کودکان و نوجوانان با ‘خوب’ جنسیتی views نگه خصمانه آنهایی که بیش از حد

کودکان که به ظاهر مثبت اما مشکل نظرات در مورد زنان نیز به احتمال زیاد به نگه داشتن آنهایی که منفی, روانشناسی, تحقیق در خیرخواه جنسیتی می یابد.

نتایج همچنین نشان می دهد تفاوت های بین دختران و پسران در این که چگونه این نمایش ها در طول زمان تغییر: “خصمانه” جنسیتی برداشت کاهش برای هر دو گروه پسران و دختران آنها به عنوان مسن تر اما “خیرخواه” جنسیتی آنهایی که کاهش تنها برای دختران است.

“این ممکن است به نظر می رسد زیبا و دلفریب, هنگامی که یک پسر در عمل جوانمرد راه نسبت به دختران و یا زمانی که یک دختر وانمود به یک شاهزاده خانم است که در انتظار یک شاهزاده برای نجات او می گوید:” آندره Cimpian استادیار در دانشگاه نیویورک گروه روانشناسی و coauthor از این مطالعه در مجله نقش های جنسی.

“این فقط بازی با هیچ معنای عمیق تر. اما بار دیگر این رفتارها حتی اگر آنها ممکن است به نظر می رسد inoffensive—ممکن است سیگنال که کودکان و زنان در نور منفی به عنوان ضعیف و بی کفایت و قادر به زنده ماندن و یا رشد بدون یک مرد کمک کند.”

“این دلگرم کننده است که توجه داشته باشید که این کار نیز نشان می دهد که چگونه این نگرش تکامل با سن برای دختران و پسران, البته نابرابر” می افزاید: برای اولین بار Matthew نویسنده هموند مدرس ارشد در مدرسه روانشناسی در نیوزیلند دانشگاه ویکتوریا ولینگتون.

بسیاری از درک واژه “تبعیض جنسی” برای اشاره به آشکارا نگرش منفی نسبت به زنان Cimpian و هموند مشاهده است. این می تواند شامل برداشت که زنان ضعیف و بی کفایت و یا بیش از حد احساسی است. آنها توجه داشته باشید وجود دارد یکی دیگر از جنبه های تبعیض جنسی است که اغلب نادیده گرفته—چه محققان به ویژه سوزان تلنگر و پیتر Glick تماس “خیرخواه جنسیتی.” این شامل نگرش است که ممکن است در ظاهر مثبت اما هنوز هم تضعیف و سایه دار نسبت به زنان—به عنوان مثال که زنان باید گرم, مراقبت خالص و شایسته برای قرار دادن بر روی یک پایه.

مطالعات قبلی نشان داده اند که بزرگسالان که نگه جنسیتی نمایش ها هستند که دشمن نیز دارای آنهایی که خیرخواه. اما کمتر روشن است یا نه کودکان نیز همزمان با برگزاری این برداشت—و اینکه آیا یا نه این نمایش را تغییر دهید از طریق دوران کودکی است.

به آدرس این محققان در نگاه و نگرش بیش از 200 نفر از کودکان در سن 5 تا 11 در دو محل: شهر نیویورک و Urbana-Champaign, Illinois. از آنها خواسته شد اگر یک سری از اظهارات “درست” یا “غلط است.” اظهارات شامل هر دو خیرخواه نمایش ها (به عنوان مثال “مردان نیاز به حمایت از زنان در معرض خطر”) و خصمانه آنهایی که (به عنوان مثال “زنان ناراحت تر از مردان در مورد چیزهای کوچک”).

در تجزیه و تحلیل کودکان موافقت و مخالفت با این اظهارات محققان دریافتند که کودکان به لحاظ آماری الگوهای متمایز از پاسخ به این اظهارات ابراز خصمانه و خیرخواه دیدگاه در مورد زنان است. از همه مهمتر اما آنها همچنین دریافتند ارتباط بین این نوع از نمایش ها به این معنی است که اگر یک کودک با موافقت خصمانه بیانیه و سپس او نیز به احتمال زیاد به توافق با یک خیرخواه یکی.

“این چیزی است که ما نمی دانیم قبل از اینکه در مورد کودکان خردسال نگرش جنسیتی” مشاهده Cimpian.

علاوه بر اين نتايج نشان داد که کودکان خصمانه جنسیتی کاهش سن برای دختران و پسران. اما خیرخواه جنسیتی کاهش سن تنها برای دختران و برای پسران.

“پسران ممکن است کمتر احتمال دارد به رسمیت شناختن است که خود را خیرخواه نگرش نسبت به زنان هستند, در واقع, سایه,” Cimpian نشان می دهد. “برای مثال آنها ممکن است نگه دارید به این باور است که مردان باید برای محافظت از زنان به دلیل این دیدگاه است که در خط با هنجارهای اجتماعی و ممکن است تقویت خود در سراسر تربیت است.”

نویسندگان این مطالعه مشاهده شرایط کنونی به عنوان یک فرصت برای پرداختن به نگرانی های مطالعه افزایش یافته است.

“پدر و مادر و بچه ها هزینه های زیادی از زمان با هم این روز وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای گفتگو می گوید:” هموند. “این می تواند ارزشمند به صرف چند دقیقه بحث در مورد آنچه آنها فکر می کنند مردان و زنان باید باشد.”

بنیاد ملی علوم حمایت از کار.

منبع: NYU

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>