آزمایشگاه ساخته شده و شکست دادن سلول های حیوانی آزمایش برای تحقیقات سرطان

Electrospun مصنوعی همراه scaffolds هستند و منسجم تر از سلول های حیوانی برای تحقیقات سرطان و حتی می تواند جایگزین تست حیوانی محققان گزارش.

در زمینه تحقیقات سرطان این ایده است که دانشمندان می توانند مختل کردن رشد سرطان با تغییر محیط زیست است که در آن سلول های سرطانی تقسیم است که در حال رشد در محبوبیت است. راه اصلی محققان برای آزمایش این نظریه این است که برای انجام آزمایش با استفاده از حیوانات.

Smitha رائو استادیار مهندسی پزشکی در دانشگاه فنی میشیگان و coauthor از مقاله در IEEE باز مجله فنی و مهندسی در پزشکی و زیست شناسیو همکاران امید به تغییر است که با کار جدید خود را.

هنگامی که رشد سلول های داخل بدن آنها نیاز به چیزی شناخته شده به عنوان یک اضافی-ماتریس سلولی (ECM) که در آن به رشد درست مثل یک خانه ساخته شده نیاز به یک بنیاد قوی. به مطالعه و بررسی چگونگی رشد سلول های در ECMs محققان نیاز به منبع ماتریس از جایی.

“مصنوعی ECMs ایجاد شده توسط electrospinning ماتریس از پلیمرها مانند polycaprolactone و بیشتر سازگار هستند را برای تحقیق از استفاده از سلول های از انواع مختلف حیوانات می گوید:” coauthor Samerender Hanumantharao دانشجوی دکتری در مهندسی پزشکی.

یک electrospinner یک ماشین است که با استفاده از میدان الکتریکی برای دستکاری پلیمرها به بافت ریز (نانو) الیاف به ماتریس. (اعتبار: Michigan Tech. U.)

“در آزمایشگاه تمرکز شده است و این استانداردسازی روند و با استفاده از مواد مصنوعی برای حفظ همان فرمول شیمیایی از داربست اما تغییر ساختار فیزیکی الیاف است که تولید شده می گوید:” رائو. او اشاره می کند که تغییر نوع پلیمر و یا اضافه کردن حلال به پلیمرها معرفی بیش از حد بسیاری از متغیرها است که می تواند راه رشد سلولها بر روی داربست.

رائو و محققان همکار بنابراین می توانید مقایسه جداگانه همراه با خطوط مختلف داربست صف بندی با تغییر فقط یک جنبه از این آزمایش: ولتاژ.

با تغییر ولتاژ در آن پلیمر چرخید محققان می تواند تغییر شکل داربست, آیا honeycombed مش یا تراز وسط قرار دارد. رائو تیم چاپ مقاله به تازگی در رویال شیمی پیشرفت جامعه در مورد دستکاری الکتریکی در زمینه های مختلف برای رسیدن به داربست الگوهای. رائو تیم در حال کار با دو قطبی مواد به کشف پوسته پوسته شدن روند.

رائو و محققان همکار با استفاده از چهار های مختلف سلولی برای آزمون اثربخشی electrospun داربست: 184B5 است, طبیعی است که بافت پستان به عنوان یک کنترل; MCF-7, سرطان پستان, سرطان; MCF10AneoT یک premalignant سلولی و MDA-MB-231 یک سه گانه منفی سرطان-متاستاتیک بسیار دشوار است برای تشخیص سرطان است.

“ما می توانید مطالعه چرا و چگونه سلول های سرطانی متاستاز” رائو می گوید. “ما می توانیم درک واقعی 3D سیستم چرا قبل از متاستاز سلول تبدیل به متاستاتیک و ارائه ابزار برای دیگر محققان به مطالعه سيگنالي که تغییر بین پیش بدخیم و بدخیم سلول.”

علاوه بر این تحقیقات کشف اطلاعات برای یکی دیگر از منطقه از مطالعه: در چه نوع از محیط زیست سلولی انجام بدخیم سلول های سرطانی رشد می کنند بهترین است ؟ رائو گروه کشف کردند که سه منفی سرطان پستان سلول ترجیح لانه زنبوری داربست در حالی که سرطان سلول های مورد علاقه مش داربست و premalignant سلول ترجیح تراز وسط قرار دارد داربست.

در آینده دانشمندان ممکن است قادر به مهندس سلول داربست—سفتی ساختار و شکل—را به منطقه اطراف تومور در بدن یک فرد به مراتب کمتر مهمان نواز محل برای سلول های سرطانی برای رشد.

منبع: Michigan Tech

اصلی مطالعه DOI: 10.1109/OJEMB.2020.2965084

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su