسم و آلرژی علائم بوجود می آیند.

در بيماران مبتلا به آسم و التهاب سینوس و بینی (التهاب سینوس های مشترک برای افراد مبتلا به آلرژی) این رگ های خونی اجازه دهید در تعداد بالا از eosinophils, سلول های سفید خون است که باعث التهاب در ریه ها و معابر بینی

“ما پرسید:” چه می شود اگر ما می تواند جلوگیری از این سلول های خونی در دروازه?'” Takyar می گوید.

محققان zeroed در یکی از این “gatekeepers,” میر-1 که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار که آیا رگ های خونی دروازه باز است یا بسته.

“یک تفاوت وجود دارد در تلفن همراه زبان بین افرادی که به طور طبیعی اجازه eosinophils را به ریه ها و افرادی که به طور طبیعی نمی,” Takyar می گوید. “ما می خواستیم به درک زبان از سلول های سالم این مردم است.”

Takyar و جفری Chupp استاد پزشکی و مدیر مرکز ییل برای آسم و راه هوایی بیماری مورد مطالعه در هر دو ریه انسان نمونه و sinonasal بافت و دریافتند که بیمارانی که بافت پايين miR-1 سطح بيشتری التهاب فقیر آسم کنترل و افزایش بستری شدن در بیمارستان.

آنها نشان داد که ارائه miR-1 intranasally و تغییر miR-1 سطوح در رگ های خونی موش مدل معکوس می تواند به التهاب ریه و کاهش سلول های سفید خون که باعث آلرژی و آسم علائم بیش از 50 درصد و همچنین کاهش التهاب راه های هوایی مخاط سطح و علائم آسم.

در مطالعه منتشر شده در مجله آلرژی و ایمونولوژی بالینیمحققان همچنین نشان می دهد که اداره miR-1 به انسان از رگ های خونی به طور مستقیم می تواند به کاهش ورود انسان eosinophils به بافت.

آسم نرخ در حال افزایش Takyar می گوید و جدید انواع آسم که داروهای موجود نیست کنترل خوبی در حال افزایش است. برخی از 300 میلیون نفر در سراسر جهان دچار آسم آلرژیک. در همان زمان پزشکان تشخیص بیشتر مردم با مزمن التهاب سینوس و بینی که بر بیش از 10 ٪ از جمعیت بزرگسال در ایالات متحده.

مانند کسانی که مبتلا به آسم بسیاری از این افراد مبتلا به پیدا کردن هیچ امداد به صورت مداوم خود تراکم آبریزش بینی و سردرد و حتی پس از عمل جراحی Takyar می گوید.

ارائه miR-1 به بیماران مبتلا به آسم و مزمن التهاب سینوس و بینی که پیدا کردن تسکین از داروهای فعلی را نشان می دهد وعده او می گوید.

“در اینجا این است که یک زبان جدید است. ما در حال گرفتن در خط با چگونه سلول های بحث و با استفاده از زبان خود را به نزدیک دروازه و انتظار ما برای دیدن پیشرفت های واقعی در آسم شدید و بیماران مبتلا به آلرژی.”

منبع: بریتا Belli برای دانشگاه ییل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im