دانستن انگیزه کلیدی است برای متوقف کردن هکرها

وقتی که می آید پیش بینی شناسایی و جلوگیری از حملات سایبری حیاتی به عامل در یک هکر انگیزه با توجه به تحقیقات جدید در وب defacements.

اکثر مردم تمایل به تمرکز بر چگونه برای به حداقل رساندن خطر هک از نرم افزار آنتی ویروس به طور منظم به روز رسانی نرم افزار کامپیوتر. در حالی که این دفاع در برابر حملات مفید توماس Holt, یک استاد حقوق جزا در دانشگاه ایالتی میشیگان معتقد است این فقط به عنوان مهم است که یک جرم قوی.

“بیشتر ما شروع به فکر کردن مانند یک مهاجم بیشتر ما بهتر می تواند سیستم های امن و حرکت به دور از این دیدگاه که همه چیز را می تواند حل از طریق یک قطعه از نرم افزار” هولت می گوید. “هر مهاجم بدون توجه به آنچه که خود انگیزه است که می توانید در اطراف یک ابزار امنیتی.”

در یک مطالعه جدید هولت می یابد که هدف قرار دادن شیوه از یک نوع خاص از هک به نام یک وب defacement—که در آن مهاجم تغییرات اصلی محتوای یک صفحه وب به تصاویر یا محتوای خود را انتخاب—متفاوت بر اساس خود-شناسایی انگیزه مهاجم.

“خود را به فرایند تصمیم گیری را می توان به مدل و این می تواند به ما کمک کند به درک چگونگی بهتر سیستم های امن و فکر می کنم مثل یک هکر” هولت می گوید.

در حالی که به عنوان یک فرم ساده از هک وب defacements هستند به موقع نگرانی هولت می گوید.

“پیش از این در ماه ژانویه هکرها ادعا روابط با ایران مخدوش یک دولت آمریکا سایت. این صفحه برای فدرال سپرده گذاری کتابخانه برنامه جایگزین شد با نرم افزار-ایران پیام و یک تصویر از یک خون آلود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” هولت می گوید. “این defacement نشان می دهد هکرها با انگیزه تر از پول است که آنها ممکن است شرکت در آینده برداشته میشود.”

هولت همکاری با Rutger Leukfeldt و استیو ون د Weijer از هلند موسسه برای مطالعه جرم و اجرای قانون به تجزیه و تحلیل بیش از 100 ، 000 وب defacements در برابر وب سایت ها از ژانویه 2011 تا مارس 2017. محققان می خواستم ببینم اگر اهداف defacements شد در ارتباط با مهاجم انگیزه و همچنین چگونه آنها در واقع انجام این هک.

یافته ها نشان می دهد که انواع انگیزه ها می تواند الهام بخش وب defacements—یکی از عمومی انواع نرم. راه های یک defacement انجام می شود نیز متفاوت است هر چند defacers اغلب تلاش برای سازش به عنوان بسیاری از سایت های که ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. هدف قرار دادن هزاران نفر از صفحات وب به طور همزمان نشان می دهد مهارت بیشتر به عنوان یک هکر از اگر تنها یک هدف قرار داده است مگر اینکه از آن است که سطح بالا تشخیص سایت.

“اگر شما می توانید به دیگران نشان می دهد ظرفیت خود را و یا تخصص است که ارزش” هولت می گوید. “پس مردم شروع به درک و اتصال دسته و یا آنلاین نام مستعار شما با استفاده از برخی از نوع مهارت است. آن می تواند به شبکه شما نفوذ درون هکر خرده فرهنگ است. هنگامی که شما استفاده از روش های پیچیده و یا انجام کارها در یک راه جدیدی را که آشنایی هوا از اعتبار به هویت خود را.”

با توجه به کلی تهدید آنها مطرح هکرها جذاب در نقض داده و یا با استفاده از ransomware جلب توجه بیشتر نسبت به کسانی که اقدام از subcultural یا ایدئولوژیک انگیزه. هنوز بررسی انواع هک و هکرها در پشت آنها کمک خواهد کرد که محققان پیش بینی و دفاع در برابر حملات سایبری.

“ما نمی توانیم فقط می گویند ما فقط در مورد مسائل اقتصادی,” هولت می گوید. “ما باید در مورد, سیاسی, ایدئولوژیک و subcultural در همان زمان.”

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de