LA رایگان ارائه می دهد Coronavirus آزمون به هر ساکن

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد که تمام شهر و ساکنان شهرستان می توانید رایگان COVID-19 آزمون NPR گزارش. اعلام می کند لا عمده شهر در ایالات متحده به ارائه رایگان تست — و نه فقط کسانی که در حال تجربه علائم یا تا به حال در بیمارستان بستری شود.

“لس آنجلس را تبدیل به اولین شهر بزرگ در آمریکا برای ارائه در مقیاس گسترده ای را آزمایش به همه ما ساکنان با یا بدون علائم” Garcetti گفت: در طول یک نشست خبری روزانه.

کسانی که تجربه علائم هنوز هم می شود با توجه به اولویت اول ،

کارشناسان می گویند گسترده تست یک استراتژی موثر با خیال راحت به بازگشایی نقاط کشور — به خصوص با توجه به این که این ویروس می تواند از گسترش کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه در همه. دانستن که حامل می تواند کمک به مقامات منزوی کوچکتر شیوع خوشه.

این خبر پس از لس آنجلس وزارت بهداشت اعلام کرد یکی دیگر از 1,541 موارد مشخص شد روز چهارشنبه به تنهایی آن را “بالاترین تعداد موارد جدید گزارش” در یک روز, با توجه به آزادی مطبوعات.

با توجه به Garcetti, LA در حال حاضر برای حساب و نه درصد از تمام آزمایش های در حال انجام در سراسر کشور است.

برای دریافت آزمون لا ساکنان را به یک قرار ملاقات در یکی از 34 تست سایت با توجه به Garcetti.

آزمون نیست و اغلب دردناک بینی گرد و خاک به ان بی سی لس آنجلس گزارش. به جای آن از شرکت کنندگان خواسته شده به سرفه سه بار به شانه خود را در حالی که رو به راه دیگر. یک پزشک مراقبت های بهداشتی پس از آن طول می کشد سواب نمونه از نقاط مختلف ،

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>