برنامه فضایی کربال 2 تریلر نشان می دهد نیروی هسته ای متالیک هیدروژن و torchships

برنامه فضایی کربال 2 ممکن است با تاخیر اما این نه آهسته توسعه و یا در آرزوی یک میلیارد کوچک سبز همه چیز.

جدید کوتاه-مستند-slash-تریلر از استودیو جدید بخش خصوصی در مورد آینده نزدیک فن آوری است که گنجانده شده اند در عاقبت به مورد علاقه همه موشک انفجار در شبیه ساز. برنامه فضایی کربال 2 بسیار بسیار پیش بینی در اینجا با توجه به اینکه بازی اول بود و به عنوان یکی از بهترین بازی ها در کامپیوتر است.

شامل اولین بار است که نیروی هسته ای یک زندگی واقعی مفهوم بود که اوراق با توجه به همه ترس واقعی با استفاده از بمب های هسته ای به اطراف منظومه شمسی است. Kerbals هیچ ترس و آماده به استفاده از نیروی هسته ای به کمال است. دوم فناوری جدید است فلزی هیدروژن نظری سوخت می سوزد که با قدرت و شدت بیشتر از اکسید مایعات مورد استفاده در اصلی برنامه فضایی کربال بالاترین-پایان راکت.

مرتبط با: برنامه فضایی کربال 2 است راه اندازی در سال 2020

برنامه فضایی کربال 2 از بخش خصوصی را شامل پیشرفته نیروی محرکه مفاهیم برای اکتشافات فضایی از جمله کیهانی “torchship” طراحی شده است. (اعتبار تصویر: بخش خصوصی)

تولید این سوخت در فضا خواهد بود تمرکز اصلی سیاره مستعمرات. در اواسط تا اواخر بازی فلزی هیدروژن موشک را با استفاده از میدان مغناطیسی به شکل خود درآورد. در اواخر بازی interstellar حمل و نقل نیز مورد بحث با استفاده از بسیار بزرگتر راکت. در نهایت KSP2 شامل Torchships عظیم و به شدت موشک های قدرتمند مانند آن به تصویر کشیده شده در فیلم محبوب sci-fi را نشان می دهد گستره. اگر شما مانند من هستند و رشد در اواسط قرن sci-fi, فقط کلمه Torchship شما می شود بسیار هیجان زده است.

اگر همه از آن بود بیش از حد فنی برای شما فقط آن را می گویند با من: بزرگتر راکت بزرگتر بوم. اگر شما گرفتار در اینجا همه چیز ما در مورد برنامه فضایی کربال 2.

این مقاله ارائه شده توسط PC Gamerآینده PLC انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im