کنتاکی مجبور است Coronavirus بیماران مبتلا به ساییدگی مچ پا مانیتور

شوم حرکت شبیه چمچه زنی توسط پیک-مجلهیک روزنامه محلی در کنتاکی: قضات در دولت در حال سفارش coronavirus بیماران برای منزوی کردن — یک تقاضای آنها در حال اجرای آنها را از پوشیدن مچ پا مانیتور به عنوان اگر آنها تحت بازداشت خانگی است.

“خانه حبس برنامه است که به خوبی مناسب برای این” امی هس لویی رئیس خدمات عمومی به این روزنامه گفت. “ما فراهم می کند با مقدار مناسب از فاصله. ما می تواند نظارت بر فعالیت های پس از (دستگاه نظارت) می شود ضمیمه شده را به مطمئن شوید که آنها نه بیشتر مؤثر در جامعه است.”

“ما ترجیح می دهند که باید به انجام آن در تمام” هس اضافه شده است.

از کروناویروس که باعث COVID-19 اعتقاد بر این است که توسط دانشمندان به شدت مسری است. کارشناسان بهداشت عمومی به طور گسترده ای نشان می دهد که مکان اقامت در منزل و اجتناب از تماس های غیر ضروری را به سرعت گسترش این بیماری و جلوگیری از فشار غیر ضروری در بیمارستان.

گاهی اوقات به عنوان در کنتاکی است که می تواند منجر به کثیف درگیری بین آزادی فردی و رفاه عمومی است.

یک قاضی گفت: Courier-Journal که او دستور داده بود یک جفت از افرادی که با هم زندگی می کردند به پوشیدن مچ پا مانیتور چرا که او شنیده بود که یکی از آنها “راه رفتن در اطراف” در بعد از تست مثبت است. تنها یکی از جفت آزمایش مثبت برای coronavirus.

در کثیف, پیچ و تاب, مقاله نیز گزارش داد که اصلاحات مامور شده بود که اعزام به ضمیمه مچ پا مانیتور بود و پس از آن دچار 101-درجه تب شد و در حال آزمایش برای کوروناویروس.

نه همه درگیر با این مچ پا نظارت بر برنامه است که از آن راضی است.

“این افراد نیست با جرم” گفت: تریسی Tauk یک سخنگوی اتحادیه است که نشان دهنده اصلاحات افسران درگیر در مچ پا مانیتور در مصاحبه ای با مجله پیک. “برای مردم در زمین که به یک نگرانی برای آنها است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>